Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozrusznik
Autor Wiadomość
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 19:46   Rozrusznik

Witam mo?e sie zb?a?nie, ale nie mog? dok?adnie zlokalizowa? rozrusznika w talonie AWD TSI, czy kto? mo?e demontowa??? w jaki spos?b go wyci?gn?? i czy jest trudno??
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-13, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Timonek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 674
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-10, 19:50   

Je?eli jest tak samo jak w wolnoss?cym, to rozrusznik jest pod kolektorem ss?cym. ?eby go wyj?? musisz odkr?ci? pu?? na kt?rej znajduje sie akumulator.
 
 
kamil--m
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 19:54   

rozrusznik jest zamocowany do skrzyni bieg?w (na 2 ?ruby) poniewa? nap?dza ko?o zamachowe,
zlokalizowany jest pod kolektorem ss?cym...
 
 
Bobo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 258
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-09-10, 21:18   

dokladnie tak jak juz chlopaki napisali rozrusznik jest pod kolektorem ssacym przykrecony do skrzyni biegow, zeby go odkrecic trzeba sie troszke powyginac ale nie jest to takie skomplikowane.. ja wykrecalem rozrusznik bez demontowania tej pulki na aku.. wystarczylo tylko wyciagnac rure dolotu i odlaczyc aku of kors.. :-P
_________________
błądzić jest podobno rzeczą ludzką, głupców trwać w błędzie....
 
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 21:12   

Ok wyci?gn??em ten rozrusznik, co nie by?o ?atwe:-), mia? w sobie chyba tone piasku i kamyk?w, wyczy?ci?em go i z?o?y?em spowrotem, pod??czy?em i robi wielkie buuuu i nie dzia?a, jakby go co? blokowa?o, szczotki s? dobre...:/.... czemu mo?e nie dzia?a?...wygl?da tak


[ Dodano: 2008-09-11, 22:05 ]
Z?o?y?em spowrotem, bendix dzia?a, trzon si? wysuwa, ale silnik si? nie kr?ci..... mo?liwe ?e zatarty?? czy da sie to naprawi???
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-09-11, 22:39   

sprawdz kabel przy rozruszniku id?cy od stacyjki do niego...moze sie gdzies przepali? po drodze ...czy przy samy rozruszniku kabel dotyka do niego dobrze...czy jest dobrze zamacowany... ju? to przerabia?em pare razy :ok:
 
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 22:42   

MATi, rozrusznik mam w domu i pod?anczam go pod aku... bo te? powinien sie zakr?ci? no ni??
Ostatnio zmieniony przez dadus18 2008-09-11, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bobo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 258
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-09-12, 09:35   

no powinien.. powinien wyrzucic zebatke i zakrecic..
_________________
błądzić jest podobno rzeczą ludzką, głupców trwać w błędzie....
 
 
 
dadus18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-12, 19:53   

Dobra gra wszystko, co? mu sie poje.... zamontowa?em i bestia odpali?a. Martwi mnie tylko to ?e musia?em kr?ci? chyba 12 razy ?eby co? zachwyci? i musia?em gazu dodawa?, z pocz?tku kula? jak cholera, potem ju? coraz lepiej. Nast?pnym razem po rozgrzaniu zapali? o wiele lepiej i obroty tak nie skaka?y... co mo?e by? tego powodem..... je?li iskra jest wsz?dzie, paliwo te?, t?oki graj? r?wno ....:-(
 
 
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-03, 15:02   

Panowie mam na jutro do odbioru taki-rozrusznik Co my?licie o tej firmie bo dla mnie LAUBER to raczej obco brzmi, a LUCAS 800z? kosztuje. Regeneracja to te? jakie? 300z?. Prosz? o opinie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14