Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WodzuSE
2008-08-20, 01:29
Alpine mrvf-405
Autor Wiadomość
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 11:45   Alpine mrvf-405

Dorwalem ostatnio wzmacniacz Alpine byl spalony ale juz jest na chodzie :> Potrzebuje jakis informacji o nim a zwlaszcza do czego sluza te suwaki i jak je ustawic. Bede wdzieczny za wszelkie info.

Pzdr

 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 11:52   

filtry dolno i gornoprzepustowe
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 11:57   

Tu masz instrukcje w pdf.

http://www.alpine.com.au/...05+MRV-F505.PDF

Rewelacyjny wzmacniacz. :ok: Duzo opcji do zestrojenia dzwieku. Akurat zeby zasilac 4 glosniki bo na sub bedzie za slaby. Milego sluchania.
 
 
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 23:21   

Podlaczylem i ustawilem(tak mi sie wydaje :jezyk: ) ciagnie pioonery 6*9(nie wiedzilem ze taak przyjemnie moga grac) i suba
pradu potrzebuje od #$%^ swiatla mi przygasaja pomimo kondensatora (pewnie akumulator kleka :? )

ale pojawil sie nastepny problem z ktorym nie wiem jak sobie poradzic :wtf: tak mi zakloca CB ze dogadac sie nie moge z poprzednim wzmakiem nie bylo takiego problemu

ma ktos jakis pomysl na to?

allias dzieki za pdf-a :ok:
masz pomogl :jezyk:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 23:27   

Bartik napisał/a:
ma ktos jakis pomysl na to?
grubsze kable... min 20mm i masa bezposrednio z aku do wzmama...
 
 
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 23:35   

Kable sa na pewno powyzej 20 ale fakt masa jest z karoserii :roll:
przez to ze ma wiekszy pobor takie zaklocenia w CB moze robic ;(
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 23:57   

nie koniecznie pobor wiekszy :> 20 sa ok.. bo wzmak nie jest za mocny :> ale masa z aku powinna wyelimonowac szumy :>
 
 
e! 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 299
Skąd: KNT
Wysłany: 2008-08-17, 22:21   

a po zmianie 1 wzmacniacza na tego alpine zmieniales cos w instalacji ? jak polozone sa kable ? jak masz zaklucenia to pewnie sa gdzies blisko siebie i wjakis tam magiczny sposob oddzialuja na siebie..

jak masz mase z kaloseri to pociagnij od aku do kaloseri tez kawalek przewodu takiego jak masz przy piecyku :) nie wiem czy to cos da ale ktos tak kiedys pisal :P pozdro
 
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-08-17, 22:31   

CB jak masz pod?aczone. Ja w zapalniczce mialem takie zaklucenia ze g-tech mi nie dzialczyl i dalem bezposrednio z aku i dzialal. To samo mozesz miec z CB jesli bierzesz prad z zapalniczki.
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 08:41   

ja mam z aku i sq musi byc skrecony za polowe skali ;( w jednym sklepie mi doradzali filtry i powiedzieli ze jak kondensator sie laduje to wtedy takie zaklocenia a w drugim sklepie sie dowiedzialem ze te filtry to mozna sobie w :ass:
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-08-18, 10:00   

Bartik napisał/a:
ja mam z aku i sq musi byc skrecony za polowe skali ;( w jednym sklepie mi doradzali filtry i powiedzieli ze jak kondensator sie laduje to wtedy takie zaklocenia a w drugim sklepie sie dowiedzialem ze te filtry to mozna sobie w :ass:


Ja mam podobny problem z radiem. Zaklucenia zbiera z auta i slychac piski w glosnikach. Wyleczylem to filtrem na kablach RCA firmy sinuslive. To jedyne roziazanie jakie bylo mozliwe bo masy do aku itp nic nie dawaly. Nie wiem czy kable te od swiec nie daja bicia.
Jakos miski maja te problemy z zak??ceniami. Spr?buj zalozyc ten filtr co Ci proponowali. Najwyzej go wywalisz jak nic nieda.
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 20:06   

Ale ja mowilem o filtrze na zasilanie CB a o kondensator to mi chodzilo ten co jest przy wzmaku :jezyk: a z auta na CB nie idzie bo jak wylacze audio to CB zachowuje sie normalnie
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2008-08-18, 20:14   

Bartik napisał/a:
Ale ja mowilem o filtrze na zasilanie CB a o kondensator to mi chodzilo ten co jest przy wzmaku :jezyk: a z auta na CB nie idzie bo jak wylacze audio to CB zachowuje sie normalnie


Ja te? Ci mowilem o tym filtrze ktory Ci zaproponowali (czyli na CB). Musisz pokombinowac.
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14