Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
3D eclipse :) po godzinach....
Autor Wiadomość
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-10-15, 21:19   3D eclipse :) po godzinach....

Witam, wrzucam kilka Render?w modeli eclipse, oto co robi maniak japo?c?w po godzinach ;D dodam ze robienie modelu jest naprawd? czasoch?onne :] np. dla ?rednio zaawansowanego model auta trzeba robi? oko?o 40-50godzin i zawsze z jakiego? punktu widzenia b?dzie niedorobiony :]

Pierwsza mi?o?? Honda Civic 1.5 5g


Mazda R8(mo?ne w przysz?o?ci) rozpocz?te dzie?o, mam tendencje do zaczynania wielu prac naraz :] p??niej ci?gn? to wszystko...


Eclipse 2G



Eclipse 3G - kolejna mi?o?? obok Yamahy R6 :)



Posta?
No i ....



Pozdrawiam oraz zach?cam do przedstawienia swoich dzie? zwi?zanych z tym na czym ?migamy ;)
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-10-15, 21:26   

durex rulez :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

civic wyszed? przyjemnie, rzeczywi?cie s? ma?e niedor?bki, ale respect za prac? w?o?on? :ok:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-15, 21:35   

Z czego korzystasz? Ile casu potrzeba zeby zaczac cokolwiek stworzyc?
 
 
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-10-15, 21:53   

korzystam z 3ds max(najbardziej mi pasuje, s? jeszcze maya, lightwave, darmowy blender), aby zacz?? odwied? max3d.pl tutoriale tutoriale i jeszcze raz tutoriale ;) PS tworzy? kwadracik w ten sam dzie? ;) u?ywa? programu my?l? ze rok 1,5 orientowa? si? co i jak(wyg?adza?, wygina?.... ca?y czas si? czego? mo?na nauczy?... mn?stwo opcji od kwadratu po efekty z matrixa)
Ostatnio zmieniony przez virus2999 2008-10-15, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
XXX 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 247
Skąd: w. Lubelskie
Wysłany: 2008-10-15, 22:51   

virus2999 skoro masz juz tak dopracowana makiete 3G jak by? mogl WPROWADZIC KILKA ZAJEBISTYCH KOLOR?W NA TAKI JAK W OPLU TAKI Z?OTY WPROWADZ NA TA MAKIETE KOLOR BIALY I KOLOREK NIE METALIK LECZ LUSTRZANY COS JAK ALUSY SIE TAKIM LAKIEREM POKRYWA PEWNIE WIELU TA TWOJA UMIEJETNOSC nieziemsko zaskoczy i ja mowiac o tycjh kolorach z hecia bym zobaczyl 3G w tych kolorach bo w nie odleglej przyszlosci musze malowac autko a takie projekty pomogly by mi chyba ze kupe roboty zajumuje wniesiene takich kolorow to wtedy nie MECZ SIE :ok:
 
 
 
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-10-15, 23:08   

model jest zajebi?cie niedopracowany :] co do kolork?w musia?by? podes?a? zdj?cia aut w tych kolorach, tak bym pobra? pr?bk? i pobawi? si? w wolnej chwili :)
 
 
dany-ct
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-15, 23:11   

widz? bratni? dusze :)
kiedy? ( bardzo dawno temu ) zrobi?em takie co? na bitw? 3d



ale ju? d?uuugi czas nie bawi?em si? nic dla przyjemno?ci w 3d maxie , raczej tylko praca :)
 
 
koolas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 11:54   

virus2999, Bardzo ?adne modele. Mnie co prawda 3ds max nigdy nie przekonywalo (wolalem LW i Maya), ale widze, ze Tobie praca z tym programem idzie doskonale :ok: Mazda i 2G bardzo fajniutkie, 3G chyba nie do konca ma takie zejscie dachu z ty?u (w oryginale chyba jest kant miedzy koncem dachu a bagaznikiem - nie wiem dok?adnie, tyle co prace:)
 
 
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-11-10, 12:03   

;) pode?le niebawem nieco nowsza wersje 3G, mam tendencje do zaczynania kilku prac i powolnym doka?czaniu ich gdy tylko nadejdzie si?a mobilizacji i ch?ci :)
Pozdrawiam
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 12:39   

hahaha witam mi?o?nikow grafiki:
Moje 2G ale nie skonczone :(


no i Lancer w budowie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13