Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceramizer.
Autor Wiadomość
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-14, 23:59   Ceramizer.

Nie dawno znalaz?em w necie takie cu?,producenta tego i wszelkie potrzebne dowody na dzia?anie tego specyfiku. Teraz jeszcze chcial bym pozna? wasz? opinie

Oto link

Ceramizer -Klik
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-15, 07:36   

dowody???? to jest tak jak z magnetyzerami - te? dowody s? ale nikt ich na oczy nie widzia? :protest:

jako? nie bardzo mi si? chce wierzy? w te testy na filmiku i ten z "'Na osi"'
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-15, 08:40   

no dobra,a s k?d wasze negatywne nastawienie do niego,czym sobie zas?u?y? na tak? opinie
Zalezy mi na tym,?eby?cie podali za i przeciw a nie tylko jednoznaczne ,?e s? z?em najgorszym ( wypowied? z tematu o sprz?gle) . Poda mi kto? czemu nie powinienem la? ceramizera do swojego mi?ka?

ZAlo?ylem ten temat na przysz?o??,aby kazdy kto b?dzie wacha? si? na niego lookno? i rozwia? w?tpliwo?ci.
Z g?ry dzi?ki wam :)
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-15, 08:52   

Wlewa?em, nie wiem czy pom?g? ale na pewno nie zaszkodzi?.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-15, 09:45   

Silnik powinien jezdzic na oleju a nie na jakims szlamie. Dlatego tez i Samael przekonuje zeby nie uzywac Castrola... gdyz kazdy ze srodkow ma swoje wlasciwosci. Tak samo olej musi miec swoja lepkosc i temu podobne... Pamietaj ze rozne srodki zachodza w reakcje chemiczne... tarcie i temperatura pomaga na mieszanie.

Producenci olejow spedzaja miliony zeby produkowac wlasciwe srodki na naszych samochodow. Magnetyzacja, jonizacja i inne bzdury ktore maja pomoc w spalaniu o 5-15%... jak to wyliczyli? Na bazie jednego zbiornika?

Tuning? Regeneracja? Jasne doda ci 5-10% mocy albo tez 5KM. Zmien filtry i zrob co nalezy - to wruci moc ktora zostala stracona.

Regeneracja? No tak w sumie to badziewie przyczepie sie tu i tam i w rezultacie uzupelnia braki materialu na pierscieniach albo wytartych cylindrach. Zaloze sie ze przyczepi sie do panewek i nie ma mowy o zadnych remontach bo to przeciez jest cos super co pomoze ze metal juz wiecej sie nie bedzie scieral...

BZDURA.
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-15, 10:43   

No nie wiem czy bzdura, ceramizery militeca wywodz? si? ze specyfiku opracowanego przez armi? USA i jest to specyfik sprawdzony w boju. Wiadomo awarii nie naprawi, ale te? nie powinien zaszkodzi?. Sporo os?b u?ywa ju? od kilku lat i zaobserwowa?o pozytywne efekty. Nic nie zast?pi remontu ani dobrego oleju ale nie demonizujmy, ?e jak kto? u?yje to zaraz b?dzie po silniku.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-15, 10:52   

viader na jakim oleju ty ?migasz?? Valvoline Max Life??
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-15, 11:56   

Tak. Poprzedni w?a?ciciel je?dzi? chyba na castrolu, po zmianie na max-life silnik zacz?? mi go zjada? najpierw 0,5l/1000km, potem 1l/1000km, potem ju? chyba nawet przekracza?o 1l/1000km. Cz?sto kopci?o mi na bia?o, po przejechaniu jaki? 5-6000 km spalanie oleju zacz??o spada? i obecnie wynosi jakie? 0,5l/1500km przy cz?stym pa?owaniu, je?li zakopci to bardzo sporadycznie.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
Ostatnio zmieniony przez viader 2008-04-15, 11:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zaxdamian 
mniejsza zielenina



Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 212
Skąd: Wyszk?w
Wysłany: 2008-04-16, 13:50   

U?ywa?em tego wynalazku z r??nych samochodach i nie by?y to pieni?dze wyrzucone w b?oto...U mnie dzia?a?o. Silnik ciszej chodzi?. Co do mocy to trzeba by zmierzy?. Kompresja troch? lepsza
_________________
Twoje auto Tw?j ?wiat

wszystko co robisz r?b uwa?nie i dok?adnie...
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-04-16, 20:01   

Kiedy? swego czasu w firmie je?dzi?em star? avi? a31 i do niej w?a?nie zaaplikowa?em ceramizer bo strasznie du?o bra?a oleju
powiem tyle ?e po wlaniu mia?em odczucie jak by silnik chodzi? ?wawiej ale ona i tak wyplu?a olej i ten ceramizer razem z nim
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 00:13   

Wiec mimo potoku opinii niepochlebnych na temat Ceramizera op?aca si? go wla? ,bo on poprostu dzia?a. Tak wi?c postanowi?em,kupie go i b?d? wam na bierz?co zdawa? relacje :)
 
 
mitutoyo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 00:37   

Ja zaaplikowalem ceramizer do silnika i skrzyni,zbieglo sie to r?wniez z wymianami olej?w na Valvoline Max life i Redline, jedyne co zauwazylem to to ze kompresja nie wzrosla a nawet delikatnie spadla (mierzone tym samym manometrem), co do popychaczy to ucichly ale to moze byc wplyw Maxlife-a. Skrzyni raczej nie pom?g? i dziwenym zbiegiem okolicznosci po 2000km po wlaniu ceramiki do skrzyni, dyferencjal wybuch? i czesci sie posypaly na asfalt, nie pisze ze to jego wplyw ale chyba drugi raz nie bede sprawdzal (gdy zaloze nowa skrzynke)
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-04-17, 06:36   

G?upota ludzka nie zna granic :ksiadz:

Rozumiem ?e w?a?ciciele Calibr lej? Ceramizer, ale Eclipse :|

W ka?dym razie pozdrawiam fan?w Ceramizera, podobno te? jest dobry na kaca i b?le w krzy?u :paker:
Ostatnio zmieniony przez MikeR 2008-04-17, 06:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-04-17, 08:10   

mitutoyo napisał/a:
Ja zaaplikowalem ceramizer do silnika i skrzyni,zbieglo sie to r?wniez z wymianami olej?w na Valvoline Max life i Redline, jedyne co zauwazylem to to ze kompresja nie wzrosla a nawet delikatnie spadla (mierzone tym samym manometrem), co do popychaczy to ucichly ale to moze byc wplyw Maxlife-a. Skrzyni raczej nie pom?g? i dziwenym zbiegiem okolicznosci po 2000km po wlaniu ceramiki do skrzyni, dyferencjal wybuch? i czesci sie posypaly na asfalt, nie pisze ze to jego wplyw ale chyba drugi raz nie bede sprawdzal (gdy zaloze nowa skrzynke)


To tak jakbys sobie do Francuskiego wina cukru dosypywal. PO jakiego czorta kupowales Red Line i dodajesz cos do tego ????!!! czy wam ludzie pieniedzy nie szkoda.
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 09:32   

LowRider napisał/a:
Wiec mimo potoku opinii niepochlebnych na temat Ceramizera op?aca si? go wla? ,bo on poprostu dzia?a. Tak wi?c postanowi?em,kupie go i b?d? wam na bierz?co zdawa? relacje :)


Czy ty naprawde nie masz na co pieniedzy wydac?? Widac ze masz podobne "manie" jak ja ze jesli nie wydam $$$ na swoj samochod to jestem chory. Uzbieraj kase i wydaj na cos co sie naprawde przyda.

Masz problemy z trakcja... uzbieraj na komlet dobrych opon i zainwestuj w bezpieczenstwo. "Stare" opony wez na "burn-out" (palenie gumy) i zrob cos co ma sens. Zakladasz temat i probujesz uzyskac cos co ciebie przekona... czy naprawde znalazles tu cos co przekonywuje ciebie do tego zeby wydac kase? Wiecej mamy neutralnych lub negatywnych opinii niz pozytywnych... czy ty na prawde potrzebujesz zeby cos sie stalo z samochodem zeby przekonac? :wtf: :wtf: :wtf:
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 09:57   

poprostu za?o?y?em ten temat ,?eby dowiedziec si? co ludzie s?dz? o Ceramizerze. no i jednak niekt?rzy maj? z tym do?wiadczenie,tak wi?c w wiekszym stopniu opieram si? na ich do?wiadczeniach,przeciez ?aden klubowicz nie m?wwi? by,?e lej ceramizer bo jest spoko i mi pom?g? tylko po to,?eby komu? narobi? brudu....
jeszcze go nie kupi?em,i ci?gle nie wiem czy kupi?,auto za nied?ugo idzie do mechanika i on je zdiagnozuje jako?,najwazniejsze jest dla mnie teraz zrobienie tej tylnej osi,To g?wno w zasadzie mo?e poczeka?,chcia?em kupi?,ale w takiej sytuacji nie kupi?. Zamiast tego zapodam sobie chyba filtr powietrza K&N albo przewody zap?onowe
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-17, 10:00   

Wiec w takiej sytuacji nie ma sensu kontynuowac tego tematu...

Zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8