Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc dla Artura (Arcziego)
Autor Wiadomość
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2016-06-28, 22:07   Pomoc dla Artura (Arcziego)

Widziałem już wpis Black'a na fb, postanowiłem zamieścić go też tu, może ktoś zechciałby pomóc, bo wiem że nie wszyscy mają fb.

Jak wielu wie Arczi to człowiek który zbudował najszybsze 2G w Pl, a dziś potrzebuje pomocy, miałem tą przyjemność poznać go osobiście i od razu dało się odczuć że to dobry człowiek, dlatego nie potrafiłem przejść obok tego obojętnie.... Pozwolę sobie skopiować wpisy z jego fb by każdy mógł doczytać o co chodzi, bo znając mnie zaraz coś pomieszam, albo coś ominę....

"Witamy :)
Ci, którzy znają naszą historię - a jest Was wielu - PROSIMY o pomoc w zbieraniu funduszy na lek dla Artura. Lekarze każą czekać na niewiadomo co, a czas ucieka. Ci którzy historii choroby nie znają,mogą przeczytać pełen opis lub w skrócie mogę powiedzieć, że Artur od 6 lat choruje na astrocytome II prawego płata skroniowo-ciemieniowego mózgu. Lekarze twierdzą,że jak miał już radioterapię to nie da rady na obecną chwilę nic zrobić. My nie wierzymy im,wierzymy ludziom którzy też to już słyszeli a przeżyli
!  Jest alternatywa leczenie, która na pewno przyniesie pozytywny efekt dla Artura. Jednak koszta są tak ogromne, że momentami przez hajs kŧóry niby nie jest ważny- tracimy nadzieję na to,że będzie lepiej. Ale dopóki żyje nadzieja to i my żyć będziemy. Więc PROSIMY o pomoc,jak nigdy bez innych ludzi nie damy rady. Liczy się każdy grosz bo miesięcznie kuracja wynosić nas będzie 20tys złoty. Prosimy o udostępnianie i pomoc w zbiórce.
Zróbmy razem zrzutę "na nowy mózg"dla Arcziego :) !
Konto do przelewów podam jutro ze względu na to, że musimy założyć osobne na taką organizację :) A Wy proszę miejcie nas na wglądzie :) . Teraz to od Was zależy co dalej :) )"

Tu numer konta gdyby ktoś chciał pomóc:

77 1050 1520 1000 0091 5124 7161
GDYBY KTOŚ CHCIAŁ POMÓC Z ZAGRANICY:
PL 77 1050 1520 1000 00091 5124 7161
SWIFT/BIC INGBPLPW
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2016-07-06, 15:53   

Jutro coś przeleje :paker:
_________________
"PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13