Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pasek - jaki wybrać
Autor Wiadomość
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-19, 20:01   Pasek - jaki wybrać

mam takie pytanko ;p czy pasek ze wspomagania np. firmy dayco bo innego w necie sie nie da znalezc do 420a, ma kierunkowosc? czy obojetnie jak sie go za?ozy bedzie dobrze? bo ktos pisal kiedys, ze jak zalozy? to mu spadal, odwroci? i bylo dobrze...
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-19, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-19, 20:13   

bez znaczenia...
 
 
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-19, 21:12   

ok.... to jestem ciekawe czemu moj tak piszczy od zalozenia non stop a ma 10 miesiecy ;/
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-19, 21:16   

jestes pewien ze piszczy pasek? a nie napinacz paska?
 
 
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-19, 23:02   

GOLDI napisał/a:
jestes pewien ze piszczy pasek? a nie napinacz paska?


wymienilem 2 x ?ozysko w rolce napinacza, zregenerowalem pompe, wiec coz jeszcze mozna wymieniac lub naprawic? chyba nic. A pisk rozpoczal sie po wymianie paska (nie od razu ale po 2 tygodniach). Albo te "dayco" takie daremne albo sam juz nie wiem. 10 miesiecy piszczy jak jest zimny (jak dodaje gazu to piszczy bardziej) i po 15-20 min przestaje jak sie juz samochod dobrze nagrzeje. Ch... mnie juz szczela. Wydaje sie ze to lozysko (?) z pompy, ale czy to mozliwe po regeneracji. Watpliwe bo mialem tez inna pompe, gorszej jakosci i tez piszczalo.... jedynie co zauwazylem, ze przez 2 dni nie piszczalo po wymianie lozyska w rolce napinacza... ale to nie mozliwe zeby ?ozysko z NSK wytrzymalo 2 dni

Na tym pasku jest jeszcze sprezarka klimy? ale dzwiek nie dobiega z tamtad...
Ostatnio zmieniony przez Tom 2010-08-19, 23:08, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
andrzejp 
KLUBOWICZ


Pomógł: 58 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1636
Skąd: Pl
Wysłany: 2010-08-20, 09:28   

przerabia?em to samo. dayco piszcza? jak naj?ty. oczywi?cie n?wka, ?wie?o po za?o?eniu elegancko, ale po tygodniu ju? mnie szlak trafia?. wymieni?em na bosha i jest ok. nie wiem kt?ry lepszy, ale to chyba nie s?, a? takie kolosalne r??nice w jako?ci.
z w?asnego do?wiadczenia wiem, ?e dayco piszczy, a bosh puki co nie (nie wiem ile ma... chyba ponad miesi?c).

ps. nie szukaj w necie, id? do np. intecarsu, b?dziesz go mia? na 2 dzie?. koszt to i tak ~50z? i w razie czego mo?esz zwr?ci?
niestety nie pami?tam oznaczenia paska
Ostatnio zmieniony przez andrzejp 2010-08-20, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tom 
mniejsza zielenina



Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 115
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-22, 19:47   

andrzejp napisał/a:
przerabia?em to samo. dayco piszcza? jak naj?ty. oczywi?cie n?wka, ?wie?o po za?o?eniu elegancko, ale po tygodniu ju? mnie szlak trafia?. wymieni?em na bosha i jest ok. nie wiem kt?ry lepszy, ale to chyba nie s?, a? takie kolosalne r??nice w jako?ci.
z w?asnego do?wiadczenia wiem, ?e dayco piszczy, a bosh puki co nie (nie wiem ile ma... chyba ponad miesi?c).

ps. nie szukaj w necie, id? do np. intecarsu, b?dziesz go mia? na 2 dzie?. koszt to i tak ~50z? i w razie czego mo?esz zwr?ci?
niestety nie pami?tam oznaczenia paska


ok, dzieki za info! tak tez juz myslalem ze to bedzie pasek. Jutro musze pochytac tego bosha :)

[ Dodano: 2010-08-27, 09:41 ]
Pasek wspomagania i alternatora wymienilem i jak na razie nie piszczy :) paski sa boscha
Ostatnio zmieniony przez Tom 2010-08-27, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13