Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
nowy server?
Autor Wiadomość
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-11-19, 19:09   

A mi sie wydaje ze rozmowa nie ma sensu bo jest zbyt duzo pomys?ow i robi sie syf, ja juz sam nie wiem o co chodzi, moze niech Moderatorzy i Admini zbiora te pomys?y do kupy, przedstawia konkretny plan jak ma to wygl?da? a wtedy reszta klubowicz?w widz?c konkrety bedzie wstawia?a ewentualne korekty ;)
Juz wida? ze sprawa dok?adania kasy do z?ot?w wzbudza do?? du?o kontrowersji, choc ja osobiscie uwazam ze Zlot to jak najbardziej cze?? klubu i jakie? tam drobne z?ot?wki mozna do niego do?o?y?, cho?by kie?baski i drewno :jezyk:
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-19, 19:12   

Pablo1o napisał/a:


My?la?em jeszcze ew. o tym ?e ka?dy kto wp?aci sk?adk? b?dzie m?g? umie?ci? og?oszenie w dziale sprzedam/kupi? ale trzeba by by?o to te? przemy?le? :)
Nastepny chory pomysl
Ostatnio zmieniony przez dariosss 2010-11-19, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-19, 19:15   

To napisz dariosss, jaki? konkretny.

S?uchamy...

Trzcina napisał/a:
Juz wida? ze sprawa dok?adania kasy do z?ot?w wzbudza do?? du?o kontrowersji, choc ja osobiscie uwazam ze Zlot to jak najbardziej cze?? klubu i jakie? tam drobne z?ot?wki mozna do niego do?o?y?, cho?by kie?baski i drewno :jezyk:


Jak wida? nie wszyscy tak uwa?aj? .
Ostatnio zmieniony przez Pablo1o 2010-11-19, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2010-11-19, 19:16   

Bedzie chyba lepiej jak przedyskutujemy to w zamkni?tym gronie bo tu do porozumienia nie dojdziemy :) btw wiele klub?w ma "p?atne" statusy klubowicza kt?re daj? wi?cej uprawnien i raczej na tym nie cierpi? :) no ale zawsze sie jacys maruderzy znajd? :)
 
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-19, 19:18   

Pablo1o, jakie konkrety ? juz pisalem...wplata wplata dobrowolna a nie jakies smieszne statusy klubowiczow i.t.p. Komercja ?
 
 
BgD 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 616
Skąd: Krosno/Rzeszów
Wysłany: 2010-11-19, 19:33   

Po co jakie? kolorki, duperelki, "b?dzie m?g?" czy statusy ? Kto chce niech wp?aci i tyle. Nie r?bmy bajzlu.. Wybra? skarbnika, poda? konto i to wszystko. ew lista kto wp?aci? i ile i na co posz?o $$
Ostatnio zmieniony przez BgD 2010-11-19, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2010-11-19, 19:39   

BgD napisał/a:
Po co jakie? kolorki, duperelki, "b?dzie m?g?" czy statusy ? Kto chce niech wp?aci i tyle. Nie r?bmy bajzlu.. Wybra? skarbnika, poda? konto i to wszystko. ew lista kto wp?aci? i ile i na co posz?o $$


taaa juz widze ile osob wplaci :hahaha: Pablo, dobry pomys? z tym dzia?em kupi?/sprzedam :ok:
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
BgD 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 616
Skąd: Krosno/Rzeszów
Wysłany: 2010-11-19, 20:23   

matim, ka?dy grosz si? przyda. Utrzymanie serwera i domeny to nie jakie? gigantyczne sumy. Tyle ode mnie, zr?bcie ankiete albo niech "g?ra" podejmie decyzj
 
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2010-11-19, 21:39   

ja jestem za byle by?o to szybko zrobione bo teraz to si? ju? ci??ko z forum korzysta ;/

a mo?e dla klubowicz?w kt?rzy wp?acili na serwer b?d? rangi 'VIP' jak na niekt?rych forach??
 
 
 
Piotrekmm 
KLUBOWICZ


Pomógł: 35 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1531
Skąd: Mogielnica
Wysłany: 2010-11-19, 21:51   

Dwa najlepsze pomys?y :ok:
Brian napisał/a:
Co do ogranicze? kont nie op?aconych my?l? ?e blokada czytania to troch? przegi?cie ale jestem za blokad? pisania post?w w niekt?rych dzia?ach tak jak to ma miejsce na innych forach w PL i USA. Zrobi si? przejrzy?ciej ... i "nowi" nie b?d? zak?ada? 1000 takich samych topick?w bo jak b?dzie trzeba ju? zap?aci? to ... B?d? woleli poszuka? :ksiadz: :amen:

Pablo1o napisał/a:
Ew mo?na doda? jaki? inny kolor w nazwie klubowicza i tyle. Przecie? rozchodzi si? o 20 z?.

My?la?em jeszcze ew. o tym ?e ka?dy kto wp?aci sk?adk? b?dzie m?g? umie?ci? og?oszenie w dziale sprzedam/kupi? ale trzeba by by?o to te? przemy?le? :)
_________________

 
 
 
miro 
zielenina


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 91
Skąd: WLK
Wysłany: 2010-11-19, 22:35   

Pocz?tkiem ko?ca forum MKP te? by?o ustalenie sk?adki na popraw? dzialania foum, ludzie wp?acili po czym forum pad?o ca?kiem.

Wiadomo, ?e w obecnej chwili tez ktos ponosi koszty serwera i doklada do tego z w?asneej kieszeni.
Odrazu padly kwoty 5z?, 10z?, 20z?, 50z? 100z?, a powinno sie zacz?c od policzenia koszt?w serwerra kt?ry poci?gnie forum w obecnej formie. Adopiero p?zniej mysle? o kwocie sk?adki, kt?ra dla kkogo? moze byc ma?ym wydatkiem a dla kogos innego juz nie koniecznie.Z dobrowolno?ci? tez bywa r??nie bo wiele os?b z regu?y wiecej m?wi ni? robi; ale tez tworzenie jakichs zakaz?w, blokad i tworzenie grup te? est bez sensu.
 
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2010-11-19, 22:38   

Piotrekmm napisał/a:
Dwa najlepsze pomys?y :ok:
Brian napisał/a:
Co do ogranicze? kont nie op?aconych my?l? ?e blokada czytania to troch? przegi?cie ale jestem za blokad? pisania post?w w niekt?rych dzia?ach tak jak to ma miejsce na innych forach w PL i USA. Zrobi si? przejrzy?ciej ... i "nowi" nie b?d? zak?ada? 1000 takich samych topick?w bo jak b?dzie trzeba ju? zap?aci? to ... B?d? woleli poszuka? :ksiadz: :amen:

Pablo1o napisał/a:
Ew mo?na doda? jaki? inny kolor w nazwie klubowicza i tyle. Przecie? rozchodzi si? o 20 z?.

My?la?em jeszcze ew. o tym ?e ka?dy kto wp?aci sk?adk? b?dzie m?g? umie?ci? og?oszenie w dziale sprzedam/kupi? ale trzeba by by?o to te? przemy?le? :)

Te? uwa?am to za dobry pomys?. Dodatkowo jestem za dok?adaniem pewnej puli do zlot?w( mimo, ze sam si? chyba nie wybieram, daleko mam). Z tym, ze osobi?cie by?bym za wprowadzeniem ogranicze? tylko dla dzia?u "sprzedam", wed?ug mnie "kupi?" powinno zosta? otwarte dla wszystkich bo czasami rozchodzi?oby si? o drobiazg a nie ka?dy chcia?by dla jakiej? zaslepki konta klubowicza wykupywa? ;)
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2010-11-19, 22:49   

Ze sk?adkami na pewno bedzie problem bo nie ka?dy bedzie chcia? p?aci? za u?ytkowanie forum , ale pomys? Pablo mi sie akurat podoba, forum to nie allegro i niech tylko klubowicze kt?rzy s? jako? zwi?zani z forum mogli wystawia? swoje produkty ,a tacy klubowicze na pewno zap?ac? po te 20 z? ,bo to nie jest du?y wydatek, zreszt? podana kwota nie jest pewna w 100% ?e b?dzie i czy w og?le b?dzie..


dariosss, wp?ata dobrowolna?? Ju? widze jak ka?dy leci i p?aci skoro w zamian nie dostaje nic...Jak chcesz mo?esz tak? wp?ate zrobi? nie widze problemu :>

A tak poprzez status masz dost?p do dzia??w tematycznych ,kt?re s? bardzo cz?sto przydatne klubowicz?,


Szakal napisał/a:
Bedzie chyba lepiej jak przedyskutujemy to w zamkni?tym gronie bo tu do porozumienia nie dojdziemy

jestem za, ale obecny temat zostawi?bym co by inni mogli dalej podawa? swoje pomys?y :ok:
 
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2010-11-20, 00:17   

Ja jestem za p?atnym statusem klubowicza. Zarz?d forum niech ustali zasady w swoim gronie i tyle. Jak si? komu? nie b?d? podoba? to nikt na si?? tu nikogo nie trzyma. A tak to milion pomys??w i ca?y czas co? ka?demu b?dzie nie pasowa
 
 
 
kolo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 29 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 292
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2010-11-20, 00:18   

widz? ?e co cz?owiek to inny problem, jak by scie nie mieli iinych problem?w szkoda wam 20 z? ?eby forum chodzi?o szybciej. szkoda pisa? bo s??w brak co na niekt?rych...
 
 
 
FlyingwithEagle 
KLUBOWICZ

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 203
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-20, 02:03   

ja uwazam tak : -oplate powinni wniesc wszyscy uzytkownicy forum o statusie "klubowicz" i wyzej
-w przypadku "zieleniny" dac mozliwosc pisania postow, czytania roznych dzialow jako forme zachety nie wiem takiego okresu probnego? oprocz pisania w dziale sprzedam ALE tez np miesiac po rejestracjipozniej musi zaplacic bo inaczej by taka osoba mogla czerpac wiedze hmm kijowo to sie pisze ale za darmo... konkrety trzeba ustalic wedlug mnie
-oplata miala by byc pobierana co jakis czas z pewnym okresem tolerancji dla spoznialskich, a jak nie bedzie mogl w tym czasie zawsze moze zaplacic z gory
-bedzie z tym troche balaganu bo klubowicze ze stazem dokonywali by oplat w okreslonym terminie a wplaty od nowych uzytkownikow beda naplywac co kilka moze kilkanascie dni... moze ktos by napisal programik ogarniajacy takie sprawy dostepny dla gory a osoba ktora jest w porzadku z oplatami widzialaby to tam gdzie sa rubryki skad itd a odpowiedni programik wysylalby powiadomienia o zblizajacym sie terminie platnosci

nie wiem moze mi cos umknelo ale najwazniejsze: nie czepiajcie sie mnie bo to dotyczy rowniez mnie i jest to tylko luzna dyskusja :)

aaa i jeszcze problem na co by szly pieniadze oprocz utrzymania serweru/a?
odnoscie chocby kielbas na zlocie uwazam ze skoro klub cos organizuje to kazdy z nas moze z tego skorzystac, nie moze lub nie chce jego strata... w tym roku nie chce jechac na zlot a jak w nastepnym mu sie zachce to doplacac by musial te 5zl?????? wiec placimy wszyscy czy korzystami z "dobrodziejstw" czy nie.... wiem wiem ja korzystam od razu pisze


odnosnie nie korzystania ze zlotow: czy jesli zaplacisz skladke ktora w malej czesci pojdzie na dobra wykozystane tylko przez uczestnikow zlotu bedziesz chcial/a zwrotu tych przypuscmy paru zlociszy ???
_________________

Ostatnio zmieniony przez FlyingwithEagle 2010-11-20, 02:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-11-20, 05:38   

Hah, widze ?e zabieracie sie za to jak pies do je?a.
To jest prostsze ni? myslicie . Kto? zbiera kase. Kazdy wp?aca 20 zl i tyle.
Jesli serv sie krzaczy to trzeba go zmienic proste. Jak nie ma chetnego to moge zbierac kase na swoje konto w mbanku i juz. Kazdy podaje swoj nick przy przelewie i tyle, trzeba zrobic gdzies liste kto wplacil i dzia?a?. Ja my?l?, ?e je?li to ma by?, albo jest traktowany ten klub jak elitarny to kazdy placi. Chcesz pisac posty , to zap?a? , nie chcesz to masz dostep tylko do tego czy tamtego. Przy okazji poziom wypowiedzi sie podniesie i cena mi?kow nie bedzie lecia?a tak w pl na twarz , to chyba proste. Koniec .
 
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-11-20, 07:01   

OrBiTaL napisał/a:
Hah, widze ?e zabieracie sie za to jak pies do je?a.
To jest prostsze ni? myslicie . Kto? zbiera kase. Kazdy wp?aca 20 zl i tyle.
Jesli serv sie krzaczy to trzeba go zmienic proste. Jak nie ma chetnego to moge zbierac kase na swoje konto w mbanku i juz. Kazdy podaje swoj nick przy przelewie i tyle, trzeba zrobic gdzies liste kto wplacil i dzia?a?. Ja my?l?, ?e je?li to ma by?, albo jest traktowany ten klub jak elitarny to kazdy placi. Chcesz pisac posty , to zap?a? , nie chcesz to masz dostep tylko do tego czy tamtego. Przy okazji poziom wypowiedzi sie podniesie i cena mi?kow nie bedzie lecia?a tak w pl na twarz , to chyba proste. Koniec .


i wszystko w tym temacie :ok:
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-20, 08:03   

Cytat:
Dwa najlepsze pomys?y :ok:
Brian napisa?/a:
Co do ogranicze? kont nie op?aconych my?l? ?e blokada czytania to troch? przegi?cie ale jestem za blokad? pisania post?w w niekt?rych dzia?ach tak jak to ma miejsce na innych forach w PL i USA. Zrobi si? przejrzy?ciej ... i "nowi" nie b?d? zak?ada? 1000 takich samych topick?w bo jak b?dzie trzeba ju? zap?aci? to ... B?d? woleli poszuka? :ksiadz: :amen:

Pablo1o napisa?/a:
Ew mo?na doda? jaki? inny kolor w nazwie klubowicza i tyle. Przecie? rozchodzi si? o 20 z?.

My?la?em jeszcze ew. o tym ?e ka?dy kto wp?aci sk?adk? b?dzie m?g? umie?ci? og?oszenie w dziale sprzedam/kupi? ale trzeba by by?o to te? przemy?le? :)
_________________


Cytat:
Hah, widze ?e zabieracie sie za to jak pies do je?a.
To jest prostsze ni? myslicie . Kto? zbiera kase. Kazdy wp?aca 20 zl i tyle.
Jesli serv sie krzaczy to trzeba go zmienic proste. Jak nie ma chetnego to moge zbierac kase na swoje konto w mbanku i juz. Kazdy podaje swoj nick przy przelewie i tyle, trzeba zrobic gdzies liste kto wplacil i dzia?a?. Ja my?l?, ?e je?li to ma by?, albo jest traktowany ten klub jak elitarny to kazdy placi. Chcesz pisac posty , to zap?a? , nie chcesz to masz dostep tylko do tego czy tamtego. Przy okazji poziom wypowiedzi sie podniesie i cena mi?kow nie bedzie lecia?a tak w pl na twarz , to chyba proste. Koniec .


:ok: :ok:

niech sie gora zastanowi jak najszyciej i daje liste wplat, bo z forum coraz gorzej i nie ma co sie ogladac na wszystkich, bo nigdy sie wszystkim nie dogodzi. A tak jak pisalem wczesciej lekki bacik by sie przydal, bo teraz kazdy ma checi i rzuca nawet 100zl nawet, a z czasem widomo jak sie to skonczy...
w razie co mam brata na gieldzie komputerowej i moge cos taniej zalatwic :ok:
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-11-20, 08:21   

Moje zdanie jest takie albo wszyscy p?ac? albo nikt.Inaczej "dupa z pisaniem chu... z poczytaniem"
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12