Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
WYNIKI TOR U?? 6 ZLOT
Autor Wiadomość
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-10, 16:07   

zgadzam sie z mikerem ale sam nie chcialem poruszac tego tematu, sam uwazam ze duzo ludzi nie jechalo uczciwie. jesli ktos chce robic oficjalne zawody to powinien byc sedzia jako pilot w aucie i powinien czuwac nad prawidlowoscia przejazdu, za blad na kjs jest 5 sekund kary, tor mozna bylo skracac w wielu miejscach nadrabiajac az 10 sekund. nie bede wzodem nie bede nikomu ublizac... ale jezeli chcecie robic te zawody i wynosic kogos na piedestal jak super drivera to trzeba to robic inanczej. tor to tylko zabawa, niektorzy za powaznie do tego podeszli. uwazam ze kielce byly pod tym wzgledem lepsze bo caly przejazd bylo widac.

mam zal tylko do tych ktorym zostala swiadomosc ze oszukiwali..

Samael odwalil dobra robote, ale napewno tez wyciagnol dobra lekcje na przyszlosc z tego toru.
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
Ostatnio zmieniony przez tommicrazy 2008-06-10, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-06-10, 16:14   

GS MIKE napisał/a:
SAMAEL napisał/a:
fakt, nawrotk? zrobili?my by tor by? ciekawszy i d?u?szy, im d?u?szy tym lepiej, ale w praktyce wysz?o ?e to z?y pomys?, cz?owiek zbiera do?wiadczenia i uczy si? na b??dach, nast?pnym razem (a to na pewno nie pierwszy raz kiedy ten tor b?d? wynajmowa?) ustawimy to lepiej, tak by mo?na by?o pu?ci? ze trzy samochody na raz. co do nudy. mieli?cie siebie na wzajem ludzie, nigdy nie powinno brakowa? temat?w do rozm?w. w ko?cu widzicie si? wszyscy razem raz do roku. ?wiartki nie zrobili?my bo zabrak?o nam r?k. zorganizowali?cie sobie sami, ok nie mam pretensji. aczkolwiek dobrze i? w?a?ciciel przyjecha? po kas? przed tym, gdy? ca?o?? toru z g??wnym pasem startowym kosztuje 5000z? a nie 2500z?. to tyle w temacie.


Samael powiedz kiedy a my ze speedsterem ch?tnie si? pojawimy , oczywi?cie jako pomoc techniczna r?wnie? , nam si? bardzo podoba?o i ch?tnie tam powr?cimy


spokojnie, musze przeanalizowa? wszystkie materia?y i odezwa? si? do w?asciela tereniu o najbli?szy termin. mo?e uda mi si? co? we wrze?niu zaklepa?. nie jako zlot a jako track-day. teraz wiedz?? jak obiekt wygl?da ustawimy optymaln? tras
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-06-10, 17:01   

?eby czasem nikt nie pomy?la?, ?e ja mog?em kantowa? to kategorycznie temu zaprzeczam, Pawe? mnie prowadzi? i nawet przez my?l mi nie przesz?o, ?eby kantowa?, ja nie z tych, dzi?kuj? za uwag?, ja mam sumienie czyste i jestem szcz??liwy, ?e uda?o mi si? taki czas wykr?ci?, Szakal mo?e potwierdzi? co robi?em na torze, bo po tym jak si? wszyscy zwin?li z toru my wr?cili?my i przewioz?em go (nie tylko jego) po torze, a po przeje?dzie stwierdzi?, ?e jestem wariat :serduszka:

Sami jak tylko b?d? m?g? to te? si? ch?tnie zjawi? na track-day'u, pokocha?em t? zabaw? :amen:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Plastman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 17:34   

tommicrazy, organizowali?my tak? imprez? po raz pierwszy. Uwa?am, ?e i tak nie by?o najgorzej, jak na totalny brak do?wiadczenia. Je?li chodzi o nieuczciwe przejazdy, to c??, liczyli?my na uczciwo?? - przeliczyli?my si?. Przykro mi z tego powodu, bo my?la?em, ?e ka?dy b?dzie chcia?, jak ja, Samael, Tomasz, Trucky, Paulus, Cyberluk i inni, po prostu sprawdzi? swoje mo?liwo?ci i udowodni? sobie ?e si? umie je?dzi?. Udowadnianie innym, ?e jest si? The Best nie ma sensu, na drogach nierzadko ko?czy si? tragicznie. Nast?pnym razem kilka os?b z organizator?w b?dzie musia?o zrezygnowa? ze wsp?lnej zabawy (czego bardzo b?dziemy ?a?owa?) i p?jdzie na tor pilnowa?, czy kto? nie ma pomys??w, jak alternatywnie "poprawi?" wyniki. Pewne jest, ?e osoby oszukuj?ce nie poprawi?y nic w swojej technice jazdy. Bardzo szkoda, bo okazji, aby tak wyczu? samoch?d i granice w?asnych mo?liwo?ci prawie nie ma, a to by?a jedna z nich. Je?li chodzi o osoby z kt?rymi je?dzi?em, ju? si? wypowiedzia?em. Za? jak chodzi o osoby narzekaj?ce na rzekom? dewastacj? samochodu na torze, to radzi?bym im nie je?dzi? po Polsce, bo to znacznie bardziej wyniszczaj?ce.
Krytykujecie nas za brak wy?cig?w na 1/4 mili, za inne, dziwne "przewinienia" rodem z kosmosu. Ka?dy ma prawo do w?asnego zdania, ale nie krytykujcie nas za wszystko, a przede wszystkim odczepcie si? od pomys?u jazdy torowej. Nawali? si? ze znajomymi, to mo?na zawsze i wsz?dzie, pogada? o samochodach te?. Ale zorganizowa? kilkadziesi?t samochod?w i wsp?lnymi si?ami wynaj?? taki obiekt ju? nie. Wiemy co mo?emy poprawi? w przysz?o?ci, wiemy ju? jaki system start?w wybra? i wiemy te?, ?e nie b?dziemy organizowa? wi?cej zlot?w na torze, bo znajdzie si? bardzo du?o ludzi pluj?cych na nasz? prac?. B?dziemy organizowa? poje?d?awki, na kt?rych zjawi? si? r??ne samochody, r??ni ludzie, ale wszyscy b?d? mieli jeden cel: poje?dzi? po torze, nauczy? si? co robi? w sytuacjach stresowych i wreszcie pokaza? samemu sobie, ?e albo "umiem je?dzi?", albo "musz? si? jeszcze sporo nauczy?".
Pozdrawiam
Pablo
SzybkieCz??ci.pl
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-06-10, 19:12   

Plastman / Pablo, nikt tu nie pluje na wasza prace, przynajmniej ja tak odbieram ta dyskusje, po prostu rozni ludzie maja rozne zapatrywania na takie imprezy i rozne oczekiwania, stad wyniklo to ze kilka, doslownie kilka osob z ponad chyba 60 ktore przyjechaly byla mniej lub bardziej rozczarowana, bo nie zastala tego co oczekiwala. Nawet ci nieliczni malkontenci, z tego co czytalem te posty, przyznaja wam szacunek za prace jaka wlozyliscie w zorganizowaniu imprezy na lotnisku. Uwazam ze jak na kilku zapalencow bez doswiadczenia i ze znikomymi funduszami to i tak dokonaliscie Cudu nad Wisla, pewnie jeden z koni w Mazdzie to Kasztanka ;) Przeciez gdyby nie wy to co by zostalo? Calodzienna popijawa pod osrodkiem na trawniku? To by dopiero byla atrakcja Zlotu, nie ma co...
Bylem na 2 zlotach w zyciu, w zeszlym roku w Kielcach i w tym roku w Ulezu, na obu byly pojezdzawki i w tej chwili nie wyobrazam sobie juz Zlotu MEKP bez jakiegos toru. Przeciez to zlot Eclipse a nie Trbanta!

Jest mi przykro ze czyjes niezadowolenie bierzecie do siebie osobiscie. Tak nie moze byc, zeby ludzie ktorzy sie napracowali zeby niemalze z niczego zrobic cos i to za friko, dla zabawy po takiej imprezie wynosili niesmak i niechec do dalszej pracy.
Wiec prosze, nie bierzcie tego do siebie. Wierze ze wypisywane komentrze mialy na intencji zasugerowac co jeszcze moglo by byc i co poprawic na przyszlosc. Opinie dobre jak i mniej dobre trzeba przyjac z dystansem i wykorzystac aby wyciagnac sobie wnioski na przyszlosc czego ludzie moga oczekiwac po takich imprezach.

Panowie, :beer:
 
 
edd
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 21:04   

oj Ziggi mylisz si?, albo nawet nie wiesz co si? dzieje na zlotach dawnej my?li DDRowskiej. Nie jeden SAMOCH?D z dawnego Eisenach b?d? Zwizkau opieprzy? by Eclipsa na torze ;]
Pozatym nikt z organizator?w nie bierze sobie z?ego s?owa do siebie, tylko po prostu organizacja tak du?ej ilo?ci os?b na torze mija si? z celem. Przejazd 60ciu samochod?w na takiej trasie, jest fizyczn? niemo?liwo?ci?, ?eby odby? si? w przeci?gu 20minut. Zw?aszcza na czasy, kt?re niekt?rzy osi?gali.
 
 
flbmaster
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 00:19   

ziggi napisał/a:
Jest mi przykro ze czyjes niezadowolenie bierzecie do siebie osobiscie. Tak nie moze byc, zeby ludzie ktorzy sie napracowali zeby niemalze z niczego zrobic cos i to za friko

oj tam zaraz za friko... kie?baski od pana z carismy zjedlismy :D
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-06-11, 10:24   

flbmaster, pan z carismy to marekzm1 :amen:
Marek pokazal ze kazdy moze wniesc cos do Zlotu. Dziekujemy za ten ''kaloryczny'' wklad Marku :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12