Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Głosniki
Autor Wiadomość
Glead 
zielenina


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2011-11-19, 18:05   Głosniki

Jakie glosniki polecacie do tego cudenka? Niestety rozdupczyłem glosnik co jest w drzwiach. Ktos cos robil w tym kierunku?
 
 
Adam 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 171
Skąd: Lubin
Wysłany: 2011-11-19, 18:54   

Jakie głośniki założysz to tylko zależy od Ciebie musisz się bardziej określić a mianowicie czego oczekujesz od nowych głośników ( jakości dźwięku, więcej basu ) i jaka jest zasobność twojego portfela.
 
 
Glead 
zielenina


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2011-11-19, 22:03   

Te glosniki ktore mialem wydawaly mi sie byc zbyt ciche. Dodatkowo mialem wrazenie ze hmmm(jak to okreslic) blachy od drzwi w rezonans wpadaly i mimo ze w srodku basik wydawal sie wporzo, to na zewnatrz niezla wioche reprezentowalem:) Reasumując, mimo standardowej tuby z tylu, basik i moc glosnika od strony sopranow. Czy "glosnosc" da sie uzyskac bez dodatkowych wzmacniaczy? Nie chce bardzo w to ingerowac, chce pozostac tylko przy zmianie glosnikow. Co do pieniedzy to narazie ciezko sie wypowiedziec. Bardzo prosze o propozycje a ja do czegos sie ustosunkuje. Napewno nie 50 zl glosnik:) ale nie tez powyzej 1000zl
 
 
djmil 
KLUBOWICZ


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 606
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2011-11-21, 00:06   

Glead napisał/a:
Czy "glosnosc" da sie uzyskac bez dodatkowych wzmacniaczy?


Glead, aby było głośniej trzeba niestety użyć wzmacniacza. Jest mała szansa ze ori głośniczki mają niską skuteczność i montaż takich z wyższą dałby jakiś efekt ale jednak nie polecam nastawiania się na taką sytuację... :jezyk:

Glead napisał/a:
Dodatkowo mialem wrazenie ze hmmm(jak to okreslic) blachy od drzwi w rezonans wpadaly i mimo ze w srodku basik wydawal sie wporzo, to na zewnatrz niezla wioche reprezentowalem:)


Chodzi Ci o to ze było za głośno? Cicho? Niefajnie? :jezyk:

W tym przypadku aby coś poprawić, było by potrzebne wykonanie wytłumienia drzwi.

Jeśli interesuje Cie tylko wymiana głosników i dysponujesz kwotą <1kzł to można już coś konkretnego dobrac i jakościowo napewno będą dobre :ok:
Napisz tylko jaki jest rozmiar głośników i radio (ori?)
 
 
Glead 
zielenina


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2011-11-21, 21:27   

no mam oryginalne wyposazenie audio. Chce je jednak poprawic, nie ukrywajac... ma robic wrazenie na zewnatrz.
 
 
Grzegorz 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Wiek: 48
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 379
Skąd: G?ttingen
Wysłany: 2011-11-22, 16:06   

Przecierz ORI nie jest wcale takie zle 650W Rockfortfosgate,chyba ze w GS-ach montowali inne badziewie :lol2:
_________________
BORN TO PERFORM
 
 
Glead 
zielenina


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2011-11-22, 17:42   

oj przestan sie czepiac GS:) to samo mam;) sopran mocniejszy z przodu chcialbym miec napewno, wtedy basy bede mogl dac bardziej na tube. to jak? poleci ktos jakies fajne glosniki?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12