Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
HELP!!! NIER?WNA PRACA SILNIKA
Autor Wiadomość
STERNIAK
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 07:41   

witam. klemy na akumulatorze wymieni?em na nowe. doprowadzi?em dobra mase sprawdzi?em kable, zresetowa?em kompa i chcia?em mu ustawic nowe obroty i nic :-(
a jak jest nie szczelny uk?ad wydechowy na tym ?onczu gietkim przed klatalizatorem yo moze byc problem??
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2007-11-29, 10:36   

To pewnie zalezy jak duza ta nieszczelnosc. Jesli dziura wielka jak piesc :lol2: i prawie cale spaliny tam uciekaja to napewno ma to wplyw na prace silnika.
Ja, jak kupilem swojego mialem mala nieszczelnosc na tym laczniku elastycznym, ale na tyle mala ze nawet nie bylo widac spalin, tylko czuc przedmuch jak sie przystawilo reke. Silnik chodzil jak ta lala, nie wzruszalo go to nijak. Ale lacznik i tak na nowy wymienilem - w koncu kliperek musi byc na tip-top :ok:
 
 
STERNIAK
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 21:27   

jeszcze sprawdze szczelnosc miedzy przepustnica a przep?ywomierzem powietrza bo widze ze jest tam jakas kartonowa uszczelka chyba z gazety :lol2: . to z?acze gietkie juz kupi?em i jutro bede zak?ada?. a mo?e wiecie gdzie kupie albo jakie maja symbole tuleje zawieszenia tylnego albo jakis rysunek czy schemat?? u mnie w Oswiecimiu jest z 10 sklep?w motoryzacyjnych ale zaden nie ma czensci do zawieszenia tylnego nawet rysunku!!! ale lipa sklepy. pozdrawiam. :lol2:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 22:53   

STERNIAK napisał/a:
jeszcze sprawdze szczelnosc miedzy przepustnica a przep?ywomierzem powietrza
nie sprawdzisz....

nie ma przeplywki w 420a...

tuleja wahcacza gornego z tylu ? tylko na wymiar... ale szczzerze? co nie wsadzisz to po roku znow Ci sie wyjebie... mozna zmienaic w nieskonczonosc... ja w zmienialem je po 3-4 razy az sie wkoncu wkur...lem i zalozylem poliurethanowe... cisza i spokoj
 
 
STERNIAK
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-03, 21:12   

kupi?em tuleja wahcacza gornego do ty?u jakies od forda fiesty troche je obcio?em i na razie jest ok. rozebra?em ca?y uk?ad wydechowy i mam popekany kolektor wydechowy jak i ca?y uk?ad jest lipa. auto pali?o jak g?upie przy spokojnej je?dzie nie przekracza?em 4 tys obrot?w pali? jakies 16 litr?w i wiecej jazdy na trasie, a jak wjecha?em do gara?u to ?mierdzia?o samym paliwem mysle ?e mo?e sonda tak dawkowa?a ?e go zalewa?o jak z wiadra. doprowadze do poz?dku najpierw uk?ad dolotowy i wydechowy a potem pomyslimy co dalej.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-03, 22:31   

jakby co to mam kolektor z 420a na sprzedaz

//No to jakby si? domyslam co ze? tam namodzi? w swoim 420A :P /Szaki
Ostatnio zmieniony przez Szakal 2007-12-04, 07:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13