Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy techniczne
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-12, 00:59   Problemy techniczne

Jak ogólnie wszyscy wiecie, niedawno przenosiliśmy się na nowy serwer.

Wciąż borykamy się z kilkoma problemami, które czasem mają wpływ na użytkowanie forum.

Pierwszy powód nie mający wpływu na nic to, iż po przeniesieniu z niewiadomych nam przyczyn wysypały się wszystkie Polskie znaki w starych postach na forum, podpisach i waszych danych. W miarę możliwości prosimy o edycję swoich profili i poprawienie znaków zapytania na Polskie znaki. Ewentualnie jeśli gdzieś zobaczycie swojego starego posta to również go zedytujcie.

Drugi problem, który występuje może być dla was już trochę bardziej uciążliwy. W niektórych działach/tematach możecie mieć "ograniczenia dostępu". Jeśli coś takiego zauważycie również proszę o informację. Najlepiej w tym temacie. Do tej pory dostawałem nieliczne PW z takimi informacjami i na bieżąco starałem się to naprawiać. Jednak niebawem dłużej będę na forum nieobecny wtedy reszta z adminów będzie leczyć problemy.

Z góry dziękuję w imieniu swoim i całej admino-moderacji za współpracę.
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-02-12, 12:56   

Eucaliptus napisał, że nie może pisać w dziale regionalne spoty. Z Twojej odpowiedzi, GOLDI, wynika, że musi wpłacić składkę. Ja jednak uważam, że spoty powinny być otwarte dla wszystkich choćby po to, żeby zachęcić nowych ludzi do klubu (spot jest do tego najlepszy).
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2011-02-12, 13:53   

Ale czytać może więc wie gdzie, co i jak.
 
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-02-12, 13:58   

osobiście myślę że spoty powinny być otwarte dla wszystkich a zloty już nie koniecznie...

Mrok, co z tego że przeczyta a nie może napisać ze taki czy owaki termin mu nie pasuje....
 
 
 
Eucaliptus 
KLUBOWICZ

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 219
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-02-12, 14:19   

Mrok,zgodze sie z Toba. Czytac moge ale...Tak jak napisał Paweł nie mogę napisać czy przyjadę czy nie a wiadomo że im wiecej ludzi zadeklaruje przyjazd tym wiecej osób przyjedzie.. Dla przykładu : przyjechałbyś jak by 2 osoby napisały że przyjadą czy jak by napisało powiedzmy 10?? Zawsze im wiecej ludzi sie deklaruje to jest wiecej chetnych. Zawsze temat spot katowice był bardzo aktywny a teraz...Nikt sie prawie nie odzywa , podaliśmy godzinę a nie wiadomo czy ktoś poza 2 osobami przyjedzie...A niektórzy jadą z Bielska nie po to żeby zobaczyć 2 auta i wymienić się informacjami tylko np 10.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-02-12, 14:27 ]
Pozatym wcześniej nie miałem statusu zieleniny i nie rozumiem dlaczego jednym użytkownikom został znowu przypisany ten status a innym nie...Przecież prawo nie działa wstecz???Jak już mam ten zacny status z powrotem i muszę zapłacic składkę to chyba powinno to dotyczyć wszystkich użytkowników?
_________________
Too fast to live, too young to die
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-02-12, 14:45   

yyyyyyyy a ja mam propozycję. Chciałbym alby każdy miał możliwość usuwania swoich postów da się zrobić panowie?

Ps ten kto mi odmówi będzie miał do czynienia z my Bitch Trzciną :-)
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
regaciarz 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 105
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2011-02-12, 15:13   

Eucaliptus napisał/a:

[ Dodano: 2011-02-12, 14:27 ]
Pozatym wcześniej nie miałem statusu zieleniny i nie rozumiem dlaczego jednym użytkownikom został znowu przypisany ten status a innym nie...Przecież prawo nie działa wstecz???Jak już mam ten zacny status z powrotem i muszę zapłacic składkę to chyba powinno to dotyczyć wszystkich użytkowników?

Tak, dotyczy to wszystkich, ten, kto ma status klubowicza po prostu już zapłacił
_________________
5zł na piwo to za mało, ale najtańsze wino wyjdzie!
 
 
Eucaliptus 
KLUBOWICZ

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 219
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-02-12, 15:24   

W takim razie rozumiem i przepraszam:)
_________________
Too fast to live, too young to die
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-12, 16:30   

mysza, w niektorych luzniejszych dzialach moge wprowadzic usuwanie postow poprzez uzytkownika... ale wiaze sie to z pewnymi konsekwencjami... a wlasciwie ktos moze usuwac swoje niewygodne posty... narazie wole tego nie wprowadzac

chłopaki czy 20złotych to aż tak wiele :) ? ile za to gazu zatankujecie?
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2011-02-12, 17:29   

z 8 litrów pójdzie...
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-02-12, 20:29   

mysza, popieram Goldiego, wyobraz sobie sytuacje: ktos ostro dyskutuje na forum inni z nim piszą i nagle jego posty znikaja.... weź wtedy zakumaj o co chodziło...
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2011-02-12, 20:40   

GOLDI napisał/a:
chłopaki czy 20złotych to aż tak wiele :) ? ile za to gazu zatankujecie?


No ja gaz wywaliłem ale na benzynce zrobię za tyle jakieś 16km :hahaha:
 
 
 
Timonek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 674
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-12, 22:33   

Powinna być możliwość usunięcia swojego ostatniego posta, póki ktoś na niego jeszcze nie odpowiedział.
_________________

 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-12, 23:37   

Timonek21 napisał/a:
Powinna być możliwość usunięcia swojego ostatniego posta, póki ktoś na niego jeszcze nie odpowiedział.
niestety az takich rozbudowanych fukncji to forum nie oferuje
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-02-12, 23:50   

GOLDI, to przynajmniej zrób ta żeby w spotach wszyscy mogli pisać...
Np. ostatnio w Zabrzu spotkałem gościa który miał 2g też i powiedziałem mu o naszych spotach... wiec czemu nowym użytkownikom którzy dopiero zapoznają się z forum mamy zabraniać pisania w niektórych działach nie związanych z mechanika... Bardziej bym już zablokował giełdę żeby tylko klubowicze mieli dostęp do niej... Przemyśl to :ok:

P.s. Jak kiedyś nie dało się zorganizować spotu na Śląsku to teraz jakoś potrafimy się zgadać i nie chcieli byśmy tego zaprzepaścić znowu :jezyk:
Ostatnio zmieniony przez Pehdesign 2011-02-12, 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-12, 23:54   

Pehdesign napisał/a:
Bardziej bym już zablokował giełdę żeby tylko klubowicze mieli dostęp do niej... Przemyśl to
juz dawno zablokowana... w sumie od poczatkow istatnia forum tylko dla klubowiczy...
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-02-12, 23:55   

jesteś pewien?? to co tam robi post świdra o zaciskach brembo?? z tego co widzę nie ma statusu klubowicza...
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-12, 23:57   

Pehdesign napisał/a:
jesteś pewien?? to co tam robi post świdra o zaciskach brembo?? z tego co widzę nie ma statusu klubowicza...
byl i taki moment gdzie dzial dla administratorow i moderatorow widzieli wszyscy i mogli sie w nich wypowiadac... byl to okres 12h gdzie nie bylo zadnych obostrzeń
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-02-13, 00:01   

GOLDI, nieważne ale pomyśl w wolnej chwili o tych spotach ;)
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 00:02   

Pehdesign napisał/a:
GOLDI, nieważne ale pomyśl w wolnej chwili o tych spotach ;)
az tak niektorym zal tych 20zl?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12