Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
1G tarcze hamulcowe - problem
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-05, 18:31   

nie pamietam ile za przod bylo :) ale np teraz czekam na tarcze powerslota + klocki EBC redstuff na tyl... +/- 850zl :)
 
 
Rutin00
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 22:37   

No i :ass: dzisiaj spali?em heble z przodu .. nigdy wiecej tanizny nie kupie :ksiadz: ....na codzie? dobre nie pyl? i hamuj? ok ....ale jak sie je przegrzeje to umar? w butach ...?mierdzi strasznie gor?c taki wali od nich ze reki przystawi? nie mo?na... najgorsze jest to ze hamuj?? peda? wpad? prawie w pod?oge a ja przelecia?em kawa?eczek za skrzyzowanie :wtf: ...bede sie jeszcze nadawa?y do u?ytku jak ostygn? troche ??? Czy wymienia? ju? teraz ?? ...chcia?em te redstuffy i tarcze razem za jaki? czas sobie za?o?y? ..

Ale pytam sie czy na takich przegrzanych/przyjaranych da rade jeszcze troche posmiga? ?? :> :>
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 23:04   

czekaj czekaj... kupiles heble i odrazu je przegrzales? a to nie dziwie sie ze do dupy kazde heble hamuja
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 09:39   

Rutin00 napisał/a:
No i :ass: dzisiaj spali?em heble z przodu .. nigdy wiecej tanizny nie kupie :ksiadz: ....na codzie? dobre nie pyl? i hamuj? ok ....ale jak sie je przegrzeje to umar? w butach ...?mierdzi strasznie gor?c taki wali od nich ze reki przystawi? nie mo?na... najgorsze jest to ze hamuj?? peda? wpad? prawie w pod?oge a ja przelecia?em kawa?eczek za skrzyzowanie :wtf: ...bede sie jeszcze nadawa?y do u?ytku jak ostygn? troche ??? Czy wymienia? ju? teraz ?? ...chcia?em te redstuffy i tarcze razem za jaki? czas sobie za?o?y? ..

Ale pytam sie czy na takich przegrzanych/przyjaranych da rade jeszcze troche posmiga? ?? :> :>


Jesli je kompletnie spaliles to jakosc hamowania spadnie bardzo mocno. Jesli chcesz poprawic troche wlasciwosci to sciagnij klocki i na rownej powierzchni przejedz nimi po papierze sciernym zeby zetrzec przypalona warstwe. Jest szansa ze czesc wlasciwosci hamulcow wroca. A skoro mowisz ze pedal poszedl do podlogi to zobacz poziom plynu bo jak ja usiebie mialem raz lekki ubytek to zdarzylo mi sie to samo. O malo nie walnalem Astry... podczas wyscigu z Calibra...
 
 
Rutin00
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 14:21   

te heble maj? p?? roku ....dzisiaj jako tak sie hamowa?o na nich ...chyba zrobie tak jak radzisz allias...a p?ynik mam na fula :wtf:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 14:27   

Jest szansa ze troche jeszcze na nich pojezdzisz. :>
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-03-11, 17:57   

jak spalisz klocki to peda? raczej nie idzie w pod?oge
robi sie tylko twardy a hamulc?w niema
bardzo mozliwe ?e zagotowa?e? p?yn i straci? swoje w?a?ciwo?ci
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
Rutin00
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 19:51   

Coodo napisał/a:
bardzo mozliwe ?e zagotowa?e? p?yn i straci? swoje w?a?ciwo?ci
jest to mo?liwe ?? Je?li tak to nie wiedzia?em :o ...ale swoj? drog? klocki by?y ostro zagotowane to wiem na pewno ...
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-03-11, 20:27   

spalone klocki s? twarde a wraz z nimi peda?
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13