Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgasł i nie odpala
Autor Wiadomość
oloj91
[Usunięty]

  Wysłany: 2010-09-20, 15:49   Zgasł i nie odpala

Witam! Mia?em dzisiaj dosyc nie przyjemna przygode. Mianowicie w srodku miasta zapalila mi sie kontrolka akumulatora, musialem jakos dojechac do domu wiec jechalem dalej. na swiatlach zapalila sie dodatkowo kontrolka srs i w tym momencie wylaczylo mi sie radio, wszystkie swiatla, nie mialem nawet awaryjnych czy kierunkow, dojechalem jakos na chodnik bo misiek chodzil coraz gorzej, strasznie szarpal, chodzil nie rowno i max 10km/h. zadzwonilem do znajomego mechanika. wyszlo, ze spalil sie bezpiecznik alternatora, nie bylo wiec ladowania. podlaczylem inny akumulator, wymienilem bezpiecznik. myslalem ze juz wszystko ok, wracam do domu i w pewnym momencie wszystko sie wylaczylo, z tym ze teraz od razu , szczescie w tym ze jechalem dosyc szybko i dotoczylem sie jakos na parking. zostawilem go tam. kompletny brak reakcji na przekrecanie kluczyka, dioda alarmu tez sie nie swieci. znajomy powiedzial mi ze moze byc cos z alarmem i po prostu wszystko mi odcial. co wy na to? co to moze byc? ja juz nie wiem co robic. dodam jeszcze ze od jakiegos czasu cos jest z tym alarmem. potrafil mi pikac w czasie nocy i wyladowac aku, ale ostatnio od jakiegos czasu to sie nie zdarzalo.
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-19, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DedE 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 937
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-09-20, 16:21   

od?acz ten alarm ,sprawdz alternator , paski , zobacz ko?o pasowe bo ostatnimi czasy lubi? pada? ;)
_________________

Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie !
ex Eclipse 2g (do 08.08.11r)
daily : Volvo S80 D5 & Volvo c30 R-resign by Heico Sportiv 212/550
For fun : Volvo c70 T5 313whp & YAMAHA R6
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-20, 16:23   

podejrzewam ze przeladowywuje Ci alternator... regulator napeicia niestety zatopiony w sterowniku
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-20, 18:05   

a nie gotuje Ci akumlatora?
_________________

 
 
 
oloj91
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-20, 18:36   

wlasnie zmienilem akumulator i odpalil. tamten byl jakis cieply jak go odlaczalem. dalem do faceta ma ogarnac instalacje i zobaczyc co z alarmem itp. powiedzial ze jutro powinien byc do odbioru. teraz sie modle!
Ostatnio zmieniony przez oloj91 2010-09-20, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-20, 19:33   

no to jak ciep?y to mo?liwe ?e si? gotuje z prze?adowania - uszkodzony regulator napiecia.
a ?e tak zapytam nie ?mierdzi ci zgni?ymi jajami?? (siarkowod?r) :>
_________________

 
 
 
oloj91
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-20, 21:11   

nie. zapachu zadnego nie bylo, ale to moze kwestia starego aku,co wsadzilem zeby dojechac. na tym normalnie na ktorym jezdze nic sie nie grzalo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13