Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Automat i Gaz
Autor Wiadomość
Venomus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 19:07   Automat i Gaz

Witam:) Jeszcze raz wszystkich:) i pozdrawiam. Nie mam mozliwosci teraz dlugiego szukania wiec sie pytam fachowcow i znawcow tematu;) Mam mozliwosc kupna Eclipsa GS'a 2.0 4g63 1998 rok z gazem i automatem. Mam pytanie jak te silniki dziala i zyja na gazie. Oraz jak automat sprawuje sie w tym slicznym samochodzie. Ma on moze cos takiego jak jakis 'Overdrive' 'Guzik' na szybsza zmiane biegow. oraz czy ta skrzynia nie spowalnia silnika i oczywiscie przy tym samochodu? Przepraszam ze moze taki sam temat daje, ale nie mam jak szukac poniewaz mam czas na internet z 10 minut max w tygodniu. Mam tylko 19 lat i bedzie to moj pierwszy samochod, i sam go kupuje bez niczyjej pomocy i tylko tutaj moge zasiegnac fachowych rad i opini:) Moze tak przy okazji powiecie czy duzo jest roznic miedzy silnikeim 420A a 4g63? bo nic nie moglem na szybko znalezc, zrozumialem ze lepszy 4g63 ze tanszy w utrzymaniu i lepsze osiagi? Dzieki wielkie;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 19:36   

Venomus napisał/a:
Mam mozliwosc kupna Eclipsa GS'a 2.0 4g63 1998 rok z gazem i automatem.
euro w automacie :> a to ciekawe :>

Venomus, ogolnie automat w eclipsei to jedno wielkie G. :D
 
 
Wujek 
gruba ryba
Sygnatura to skrypt



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 344
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2008-09-16, 23:08   

No co Ty GOLDI nie powiesz :| ale niestety prawda. Automat to straszna lipa je?eli chcesz cokolwiek zrobi? p??niej przy aucie, dodatkowo wi?cej pali. Jednak je?eli w miar? ma?o je?dzisz po mie?cie a sporo w trasie i nie masz jakie? aspiracji tuningowca czy jako? tak to da si? prze?y? ten automat o ile nie zacznie si? wali?. Osobi?cie mam automat i wola?bym manual tak?e je?li masz wyb?r to... Nic nie zast?pi dobrego wajchowania :P
_________________
Gość 90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...
 
 
Venomus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-17, 12:55   

No wlasnie wszystkimi autami jakimi jezdzilem do tej pory to manuale, ale wiele osob mowi ze automacik fajna sprawa, ale jak mowicie niestety moze byc kosztowna ale nie musi. Moge kupic Eclispa 1998 rok sprowadzona ze Stanow nawet licznik w milach, ale ma male cyferki w kilometrach i tak od razu poleci Indiglo wiec to nie problem. Samochod ma 35 ty mil przebiegu czyli o 60 tys km. Ma w sobie automat i wlasnie nie wiem co z tym fantem zrobic. Ma takze gaz, wiem ze napewno musi byc w tych silnikach sekwencyjny jezeli sie okarze ze inny to napewno nie mam co juz o tym myslec. Samochod full wypas, oprocz skory, tylko welur. I nie wiem co tu robic, mam czas by podjac decyzje do piatku. Bo w sobote do kraju wracam. A ten samochod jest tu w Anglii i moge go zakupic za duzo nizsze pieniadze niz w Polsce. Ile moze palic z automatem po miescie z gazem ok 12 litrow gazu? wiecej??..... Ja bede najwiecej po miescie jezdzil dzien w dzien, w weekendy wypadu czy jakis urlop czy cos...mam nadzieje ze bagaznik straczy i zeby 2 pasezerow z tylu wytrzymalo;) Co doradzicie mi fachowi znawcy brac nie brac? wielki dylemat....a co do silka bo nie powiedzieliscie 4g63 lepszy??:) dzieki pozdrawiam czekam niecierpliwie na odzew;)
 
 
Marko_ck 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 178
Skąd: ck
Wysłany: 2008-09-17, 13:28   

Po pierwsze jak juz wyzej Goldi napisal tam niema 4g63 tylko 420A.
Po drugie z gazem z Anglii troche podejrzane?
2 osoby z tylu owszem wejda ale zapomnij o dlugich dystansach a jesli do tego jestes wysoki to za Toba nie siadzie nikt (ja mam 188cm i za mna niema miejsca).
Spali kolo 13-14l gazu w miescie.
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-17, 15:39   

Wszystko zale?y od stanu i ceny. Gaz mo?na wywali? albo da? lepszy, a czy automat nie b?dzie Ci przeszkadza? to ju? sam musisz zdecydowa?. Je?li dobry stan a cena przy tym du?o ni?sza ni? pl to mo?esz wzi??, najwy?ej potem sprzedasz i nie powiniene? straci
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-17, 16:02   

szkoda kasy na automat... w 420a to porazka:>

ogolnie w eclipsie to proazka... 13-14 litrwo gazu w miescie to optymizm... na uatomacie licz z 16
 
 
Venomus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 12:47   

Dzieki wielkie za pomoc;)cos sie pomysli jak to bedzie:) Ale chyba jednak se odpuszcze i poszukam dobrego modelu z manualem :
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13