Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Skrzynia
Autor Wiadomość
Marko_ck 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 178
Skąd: ck
Wysłany: 2008-10-30, 18:51   

nie strasz silnik u mnie chodzi Malyna :lol2: :ok:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 18:53   

to ze silnik chodzi "malyna " nie znaczy ze nie moze miec ruchu horyzontalngo walu korbowego...
 
 
Daniello
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 20:25   

GOLDI olej to Castrol TAF-X 75W-90 A p?yn i pompa wymienione mo?e z tydzie? temu. Tylko jak wciska si? sprz?g?o to jest taki jakby ma?y op?r( nie mia?em wcze?niej doczynienia ze sprz?g?em hydraulicznym wi?c mo?e tak ma by?) Sprz?g?o kompletne wymienione w marcu przez poprzedniego w?a?ciciela.Mo?e lekkie podci?gni?cie sprz?g?a pomo?e?
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 20:33   

Daniello, 4g63 olej jak najbardziej dobry... spelnia normy wiec ok... co do ukladu... wspominasz ze wymieniles pompe sprzegla , a w ajkim stanie wysprzeglik? dobrze odpowietrzyliscie uklad? to bardzo istotna sprawa...
 
 
Daniello
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 21:09   

GOLDi te? si? w?a?nie nad tym zastanawiam. A jak go sprawdzi? poza ogl?dzinami czy nie ma wyciek?w? Co do odpowietrzenia uk?adu to nie wiem bo oddawa?em do warsztatu Ale poza wspomnian? dolegliwo?ci? rano po nocy wszystko jest ok ?adnych zgrzyt?w czy opor?w przy zmianie bieg?w A po wymianie oleju jakby jeszcze lepiej ?agodniej Olej wymieniony dopiero wczoraj ale dzi? rano by?o to samo Zobacze jak bedzie jutro
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-10-30, 21:38   

Marko_ck, daj znac jak b?dziesz wiedzial co jest u Ciebie.Ja auto bede mial robony dopiero 12 listopada wiec mo?e Ty bedziesz mial szybciej robiony.Kurde a? sie boj? koszt?w ;(
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
Marko_ck 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 178
Skąd: ck
Wysłany: 2008-10-31, 10:53   

w tej chwili przypuszczam, ?e Ty wyjmiesz szybciej skrzynie ni? ja.
U Ciebie jest to samo ze skrzyni? od GS-T ?
Jak pisa?em Ci wy?ej by?em u kolesia co zajmuje si? skrzyniami i powiedzia?, ?e na 95% to ?o?ysko. Aktualnie troch? nie wiem co robi? cz w ko?cu kupowa? u?ywk? z jakiego? rozbitka z ma?ym przebiegiem czy robi? t?.
Plusy kupowania u?ywki s? takie, ?e na tej poci?gn? a? padnie do ko?ca i dopiero wymieni? jak b?d? mia? drug?.
Natomiast je?li nie dostan? w dobrych pieni?dzach u?ytki to b?d? wyjmowa? t? i si? bawi?.
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-10-31, 11:07   

No ja mam skrzynie od Turbo. Skrzynie do GS ?atwo dostac w kwocie okolo 1000 - 1200 z? ja swoja sprzeda?em za 1000 ale znowu skrzynia do Turbo kosztuje 3 razy tyle wiec nie op??ca mi si ekupowa? jak juz zrobie b?de wiedzia? co mam a tak kupie znowu uzywke i sie zesra za par? miesi?cy.

[ Dodano: 2008-11-18, 07:46 ]


http://www.eclipse.net.pl/viewtopic.php?t=3360 Niechc? Cis straszyc ale mo?esz mie? to co u mnie.Ciesz si? ?e nie masz turbo bo koszty s? pot??ne.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
Ostatnio zmieniony przez mysza 2008-11-18, 07:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gość

Wysłany: 2012-06-14, 10:03   

Hej
Odświeżę trochę temat, dla przypomnienia chodzi rzężenie skrzyni biegów przy hamowaniu silnikiem, szczególnie na 3,4 biegu w zakresie 4-5 tys obrotów. Chciałbym pozbyć sie problemu, jeżeli wina jest po stronie łożysk czy ktoś z Was uporał się z tym w ten sposób?

Pomożecie ewentualnie wskazać które to łożyska? Poniżej link do katalogu części:

>> Katalog <<

Pytałem już w Top End Power gdzie podane zostały ceny dla 6 łożysk, 2 na każdy wałek sprzęgłowy, główny oraz 2 łożyska dyferencjału. Chciałbym to teraz pozbierać do kupy żeby wiedzieć co będzie zamawiane.
Z góry dzięki.
 
 
Kct 
KLUBOWICZ
CeKaTe


Pomógł: 24 razy
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 897
Skąd: Myszków
Wysłany: 2012-06-14, 13:46   

adibas, jak kupilem od Marka to sporadycznie nadal pojawial sie problem dla ktorego zalozyl on ten temat, wiem ze zalewal jakis dobry olej do skrzyni i wszystko cichlo, ale wrocilo jak kupilem na moment, obecnie i u mnie jest cisza i spokoj, jedyna roznica ze mam nowe sprzeglo
_________________
540i
CA0
Ex GS 4G63 96'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8