Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
lipa z silnikiem
Autor Wiadomość
maly
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 19:42   lipa z silnikiem

Witam
na wstepie powiem ze wymienilem sprzeglo jak mowiliscie i bylo wszsytko ok. Ale niestety ja mam chyba pecha bo po przejechaniu 100 km cos zgrzytlo silnik zgasl i misiek stanal;(. Teraz rozrusznik slizga i nie chce krecic silnikiem chociaz silnik nie jest zablokowany. Mechnik powiedzial mi ze rozrzad nie jest przestawiony ale powiedzial tez ze nie ma kompresji;(((. co sie moglo stac? Nie chce oddawac ecli do warsztatu bez jakiejs wiedzy co sie stalo zeby mnie nie wycyckali. No chyba ze macie jakis sprawdzony warsztat w okolicy sosnowca? Aha i jeszcze kolega powiedzial ze moze pompa paliwa mi sie spalila i rzeczywiscie nie slychac jej na wlaczonym zaplonie. Czy to moze miec jakis wplyw?
Dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi
Pozdro
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2008-09-15, 19:54   

hmmm a jaki silnik jezeli mozna wiedziec ???
nie ma kopresi ale nie jest zablokowany ??? napewno ?? a czasem dziury w bloku nie masz mocno zgrzytne?o ?? korbowodu czasem nie urwa?o ??
moze nie miales oleju !!
jak nie ma kopresi to raczej rozrusznik tylko moze brzmiec jak by sie slizga?
oblukaj blok czy nie ma dziury !!!
moja rada wykrec swiece popros kupla o pomoc ty krec leko rozrusznikiem a on niech wlozy sr?bokret w komore spalania i zobacz czy wszystkie tloki ida w gore to chyba jest naj lepszy spos?b zeby sprawdzic korby
pozdro
 
 
maly
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 20:25   

Silnik 4g63 ale podobno mam wersje amerykanska - tak mi powiedzial mechanik. Sprawdzalem na forum i wychodzi ze mam 4g63 jesli to mozliwe. Jutro sprawdze jak mowisz czy wszystkie tloki chodza. dzieki i pozdro
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 20:54   

bo eclipse to amerykaniec :> moim zdaniem przestawilo Ci rozrzad i masz las zaworkow :> ... brak kompresji nie bierze sie sam z siebie :>
 
 
maly
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 22:31   

no to za ciekawie sie nie zapowiada. Jak moge sprawdzic czy to rozrzad? Jesli tak to pewnie pol silnika do wymiany? Aha musze wspomniec ze rozrzad zmienialem jakies 10tys km temu wiec nie jest szczegolnie zuzyty. Nie znacie jakiegos dobrego warsztatu na slasku do naprawienia miska? pozdro i dzieki za pomoc
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 23:35   

maly napisał/a:
Nie znacie jakiegos dobrego warsztatu na slasku do naprawienia miska? pozdro i dzieki za pomoc
4 turbo
 
 
dany-ct
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 08:56   

maly napisał/a:
no to za ciekawie sie nie zapowiada. Jak moge sprawdzic czy to rozrzad? Jesli tak to pewnie pol silnika do wymiany? Aha musze wspomniec ze rozrzad zmienialem jakies 10tys km temu wiec nie jest szczegolnie zuzyty. Nie znacie jakiegos dobrego warsztatu na slasku do naprawienia miska? pozdro i dzieki za pomoc


jedz tam gdzie ci zmieniali rozrz?d , jak spaprali to wiesz co robi? :) a cz??ci z k?d mia?e? te?
od nich ??
 
 
maly
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 12:03   

Tak czesci mialem od nich. Jutro do nich podjade i niech mi to sprawdza. Jesli bedzie to z ich winy to beda musieli to naprawic. Dam znac co to bylo jak sie dowiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12