Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy Ecplise - wybór, pomóżcie! :)
Autor Wiadomość
Nataeclipse 
zielenina


Dołączyła: 11 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-07-11, 21:04   Pierwszy Ecplise - wybór, pomóżcie! :)

Hej maniacy!
Zamierzam kupić pierwszego Eclipse i dlatego potrzebuje waszej pomocy... znalazłam jeden w ktorym od razu sie zakochałam, ale... no i tu sie zaczynaja schody. Wykupiłam carfax tego auta i dowiedziałam sie, ze... salvage title... co wiecej z Oregonu wiec równie dobrze mogl byc kradziony. Czy ktos z was zna sie moze na tych raportach carfax? Siedzę w tym jak głupia, ale nie moge dojść do niektórych faktów... podejrzewam, ze był tylko walony z przodu, ale moze zle to czytam? Nie jestem dobra w motoryzacyjnym angielskim. Posiłkuje sie momentami słownikiem, ale cieżko ocenić niektore rzeczy. Czy ktos z was by mi pomógł? Moze ktos z was juz sciągał taki carfax albo po prostu płynie w języku angielskim? Chętnie udostępnię ten carfax w prywatnej wiadomosci.
Pozdrawiam! :)
 
 
JacekeR 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Wiek: 53
Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 63
Skąd: Stargard
Wysłany: 2017-07-11, 21:26   

Nie ulega wątpliwości że wszystkie (no może nie wszystkie ale 90 %) sprowadzonych Eclipse 3G są powypadkowe, po prostu w całości się nie opłaca sprowadzać. Faktem też jest że były produkowane w USA. Jeżeli chcesz naprawdę kupić Eclipsa to lepiej zainwestuj w dobrego szpeca który prześwietli auto w warsztacie od A do Z. Pozdrawiam i życzę cierpliwości i mało pieniążków zainwestowanych w to auto. Pozdrawiam.
 
 
Nataeclipse 
zielenina


Dołączyła: 11 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-07-11, 22:30   

Podejrzewam, że takiego szpeca od Eclipse będzie mi ciężko znaleźć na miejscu, więc chyba wybiorę się po prostu do serwisu Mitsubishi. Boję się jednak też o to czy samochód nie był po prostu kradziony chociaż słyszałam, że to rzadkie przypadki. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2017-07-12, 19:08   

Nataeclipse, a ja Ci polecam autotesto, może nie są tani ale tak Ci sprawdzą auto że nie wyjdziesz z podziwu :) Oglądałem już trzy raporty zamówione przez znajomego i od dziś, gdy bede zmieniał auto to tylko z nimi :)
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
andrzejp 
KLUBOWICZ


Pomógł: 58 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1636
Skąd: Pl
Wysłany: 2017-07-13, 11:05   

Nataeclipse, mój znajomy miesiąc temu kupił volvo ze stanem z carfaxu salvage title, jako opis miał "dental scracesh", czyli wniotki np po gradobiciu, więc nie jest to regułą :)
ja z kolei auto testo również moge polecić, zamówiłem raport dosłownie 2 dni temu, nie dość że koleś zadzwonił od razu po oględzinach to pomierzył i sprawdził auto co 1cm, również w komorze silnika. za całość auto testo wyszło 497 brutto. Jedno tylko ale moim zdaniem:
autotesto przy eclipsie wypadnie słabo, ponieważ raport jest sporządzony na droższe auta, więc jeśli np na mego eclipsa by ktoś zamówił taką usługę to bym miał na 100%, że tapicerka gdzieś ma ryske i już auta nie poleca. Przykład właśnie znajomego z volvo, brał 2 razy auto testo i w raporcie miał że auto zużyte, przez jakiś wytarty fotel. Wkurzył sie w końcu i kupił sam. Także podchodź z rezerwą do takiego raportu gdy auto ma już swój wiek :ok:
_________________
Eclipse 2G GS 1997, 420a

Angie & Barbara & Cindy & Diane & Elizabeth & Fran & Grace & Repeat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13