Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Turbo
Autor Wiadomość
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2008-01-14, 20:18   Turbo

Wiem Wiem nie krzyczcie na mnie temat walkowany miliony razy ale ja dalej nie uzyskalem odpowiedzi dla czego te zestawy sa wedlug was do dupy ?? czy naprawde nie warto ich kupowac ??ale dla czego?? przeciesz turbo firmowe zawor spostowy kolektor ?eliwny niby wszystko gra i jest ok ale no wlasnie te ale??!!! co z nimi jest nie tak ?? :ksiadz: mizl ktos juz cos takiego znacie przypadi ze wlasnie takie kit-y sie psuja ??

np ten >>>????
http://cgi.ebay.com/ebaym...tem180205759884

albo ten ??ten wiadomo nie wiadomo co to jest ale cena w sumie dobra

http://cgi.ebay.com/ebaym...bayphotohosting
Ostatnio zmieniony przez simongs1 2008-01-14, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-14, 20:24   

pytanie czy to napewno jest Turbonetics a nie chinszczyzna,,, chcesz dobrego zestawu do 420a? poszukaj hahn racecraft... to typowy zestaw plug&play... oczywiscie plus jeszcze pare rzeczy
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-01-14, 20:31   

Ten zestaw jest spoko o ile turbonetiks jest prawdziwy, choc moze byc parwdziwy takie V trim od turbonetiksa na slizgowym lozysku od AGP kosztuje $800. Ale to tylko gdybania ( prawdziwy turboneticks ma czerwony napis zazwyczaj ) Poza tym t04b V trim turbo, wiesz ile to dmucha :) ) masz przy jednym barze ok 300 koni. turbo lag ok 3800-4000 RPM. No i domyslam sie ze silnik zakowasz. Zestaw hahna racecraft lepszy, tam idzie e316g Turbo ( hahn super 16 g clipped , czyli : full boost ok 3200-3400 RPM , czasmai szybciej). evo III turbo to najlepsze streetowe turbo " on the pump gas" , zwlaszcza hahna.

hahn racecraft
Ostatnio zmieniony przez kiepuczi 2008-01-14, 20:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2008-01-14, 20:37   

glowy bym za ten zestaw nie dal :? tak jak pisze Goldi trzeba uwazac na chinszczyzne a na Ebayu jej nie brakuje :ksiadz: hahn racecraft jest jednym z najlepszych w USA chyba najczesciej stosowany ;)
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2008-01-14, 20:56   

no wlasnie czy to nie jest podr?ba ??wiec jak to sprawdzic ?? co do zak?owania to owszem mam juz tloki( JE pistons 8.8:1 compresja) i korbowody Eagle H-Beam Rods wiec mysle ze juz czas znalesc jakis turbo kit

http://www.fotosik.pl/pok...e5cb2451fd.html
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-14, 21:42   

Wiele z kitow na ebay rozlatuje sie zbyt szybko. Przedewszystkim turbiny zdarzaja sie kiepskiej jakosci co powoduje ze puszczaja uszczelki i lozyska. Jakby nie patrzec tam sa "ogromne" temperatury wiec to musi zachowac jakos w kazdych warunkach. Tanie zestawy ktore sa czesto nie kompletne to wlasnie taki chinski JUNK... dlatego rozgladaj sie. Sprawdzaj jaka firma za tym stoi i jakimi osiagami sie szczyca... jak mozesz ozbacz na forach USA jak ludzie zapartuja sie na dany KIT. Jakby nie patrzec nie bedziesz pierwszy ktory sprobuje....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13