Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
kontrolks od ci?nienie oleju?
Autor Wiadomość
Danuś 
KLUBOWICZ

Wiek: 43
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-06-29, 12:15   kontrolks od ci?nienie oleju?

witam dzisiaj za?wieci?ami si? kontrolka ci?nienia oleju (czerwona), dok?adnie to za?wieca si? i ga?nie(migotanie), ci?nienie oleju na wolnych na wskazniku 1/4,podczas jazdy powy?ej 1/2 zadnych objaw?w, ze co? jest nie tak kilka dni temu wymieniane popychacze czy mo?e to mie? jaki? wp?yw, mo?e czujnik naruszy? si? od jazdy po dziurach,co mo?e by? pszyczyn? tego ?wiecenia a dok?adnie mrugania jak by kto? czyjnikiem porusza? i gdzie jest ten czujnik model silnika to 4g63 gs rok 99
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 12:19   

Danu? napisał/a:
ci?nienie oleju na wolnych na wskazniku 1/4,podczas jazdy powy?ej 1/2 zadnych objaw?w


Troche niskie... ale wiem ze ten wskaznik to tez do konca ze to o kant tylka wywalic. Zacznij od sprawdzenia poziomu oleju i jesli jest wszystko okito duze prawdopodobienstwo ze czujnik oleju w bloku jest walniety. Niestety te czujniki sa dosc wadliwe. U siebie tez wymienialem.
 
 
Danuś 
KLUBOWICZ

Wiek: 43
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-06-29, 13:32   

rozumiem ?e piszesz o czujniku od ci?nienia oleju kt?ry ?wieci na czerwono nie ten pomara?czowy?
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 15:26   

Mowie o tej z "puszka" oleju na niej co zapala sie rowniez jak przekrecasz kluczyk przy odpalaniu.
 
 
Danuś 
KLUBOWICZ

Wiek: 43
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-06-29, 16:43   

po prawej jest ???ta do poziomu z rysunek olejarki z falami do poziomu a po lewej czerwona rusunek olejarki chyba od ci?nienia

[ Dodano: 2008-06-29, 18:32 ]
no i problem rozwi?zany, co? mnie tkne?o i zajrza?em pod samoch?d okaza?o sie ze z?ama?a si? wsuwka od kostki z czujnika kt?ra znajduje sie ko?o filtra oleju a idzie do alternatora i to by? ca?y problem zrobi?em to po swojemu ale jak nie pomo?e to wymienie ca?a wtyczke p?ki co jak narazie jest ok :dance:
 
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-05, 10:10   

Witam
To i ja "wjade' tu ze swoja kontrolka olejowa,u mnie tez jej czasami cos odbija i czasami w czasie jazdy zapala sie i gasnie[regula jest gdy mu troche depne tak powyzej 140 km/h] z tym ze jest to ta pomaranczowa nie czerwona,w czym problem?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-05, 13:25   

A przeczytales powyzsze posty? Sprawdziles to o czym juz wspomnielismy?
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-05, 16:15   

allias napisał/a:
A przeczytales powyzsze posty? Sprawdziles to o czym juz wspomnielismy?


Przeczytalem,choc temat tyczy czerwonej kontrolki olejowej a ja pytam o pmaranczowa,poziom oleju jest ok.
 
 
Danuś 
KLUBOWICZ

Wiek: 43
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 73
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-07-06, 07:42   

pomara?czowa ?wieci wtewdy jak masz niski stan oleju sprawdz na bagnecie ile go jest i najwyzej dolej oleju no i mozesz te? sprawdzic kable bomoga by? luzne i podczs jazdy dostaj? drga? i ?wieci
 
 
 
marki1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-06, 16:50   

Przeczytalem,choc temat tyczy czerwonej kontrolki olejowej a ja pytam o pmaranczowa,poziom oleju jest ok.[/quote]

Temat by? poruszany na forum ..szukaj..
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-06, 17:17   

marki1 napisał/a:
Temat by? poruszany na forum ..szukaj.
http://www.eclipse.net.pl/viewtopic.php?t=1792&highlight=kontrolka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12