Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
klubowicze ... czy aby na pewno? UWAGA
Autor Wiadomość
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
Wysłany: 2010-10-13, 15:36   

...
Ostatnio zmieniony przez ronino 2010-10-13, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2010-10-13, 16:20   

Tak czytam ten temat i wychodzi ze Mrok ci przela? 630 z? zamiast 654z? ,r??nica to 24z?...i o te kwote sie rozchodzi,tak? :>
 
 
 
Getek 
gruba ryba



Wiek: 40
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 370
Skąd: Zambrów
Wysłany: 2010-10-13, 16:26   

MATi, tu nie chodzi o kesz...Czyt. ze zrozumieniem :jezyk:
_________________
ex Evo IX MR 382/565
Ostatnio zmieniony przez Getek 2010-10-13, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-13, 17:22   

ronino napisał/a:
inna osoba (klubowicz) kt?ry mia? jej kupi?, zrezygnowa? - ale bookowa? je przez miesi?c ponad - jest na forum mo?e sam napisa? czemu (?eby nie by?o - nie by?o go aby ogl?da? towar)


Tak to by?em ja ale po pierwsze nie przez miesi?c tylko ko?o 2tyg, co? wszystko sobie zaokr?glasz a dlaczego nie kupi?em??? bo za du?o chcia?e? tarcze mia?y by? EBC czy co? takiego klocki jaki? wypas a jak zacz??em ci pisa? ?eby? poda? nazwy firm bo mi co? nie pasowa?o to ?ciemnia?e?!!! fakt cen? obni?y?e? ale dla mnie i tak za drogo, poza tym na allegro kupi?em po 90z? za sztuk? z przesy?ka w stanie idealnym ale gumki i tak wymieni?em sobie dla ?wi?tego spokoju

takie sytuacje by?y s? i b?d?
_________________

IS 220
 
 
 
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
Wysłany: 2010-10-13, 17:56   

seba napisał/a:
ronino napisał/a:
inna osoba (klubowicz) kt?ry mia? jej kupi?, zrezygnowa? - ale bookowa? je przez miesi?c ponad - jest na forum mo?e sam napisa? czemu (?eby nie by?o - nie by?o go aby ogl?da? towar)


Tak to by?em ja ale po pierwsze nie przez miesi?c tylko ko?o 2tyg, co? wszystko sobie zaokr?glasz a dlaczego nie kupi?em??? bo za du?o chcia?e? tarcze mia?y by? EBC czy co? takiego klocki jaki? wypas a jak zacz??em ci pisa? ?eby? poda? nazwy firm bo mi co? nie pasowa?o to ?ciemnia?e?!!! fakt cen? obni?y?e? ale dla mnie i tak za drogo, poza tym na allegro kupi?em po 90z? za sztuk? z przesy?ka w stanie idealnym ale gumki i tak wymieni?em sobie dla ?wi?tego spokoju

takie sytuacje by?y s? i b?d?


ok przyznaje mo?e 2 tyg. nie pami?tam - nie robi?em te? z tego powodu problemu
przywo?a?em Ci? tutaj aby pokaza? ?e to prawda ?e kto? nie wzi?? tego i ze go nie by?o oby to zobaczy?

poza tym kolego nie wkr... ludzi - poprosz? o podstaw? stwierdzenia "tarcze mia?y by? EBC czy co? takiego klocki jaki? wypas a jak zacz??em ci pisa? ?eby? poda? nazwy firm bo mi co? nie pasowa?o to ?ciemnia?e?!!!"

tw?rcze tworzenie rzeczywisto?ci jest ?atwe - ?atwo powiedzie? - gorzej jak trzeba potwierdzi
 
 
 
Hot 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 608
Skąd: Piotrków
Wysłany: 2010-10-13, 18:33   

tony_tr,

nie chce mi sie k??cic, dochodzi?. Nie by?e? w tej sprawie wiec nie wiesz jak by?o, tyle moge Ci powiedziec. Czytaj sobie lektur? w kt?rej najwiecej sie udzielasz czyli ciekawe og?oszenia itp...
Nigdy sie nie wypieralem ze takiej sytuacji nie by?o, tylko jak nie wiesz to nie pisz i tym bardziej NIE OCENIAJ.
Co do mojego honoru, mysle ze bije Cie pod tym wzgledem na g?owe.
Je?li chcesz dalej prowadzic t? dyskusje to zapraszam na PW lub mozemy osobi?cie sobie wyjasnic nieporozumienia, jestem otwarty na propozycje.
ronino, sorry za OT ale musialem sie wypowiedziec.
_________________
Eclipse 2G GSX 6bolt always in progress...
Talon Tsi Awd 2G
Mitsubishi Starion 88'
 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-13, 18:38   

hot7777, Wy to jakis takie watek ciagniecie w miedzyczasie zupelnie nie zalezny? bo czytam ti wszystko i nie moge zrozumiec...
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-13, 18:39   

napisa?e? ?ebym potwierdzi? ?e ci? przytrzyma?em potwierdzam i przepraszam, ale nazwy tarcz i klock?w mi nie napisa?e? a mia?y by? a wy?szej pu?ki i nie mam zamiaru tego udowadnia? bo ich nie kupi?em i mnie to wali po ca?o?ci a poza tym dyskusja jest na inny temat ni? dlaczego sebasian nie kupi? zacisk?w z tarczami dzi?kuje sko?czy?em :ass:
_________________

IS 220
 
 
 
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
Wysłany: 2010-10-13, 19:10   

seba napisał/a:
napisa?e? ?ebym potwierdzi? ?e ci? przytrzyma?em potwierdzam i przepraszam, ale nazwy tarcz i klock?w mi nie napisa?e? a mia?y by? a wy?szej pu?ki i nie mam zamiaru tego udowadnia? bo ich nie kupi?em i mnie to wali po ca?o?ci a poza tym dyskusja jest na inny temat ni? dlaczego sebasian nie kupi? zacisk?w z tarczami dzi?kuje sko?czy?em :ass:


dok?adnie inny temat a Ty wyjecha?e? z czym?, na co nie masz potwierdze?, ale zawsze ?atwo jest oskar?a?, poza tym
... pu?ki ... ja te? sko?czy?em

temat za?o?y?em po to, aby pokaza? ?e nawet na forum, nie mo?na nic komu? sprzeda? normalnie i normalnie si? dogada? - je?li co? ?le, to odezwa? si? i wyt?umaczy?
(no bo chyba Mrok nie wierzysz, ?e jak by? mi wys?a? info, ?e co? jest nie tak, to by?my si? nie dogadali i zaryzykowa?bym swoj? osoba na forum)
s?owa przepraszam, prosz?, dzi?ki nie s? trudne !!
wszyscy naj?atwiej po jad? sobie - nawet w tym w?tki inne sprawy wyci?gaj?
z mojej strony temat zamkni?ty - celu swojego nie osi?gn??em bo nikt sorry nie powiedzia? a na dodatek okaza?em si? k?amc? i oszustem :D (bez dowod?w a ja my?la?em ?e istniej co? takiego jak domniemanie niewinno?ci ehh...)
Ostatnio zmieniony przez ronino 2010-10-13, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-14, 09:31   

Przygl?dam si? temu co si? tutaj dzieje i chyba lepiej ?eby jeszcze nie zamyka? tego tematu. Warto sobie wszystko wyja?ni? i potem zamkniemy ten temat.

Kto ma ochot? co? jeszcze napisa?, za co? przeprosi?, komu? co? wypomnie? to niech jeszcze pisze .Tylko niech pisz? osoby poszkodowane, oszukane lub inne kt?re bezpo?rednio bior? udzia? w sporze.
Ostatnio zmieniony przez Pablo1o 2010-10-14, 09:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2010-10-14, 13:55   

ronino napisał/a:
przeczytaj swoj? skrzynk? z wiadomo?ciami - pisa?em wyra?nie ?e nie wiem ile b?dzie kosztowa? i ?e nie zgadzam si? na ?adne p?? na p?l itp.


Skrzynka skrzynk? ale rozmowa przez telefon by?a? Akurat to by?o w niedziel?, 610 nie chcia?e?, zgodzi?e? si? na 630-taka by?a umowa, nic o dodatkowych kosztach nie by?o mowy.

ronino napisał/a:
nie zap?aci?em bo by?y do dupy, ale nie z?o?y?em reklamacji i nie napisa?em o tym sprzedaj?cemu bo po co - (ciekawe):D - zero reakcji


A co zwr?ci? by? mi koszty? Odsy?a? mi si? nie op?aca?o bo bym by? na wysy?kach w plecy i zacisk?w bym nie mia?. Zaciski by?y polakierowane, zamontowane, odpowietrzam ko?a a tu dupa-czemu? Bo wszystkie t?oczki opr?cz jednego stoj?.

I nie dzwoni?em mi?dzy innymi bo spodziewa?em si? takiej aluzji:

ronino napisał/a:
„nie zap?aci?em bo by?y do dupy”





ronino napisał/a:
sugerowa?em ODBI?R OSOBISTY - i tak to jest jak si? komu? dupy ruszy? nie chce


Jak si? komu? dupy do kuriera ruszy? nie chce tylko zamawia si? do domu to nie dziwne, ?e s? takie koszty wysy?ki.

ronino napisał/a:
pisa?em r?wnie? ?e je?li co? nie pasuje to prosz? o informacje zwrotn? - zero reakcji


A to do kogo napisa?e? bo ja nic takiego nie dosta?em.


?a?uj?, ?e nie zrobi?em zdj?cia tych zacisk?w po rozebraniu…
 
 
 
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
Wysłany: 2010-10-14, 14:09   

kolego Mrok - jaka? nie?cis?o?? w Twoich wypowiedziach - z jednej strony piszesz ?e niby podobno um?wili?my si? na kwot? XXX a z drugiej potwierdzasz ?e nie zap?aci?e? bo spodziewa?e? si? takiej aluzji ... please nie pogr??aj si?

no tak zdj?? oczywi?cie brak

no i zapewne wiadomo?ci w skrzynce tak?e
 
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2010-10-14, 14:23   

ronino napisał/a:
no ale to zrozumia?e szczeg?lnie w przypadku zaleg?ej p?atno?ci - nie zap?aci?em bo by?y do dupy, ale nie z?o?y?em reklamacji i nie napisa?em o tym sprzedaj?cemu bo po co


Chodzi?o mi o to, ?e nie dzwoni?em z reklamacj? bo wiedzia?em, ?e to nic nie da-i wnioskuj?c z tej wypowiedzi moje rozumowanie by?o s?uszne. Umowa by?a na konkretn? kwot?, moje s?owo co? znaczy ale jak wida? nie wszystkich ludzi...
 
 
 
eXTrim 
mniejsza zielenina



Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 154
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-14, 14:38   

bijcie si? :D
 
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2010-10-14, 14:40   

eXTrim napisał/a:
bijcie si? :D


:lol2:

Nie chodzi o to, dla mnie umowa to umowa ale w PL jak nie masz jej na pi?mie to nic nie zdzia?asz . . .
Ostatnio zmieniony przez Mrok 2010-10-14, 14:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
djmil 
KLUBOWICZ


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 606
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2010-10-14, 15:17   

eXTrim napisał/a:
bijcie si? :D


w kisielu na go?e klaty :D
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-10-14, 18:17   

Mrok napisał/a:
Nie chodzi o to, dla mnie umowa to umowa ale w PL jak nie masz jej na pi?mie to nic nie zdzia?asz . . .


zdzia?asz, umowa s?owna juz u nas jest do zaakceptowania, jezeli masz swiatkow...

Chlopaki kwestia sporu wynik?a z niedomowie?, nie dogadali?cie sie, gdzies byla luka i teraz slowo przeciwko s?owie.. Oboje macie nauczke, nie kazdy rozumuje tak jak Wy i nie ka?dy rozumie dane slowa jak inny... a ?e sp?r jest naprawde o ma?e pieniadze to dajcie sobie na zgode tak jak rodzice uczyli hehe, a wnioski z tej sytuacji wyci?gniecie sami... Powa?nie, czy warto dalej sie oczernia??? podejrzewam ze tak moglibyscie sie obrzuca? blotem bez przerwy az by sie znudzilo... bo teraz nikt nikomu nie popusci, a na zlocie razem wypijecie piwko :ok:
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
Eucaliptus 
KLUBOWICZ

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 219
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-10-16, 21:14   

Dajcie sobie po li?ciu i b?dzie okey:D :lol2:

odezwal sie najstarszy klubowicz :) / mat

z uporem maniaka klepiesz te same posty w miesce usunietych. co ten post wniosl do tematu? wez sie opanuj./zly
_________________
Too fast to live, too young to die
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-10-16, 21:28   

Eucaliptus napisał/a:
Dajcie sobie po li?ciu i b?dzie okey:D :lol2:


Eucaliptus, znam lepsze rozwi?zanie, uderz sie mocno, ale naprawde mocno 3 razy w glowe to moze zm?drzejesz, wiesz?? To ze ktos usun?? Tw?j post nie znaczy ze masz go napisa? jeszcze raz... Usun??, bo napisa?e? glupote, a teraz ja doklepa?e? he.. Zreszta juz Tofik co? Ci napisa? na ten temat.. ehh... :roll:
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-10-17, 10:46   

MATi, dobrze ?e Tw?j post wni?s? wiele do tematu :wtf:
MO?e sobie razem z Eucaliptusem na PW ustalicie czym si? uderza? :sciana:
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12