Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hamulec ręczny
Autor Wiadomość
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 09:13   Hamulec ręczny

czy zeby podcagnac hamulec reczny musze sciagac felgi ? zawsze mialem bebny i nie wiem jak dziala reczny na tarczach czy uzywa klockow bo jezeli tak to napewno mam do wymiany...gdze sie linke podciaga o ile wogle sie podcaga??
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 19:27   

Jedno to regulujesz na bebnach a dodatkowo jak sciagniesz obudowe podlokietnika (wystarczy jak podwarzysz sama komore schowka) to twoim oczom okaze sie czujnik recznego i wtyczka do zalapniczki schowka. Jak sie przyjzysz to zobaczysz srube 10mm skontrowane druga "dziesiatke". Jesli masz bebny dobrze wyregulowane to tym mozesz linke troche sciagnac. Robota na jakies 15 min.

Uwazaj zebys nie sciagnal za mocno (bo o to latwo) zeby ci nie popalilo okladzin recznego jak beda za blisko. :ok:
 
 
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 19:32   

Allias ja mam z tylu tarcze w innym samochodzie milem bebny a teraz w moim misku sa tarcze nie mialem jeszcze doczynienia z tarczam z tylu wiec pytam...taka sama zasada jest jak opisales czy jakos inaczej sie to rob jak sa tarcze ??
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 19:34   

mecenas, masz tarczo bebny...
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 19:51   

Dokladnie tak jak Goldi pisze... masz tarczo-bebny. Jesli tarcza ma dodatkowy otwor to regulujesz zebatke bez sciagania tarczy a jak chcesz dodac to za pomoca tego co wczesniej opisalem. Zasada jest ta sama jak w innych samochodach.
 
 
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 23:44   

aha rozumiem sprawdze to jutro z tym podlokietnikiem a jak podkrecic na bebnach ?? musze zdejmowac kolo?? jestem zielony w sprawach mechanicznych a chcial bym troszke posiedziec przy swoim misku jak bys mogl mi to jak dla laika opisac bylbym wdzieczny
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-06, 07:03   

Zeby to zrobic na tyle to mozesz to zrobic bez sciagania ale zebys wiedzial lepiej zebys chociaz raz sciagnal kolo zebys widzial na czym pracujesz. Przyda ci sie to na przyszlosc. :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13