Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
przewody hamulcowe do mitsubishi eclipse 4g 3.8v6
Autor Wiadomość
jarus88r 
zielenina


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 27
Skąd: zst
  Wysłany: 2012-02-24, 22:46   przewody hamulcowe do mitsubishi eclipse 4g 3.8v6

Witam wszystkich eclipso maniaków mam problem posiadam mitsubishi eclipse z 2006 3,8 v6 i ciągle mi sie sprzęgło zapowietrza i znalazłem chyba winę tego jak naciskam na hamulec to z lewej strony przewód hamulcowy kapie ten od zacisku dokładnie nie znam sie na tym nie jestem mechanikiem i mam taki problem ze jestem u rodziny zagranicy i nie mam jak przyjechać do domu tu nie ma takich części wiec może wiecie cy będzie pasować z innego modelu co produkuje sie w europie czy one sa takie same czy on jest produkowany tylko pod ten model samochodu proszę o pilna pomoc bo urlop mi sie kaczy pozdrawiam i czkam na szybka odpowiedz

[ Dodano: 2012-02-24, 23:38 ]
jezeli cos ktos wie to prosz o pomoc naprawdę pilne aa takpo za tym wiec cos o naklejkach logo tego forum
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-02-26, 22:27   

jarus88r napisał/a:
ciągle mi sie sprzęgło zapowietrza i znalazłem chyba winę tego jak naciskam na hamulec to z lewej strony przewód hamulcowy kapie ten od zacisku

To w koncu sprzęgło sie zapowietrza czy hamulec?
 
 
 
jarus88r 
zielenina


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 27
Skąd: zst
Wysłany: 2012-02-26, 23:32   

masz racie ja tez myślałem ze to są dwie inne sprawy ale szprzeglo jest hydrauliczne i jak naciskam na hamulec to kilka kropel płynu wylatuje i zasysa powietrze do układu i spzeglo słabiej dział pedał jest luźny tak mi powiedział mechanik a ze wyszyzeglik jest wyżej od zacisków i sie zapowietrza na narazie jeżdżę ale bardzo ostrożnie i jak odpowietrzę go to pojeździ 2 dnii widocznie układ miałem nie szczelny ale zamówiłem w Mitsubishi w szczecinie nowy przewód i zobaczymy
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12