Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Olej
Autor Wiadomość
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-04-09, 21:48   

SAMAEL napisał/a:
ja mog? co? powiedzie? co castrolu... sorka o castrolu nic nie powiem.... bo w Polsce castrola nie ma a jedynie "podr?ba"... co? jak z proszkami do prania w pl i de ...


no z proszkami sie zgodze ale z castrolem to nie wiem. Je?dzilem na takim czyms zwanym castrol to silnik sie niezatar wiec cos tam jest :p
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-09, 22:01   

SAMAEL napisał/a:
ja mog? co? powiedzie? co castrolu... sorka o castrolu nic nie powiem.... bo w Polsce castrola nie ma a jedynie "podr?ba"... co? jak z proszkami do prania w pl i de ...

Ej, no nie przesadzaj ;) Wszystkie potwory z VTG ?migaj? na Edge i daj? rad?. Nie wiem tylko, czy VTG ma olej z polskich hurtowni, czy ci?gnie z DE.
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-04-11, 12:12   

Nie wiem czy za?wa?yli?cie ale valvoline jest drozszy od castrola jesli mowa o polsyntetyku. Jedyne mnie dziwi czemu firma ta sie niereklamuje skoro jest taka dobra. :wtf:
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-04-11, 12:15   

rolek1984, moj ojciec zwykl mawiac:
''reklamuja sie ci co nie moga sie sprzedac, dobry produkt nie musi sie reklamowac''
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-04-11, 12:21   

ziggi napisał/a:
rolek1984, moj ojciec zwykl mawiac:
''reklamuja sie ci co nie moga sie sprzedac, dobry produkt nie musi sie reklamowac''



Moze i prawda w tym ale nie dokonca :lol2:
Ps.Myslisz ze cocacola w USA sie niesprzedaje?? :)
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-04-11, 20:27   

cyberluk napisał/a:
SAMAEL napisał/a:
ja mog? co? powiedzie? co castrolu... sorka o castrolu nic nie powiem.... bo w Polsce castrola nie ma a jedynie "podr?ba"... co? jak z proszkami do prania w pl i de ...

Ej, no nie przesadzaj ;) Wszystkie potwory z VTG ?migaj? na Edge i daj? rad?. Nie wiem tylko, czy VTG ma olej z polskich hurtowni, czy ci?gnie z DE.


taaa.... ? tak m?wi? :P bo castrol to ich sponsor... tak naprawd? wszystkie ?migaj? na motulu, royal purple albo jakims od BG nie pami?tam, tak jak supra Dobrowolskiego na Commie nieby je?dzi..... a ma motula wlanego...

Co do castrola... do zwyk?ych silnik?w jak najbardziej ok. Wszystkie castrole gtx magnatec, mobile ?ane... i inne diwajsy to tak samo mo?esz wla? Lotosa lub Orlen... na jedno wychodzi, i tak ro?nicy nie odczujesz. R??nic? odczujesz w seryjnym silniku o przebiegu 90ty? mil lataj?cym na 1.4bara z 16g evo3... ja poczu?em... i nie tylko ja... co ciekawe 90% lataj?cych na castrolu 200sx'?w z c18det kt?re maj? tendencj? do obracania panewek, je obuci?o.... a pozosta?e 10% lataj?ce na motulach, valvo vr1, castrolu TWS (nie myli? z innych ch?amem castrola) wszystko ok.

Powiem ci tak... je?dzi?em rok na Commie 5w50 (kt?ra notabene schodzi z tej samej linni co mobil na eu wschodni?...), otworzy?em silnik jak robi?em g?owic?, git wszystko super, panewki zu?yte troch? ale ok, p??tora roku przeje?dzi?em na castrolu bo 10w60 lepszy do turbo.... no to teraz nie mam pier?cieni, bo gdzie? znik?y... wszystkie panewki zjechane do zera prawie a jedna obrucona.... olej nigdy poni?ej po?owy nie zszed?... zawsze pa?owany po rozgrzaniu i ch?odzony....

nigdy nie wlej? do siebie castrola, a po ostatnich do?wiadczeniach, co Liqui zrobi?o w silniku u kumpla, potem u drugiego kumpla... polecam tylko Liqui i sprawdzony w boju Valvo ... i u siebie b?d? la? jedno z dwuch lub Redline'a kt?rego nic nie przebije jednak.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-04-11, 20:31   

SAMAEL napisał/a:
cyberluk napisał/a:
SAMAEL napisał/a:
ja mog? co? powiedzie? co castrolu... sorka o castrolu nic nie powiem.... bo w Polsce castrola nie ma a jedynie "podr?ba"... co? jak z proszkami do prania w pl i de ...

Ej, no nie przesadzaj ;) Wszystkie potwory z VTG ?migaj? na Edge i daj? rad?. Nie wiem tylko, czy VTG ma olej z polskich hurtowni, czy ci?gnie z DE.


taaa.... ? tak m?wi? :P bo castrol to ich sponsor... tak naprawd? wszystkie ?migaj? na motulu, royal purple albo jakims od BG nie pami?tam, tak jak supra Dobrowolskiego na Commie nieby je?dzi..... a ma motula wlanego...

Co do castrola... do zwyk?ych silnik?w jak najbardziej ok. Wszystkie castrole gtx magnatec, mobile ?ane... i inne diwajsy to tak samo mo?esz wla? Lotosa lub Orlen... na jedno wychodzi, i tak ro?nicy nie odczujesz. R??nic? odczujesz w seryjnym silniku o przebiegu 90ty? mil lataj?cym na 1.4bara z 16g evo3... ja poczu?em... i nie tylko ja... co ciekawe 90% lataj?cych na castrolu 200sx'?w z c18det kt?re maj? tendencj? do obracania panewek, je obuci?o.... a pozosta?e 10% lataj?ce na motulach, valvo vr1, castrolu TWS (nie myli? z innych ch?amem castrola) wszystko ok.

Powiem ci tak... je?dzi?em rok na Commie 5w50 (kt?ra notabene schodzi z tej samej linni co mobil na eu wschodni?...), otworzy?em silnik jak robi?em g?owic?, git wszystko super, panewki zu?yte troch? ale ok, p??tora roku przeje?dzi?em na castrolu bo 10w60 lepszy do turbo.... no to teraz nie mam pier?cieni, bo gdzie? znik?y... wszystkie panewki zjechane do zera prawie a jedna obrucona.... olej nigdy poni?ej po?owy nie zszed?... zawsze pa?owany po rozgrzaniu i ch?odzony....

nigdy nie wlej? do siebie castrola, a po ostatnich do?wiadczeniach, co Liqui zrobi?o w silniku u kumpla, potem u drugiego kumpla... polecam tylko Liqui i sprawdzony w boju Valvo ... i u siebie b?d? la? jedno z dwuch lub Redline'a kt?rego nic nie przebije jednak.


Samel nie denerwuj sie :) bedziesz mial wiecej miskow do naprawy :)
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 20:56   

Cytat:
Samel nie denerwuj sie :) bedziesz mial wiecej miskow do naprawy

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-04-11, 21:01   

ta ?ebym mia? je gdzie upycha? :jezyk: swego czasu 7 ju? sta?o w??cznie z moim na szcze?cie zosta?y trzy... co mi po tym ?e stoj? zepsute i na cz??ci czekaj? smarem musz? si? udziud?ga? a tak to nape?nienia klimy jeden za drugim i w p?? dnia pod??czania w??yk?w i klikania na maszynce mam tyle co za pe?ny remont w eclipsie :jezyk:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
2Brally
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-20, 23:23   

Polecam do skrzy? bieg?w Red Line Oil MTL. Dost?pny za jedyne 75 PLN na www.2Brally.pl
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-05-21, 03:27   

witamy na forum. generalnie redline jest jedynym dost?pnym w polsce dobrym olejem do skrzynek dsm, w zwi?zku z tym du?o os?b ch?tnie by go zakupi?o. dlatego mam pytanko. mo?e da?o by si? wynegocjowa? jak?? zni?k? dla klubowicz?w zarejestrowanych na forum ? ew za wi?ksz? zni?k? reklama na forum w formie banera, na zmian? z obecn? dot. felg ? co sklep 2brally na to ?
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
sajmon1100 
mniejsza zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 164
Skąd: z gara?u
Wysłany: 2008-05-23, 21:51   

ja leje quaker 10w 40 a w zasadzie teraz nazywa sie microoil -czemu leje? hmm moze dlatego ze la?em go przez 5 lat do civica kt?rego wkreca?em na prawie 9 tys obrot?w non stop i mimo przebiegu blisko 300.000 nic sie z nim nie dzia?o,co prawda to nie turbo ale obroty o wiele wyzsze wiec moze sie wyr?wnuje - czy dobrze robie lej?c ten olej?
_________________
Fuuuuck Fuel Economy
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-05-26, 20:49   

rolek1984 napisał/a:
allias napisał/a:
I jak porownujesz do Castrola??


Jesli mam byc szczery to narazie nie widze poteznej roznicy. Na castrolu czasem popychacze klekotaly. Szczegolnie jak sie poprzeciagalo miska. Na Valvoline tego nie ma, ale zobaczymy co sie bedzie dzialo po paru tysiacach km. Nowy olej i po plukaniu, wiec czekam na wyniki.


Ja je?d?e na Mobilu i te? tak mam ,?e jak go przegonie to popychacze klepi? jak w Polonezie ,a? normalnie wstyd :ksiadz: Z reszt? u mnie zawsze jaki? se poklepuje ,a jak by?o na poprzednim oleju to nie wiem bo jak tylko kupi?em auto i wjecha?em nim do garazu to olej polecia? jako pierwszy :jezyk:
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-05-27, 21:37   

SAMAEL napisał/a:
polecam tylko Liqui
To fakt ten olej dzia?a cuda wiem co m?wie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8