Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Regeneracja skrzyni biegów + regeneracja klimatyzacji
Autor Wiadomość
10swi.stak 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Kwi 2015
Posty: 52
Skąd: Warszawa Włocławek
Wysłany: 2016-04-28, 10:35   Regeneracja skrzyni biegów + regeneracja klimatyzacji

Witam.

Poszukuję specjalistów od skrzyni biegów i klimatyzacji na terenie Warszawy (najlepiej okolice Piaseczna) :)

Muszę postawić na nogi klimatyzację przed sezonem i szukam dobrego zakładu, który to naprawi. Przy okazji nie zdzierając ze mnie wartości samochodu :)

No i druga sprawa to regeneracja skrzyni biegów. Według mnie do wymiany synchronizator drugiego biegu. Gdzie można spróbować uderzyć? Na jakie koszta się nastawiać?

1G 2.0 4G63

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez 10swi.stak 2016-04-28, 10:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
Wysłany: 2016-04-28, 19:46   Re: Regeneracja skrzyni biegów + regeneracja klimatyzacji

10swi.stak napisał/a:
Witam.

Poszukuję specjalistów od skrzyni biegów i klimatyzacji na terenie Warszawy (najlepiej okolice Piaseczna) :)

Muszę postawić na nogi klimatyzację przed sezonem i szukam dobrego zakładu, który to naprawi. Przy okazji nie zdzierając ze mnie wartości samochodu :)

No i druga sprawa to regeneracja skrzyni biegów. Według mnie do wymiany synchronizator drugiego biegu. Gdzie można spróbować uderzyć? Na jakie koszta się nastawiać?

1G 2.0 4G63

Pozdrawiam.


skrzynia tu

Podskarbińska 51
03-829 Warsaw, Poland
Numer telefonu 888 467 065
E-mail kontakt@customperformance.pl
Strona internetowa http://www.customperformance.pl
 
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-04-28, 19:57   

mi u mnie na podkarpaciu rozłozyli wymienili co trzeba wyczyscili i złozyli w cenie jakies 500zł plus czesci które sam kupiłem. Skrzynia AWD. Nowe synchro tanie nie bedzie jakies 300zł podejrzewam i problem z dostepnoscia. Jak juz robic to i łozyska moze warto przejrzec. Te kulkowe KOYO 6207R choc wymien tanie sa zreszta. Reszta łozysk pewnie tez sie znajdzie cos do wymiany szukaj wrzerów... Ceny łozysk od 50-200zł/sztuke w dobrym zamienniku. Ale jest ich troche cena kompletu jakies 600zł plus (dobre zamienniku np NTN)
W miare mozna dobrac cos na Alebco.
http://www.albeco.com.pl/PL-H12/e-sklep.html
Z tego co sie orientowałem chyba najlepsza cena u nich.
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13