Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
forum i problemy techniczne
Autor Wiadomość
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2008-06-18, 12:15   

php ,sql c++ :P wszystko znaju :D wery god :jezyk:
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 20:39   

Zacznijmy od tego ze powinna byc awaryjna stronka html jesli cos sie wysypuje, cos co bedzie informowac ze serwis "zaraz" wroci albo cos...
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 20:44   

allias, jak sie cos wysyplao to widac ze sie wysypalo :) po co komus ze awaria... a ze zaraz wroci to sprawa naturlana:>
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-06-19, 15:04   

Jak sie MEKP wysypuje to tutaj jest skrzynka kontaktowa:

http://www.mitsubishi-gra...72f6d85175e2811

:ok:
 
 
jan 
KLUBOWICZ


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 540
Skąd: Sulejów
Wysłany: 2008-10-14, 05:13   

Hmm... czy firma hostingowa naklada jakies ograniczenia na dostep do strony? Nie moge zasnac i przegrzebuje sobie forum i tak raz mi dziala, potem kilka minut przerwy i zn?w dziala
tak w kolko...
juz kiedys to zauwazylem
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-14, 11:25   

jan napisał/a:
Hmm... czy firma hostingowa naklada jakies ograniczenia na dostep do strony? Nie moge zasnac i przegrzebuje sobie forum i tak raz mi dziala, potem kilka minut przerwy i zn?w dziala
tak w kolko...
juz kiedys to zauwazylem


BRIAN :> ?
 
 
jan 
KLUBOWICZ


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 540
Skąd: Sulejów
Wysłany: 2008-10-14, 14:43   

Cytat:
BRIAN ?


rozumiem ze kolega brian macza w tym palce :)

nie chce sie wpieprzac komus w kompetencje ale jesli mamy problem z hostingiem to moge stronke przytulic na moj serwer...
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-16, 20:46   

to jest akurat duzy problem techniczny... z dnia na dzien zblokowalo mi skrzynke... i nie chce usuac wiadomosci bo mam tam cenne informacje... jako pelnoprawny klubowicz prosze o rozwiazanie tego probelmu bo bardzo zle to wplywa na uzytkownie tego forum
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2008-10-16, 22:17   

jan napisał/a:
Cytat:
BRIAN ?


rozumiem ze kolega brian macza w tym palce :)

nie chce sie wpieprzac komus w kompetencje ale jesli mamy problem z hostingiem to moge stronke przytulic na moj serwer...


Bardzo dziekujemy za pomoc :ok: ale dajemy jeszcze rade ;) wczoraj byla awaria serwera ok 2 w nocy pozdro :ksiadz:
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2008-10-18, 19:24   

nie che mi sie tego nawet szukac, ale dodawanie avatarow jest pojebane! probowalem fotosika, wszystkieg i juz mam to w d.....
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
Cysiek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-18, 20:54   

Popieram... jest problem z dodaniem avarta wyskakuje ze nie ten format zdi?cia GIF, JPG itp.mimo ?e avart spe?nia wymagnia opisane w profilu, oczywi?cie mowa o dadawaniu z serwera zewn?trznego :protest:
 
 
Allais
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-19, 10:27   

Hmm akurat wczoraj w jakim? topicu to by?o poruszane. Ale ja ju? sprawdzi?em i wszystko dzia?a, tak jak kto? to opisa? wi?c:
1. Wybieramy zdj?cie, kt?re chcemy mie? na avatarze (najlepiej ?eby spe?nia?o te wymagania czyli 100x100 i nie mo?e przekracza? 15kB - chocia? ja wsadzi?em foto co ma 22,5 kB :D no i mam z?udzenie, ?e Kaleos ma wi?kszy avatar od mojego :jezyk: )
2. Wrzucamy zdj?cie na http://imageshack.us/
3. Kopiujemy link z ramki "Direct link to image" ( czy co? takiego - chyba to jest ostatnia opcja ;) ) do opcji "Odno?nik do zewn?trznego obrazka" w zarz?dzaniu profilem na forum. Aha mo?liwe ?e ta ostatnia opcja na imageshack b?dzie ukryta wi?c b?dzie trzeba klikn?? na "Show advanced linking" na dole strony z linkami.
4. Wybieramy "Wy?lij" i ju? powinni?my cieszy? si? avatarkiem :) mi to dzia?a wi?c nie wiem czemu mia?oby Wam nie dzia?a? :jezyk:

Je?eli admini chc?, to mog? u?y? tego posta jako "samouczka" i przenie?? go w stosowne miejsce (lub przekopiowa?) - udzielam praw autorskich :lol2:
Ostatnio zmieniony przez Allais 2008-10-19, 10:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2008-10-20, 11:00   

no wkoncu udalo mi sie, jesli chodzi o fotosika to nie dziala bezposredni link do zdjecia, nalezy wybrac "pobierz pozostale kody" nastepnie skopiowac link z "pozostalych"
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
Wujek 
gruba ryba
Sygnatura to skrypt



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 344
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2008-10-21, 16:46   

Wnosz? z propozycj? odno?nie regulaminu forum. Mianowicie chodzi mi o termin wa?no?ci post?w i spamowanie w tematach. Jak wiadomo wielu z nas lubi w miar? rozwijania si? tematu wcisn?? swoje 5 groszy zupe?nie nie na temat a czasem jest to nawet po prostu jaka? malutka uwaga odnosz?ca si? do zupe?nie czego innego. Moim skromnym zdaniem w owym wypadku zaspamowa? mo?na pod warunkiem, ?e nastawi si? termin wa?no?ci postu np 2 lub 3 dni. Czas powinien by? dostosowany do u?rednionego czasu logowania si? na forum przeci?tnego u?ytkownika. Poprawi to znacznie estetyk? forum oraz liczb? wypowiedzi kt?re pozostaj? po zako?czeniu tematu do p??niejszego wgl?du dla danej osoby posiadaj?cej podobny problem. Mnie osobi?cie irytuje wertowanie OT w danym topicu bo znacznie to wszystko wyd?u?a czas szukania a tym samym bardzo zniech?ca. Innymi s?owy dla u?ytkownika kt?ry p??niej ma podobny problem umili to korzystanie z opcji szukaj i zaoszcz?dzi jego czas.
Jakie? obiekcje?
Pozdrawiam
_________________
Gość 90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-21, 19:35   

Wujek napisał/a:
Jakie? obiekcje?
Brian daj mu admina...
 
 
Wujek 
gruba ryba
Sygnatura to skrypt



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 344
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2008-10-21, 20:40   

No wydawa?o mi si?, ?e to dobry pomys? bo w sumie nikt nie u?ywa tej opcji a spamik cz?sto leci, wiem bo sam czasem robi? :P
_________________
Gość 90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-21, 20:49   

Wujek napisał/a:
No wydawa?o mi si?, ?e to dobry pomys? bo w sumie nikt nie u?ywa tej opcji a spamik cz?sto leci, wiem bo sam czasem robi? :P
widze ze zosta? nam zes?any moj nastepca :> ch?opaki admini :) dajcie szanse wujkowi :> ja jestem za :> ma wiedze o forach :P a pomocy technicznej u was slabo :>
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-10-21, 21:33   

Ale to trza user?w "przeszkoli?" do tego ,ze jak robi? jaki? ma?y OT to ?eby ustawiali wa?no?? post?w :P
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-10-21, 22:16   

Szakal napisał/a:
Ale to trza user?w "przeszkoli?" do tego ,ze jak robi? jaki? ma?y OT to ?eby ustawiali wa?no?? post?w :P


A jest co? takiego ?e moge sobie ustawi? wa?no?? mojego posta ??? Bo ja jako? takiej opcji u siebie nie posiadam :> :>
 
 
 
Wujek 
gruba ryba
Sygnatura to skrypt



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 344
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2008-10-21, 22:23   

Tak Mati masz...

_________________
Gość 90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9