Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WodzuSE
2008-02-12, 17:22
hertz es 300
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-03, 01:13   

kurde chcaielm sie zapytac o es 300 hertza jaka obudowe do niego zbudowac :P ale gdzies zapodzialy i sie jego szczegolowe dane :( ma ktos moze? moze przerabial ktos juz poodobny temat tego glosnika :( lipa wyszla
 
 
WodzuSE 
mniejsza zielenina
MODERATOR-CAR AUDIO


Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: Szwecja/Szczecin
Wysłany: 2007-08-03, 01:35   

GOLDI, tutaj znajdziesz wszystko co ci potrzebne, dane glosnika i rozne obudowy do niego HERTZ ES 300
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-03, 11:25   

WodzuSE napisał/a:
GOLDI, tutaj znajdziesz wszystko co ci potrzebne, dane glosnika i rozne obudowy do niego HERTZ ES 300


:amen: :amen: :amen: :amen: :amen: dziekoweczka :beer: :ksiadz:
 
 
WodzuSE 
mniejsza zielenina
MODERATOR-CAR AUDIO


Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: Szwecja/Szczecin
Wysłany: 2007-12-04, 21:32   

WodzuSE, - ZAWSZE DO USLOG :ok: :lol2:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-14, 22:16   

wodzu masz moze gdzies dokumentacje do starego es 300 :> bo tu pod linkiem zmienili na nowa :/ i liptopn... zapomnialem zapisac na hdd
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-17, 03:21   

Goldi, mam juz te dane :) Dzi? znalaz?em ta ksi??eczk
 
 
 
kaczaju
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-21, 22:39   

tony_tr, tony_tr, tony_tr, tony_tr,

Witam :) jestem nowym u?ytkownikiem forum - trafi?em tu po wpisaniu w google "hertz es300 - test" :) Zauwa?y?em w Twojej miniaturce w?a?nie to czego szukam. Og?lnie mam zamiar zakupi? w?a?nie co? takiego. Posiadam g?o?niki 5.1 geniusa ale akustyka w moim domu jest tak beznadziejna ?e bass jest na poziomie gorszym ni? beznadziejnym a musz? przyzna? ?e zale?y mi na niskich cz?stotliwo?ciach :) Jak sprawuje sie ten g?o?niczek w domu ? Co z obudow? ? w ?rodku jakie? kana?y czy co? takiego ? czym go zasilasz bo to jednak najwa?niejsze ? :) Z g?ry dzi?ki za odpowied? . Pozdrawiam :)
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-21, 23:36   

kaczaju napisał/a:
tony_tr, tony_tr, tony_tr, tony_tr,

Witam :) jestem nowym u?ytkownikiem forum - trafi?em tu po wpisaniu w google "hertz es300 - test" :)

:hahaha: :ok:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-11-22, 09:34   

kaczaju napisał/a:
tony_tr, tony_tr, tony_tr, tony_tr,

Witam :) jestem nowym u?ytkownikiem forum - trafi?em tu po wpisaniu w google "hertz es300 - test" :) Zauwa?y?em w Twojej miniaturce w?a?nie to czego szukam. Og?lnie mam zamiar zakupi? w?a?nie co? takiego. Posiadam g?o?niki 5.1 geniusa ale akustyka w moim domu jest tak beznadziejna ?e bass jest na poziomie gorszym ni? beznadziejnym a musz? przyzna? ?e zale?y mi na niskich cz?stotliwo?ciach :) Jak sprawuje sie ten g?o?niczek w domu ? Co z obudow? ? w ?rodku jakie? kana?y czy co? takiego ? czym go zasilasz bo to jednak najwa?niejsze ? :) Z g?ry dzi?ki za odpowied? . Pozdrawiam :)

Szit madafaka ,takiej akcji to tu jeszcze nie by?o :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-22, 14:09   

kaczaju, sam mam hertza es 300 w obudowie bass reflex.... w 100% zadowoli Twoje oczekiwania:) schodzi bardzo nisko moim zdaniem :) ale pamietaj ze potrzebujesz wzmacniacz 350rms do niego :>
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-11-23, 03:32   

GOLDI napisał/a:
kaczaju, sam mam hertza es 300 w obudowie bass reflex.... w 100% zadowoli Twoje oczekiwania:) schodzi bardzo nisko moim zdaniem :) ale pamietaj ze potrzebujesz wzmacniacz 350rms do niego :>

A kto Cie nam?wi? do bass reflex hehe, jak rozmawiali?my byle? przekonany tylko do closed :>
Ods?uch w samochodzie a w domu to dwie r??ne rzeczy.
kaczaju napisał/a:
Witam :) jestem nowym u?ytkownikiem forum - trafi?em tu po wpisaniu w google "hertz es300 - test" :) Zauwa?y?em w Twojej miniaturce w?a?nie to czego szukam. Og?lnie mam zamiar zakupi? w?a?nie co? takiego. Posiadam g?o?niki 5.1 geniusa ale akustyka w moim domu jest tak beznadziejna ?e bass jest na poziomie gorszym ni? beznadziejnym a musz? przyzna? ?e zale?y mi na niskich cz?stotliwo?ciach :) Jak sprawuje sie ten g?o?niczek w domu ? Co z obudow? ? w ?rodku jakie? kana?y czy co? takiego ? czym go zasilasz bo to jednak najwa?niejsze ? :) Z g?ry dzi?ki za odpowied? . Pozdrawiam :)

No niez?a akcja.
W domu mam es250(pierwsza seria, bo ta nowa jest jaka? taka...) Wzmacniacz to PA300 (300rms). Tak naprawd? to w samochodzie nie oddaje chod? po?owy tych wra?e?, kt?re mo?na do?wiadczy? w domu... Obudowa, ma usztywnione ?ciany (krata z desek w ?rodku), usztywnienie to podstawa. Obudowa to typowy bassreflex bez ?adnych kana??w. Je?li sub ma sta? przy ?cianie, to polecam otw?r br z ty?u obudowy (skierowany w ?cian?) uzyskasz wtedy du?e podbicie. G?o?nik schodzi na prawd? nisko, w samochodzie tak tego nie odczuwamy... kto nie s?ysza? go w domu to na prawd? ma co ?a?owa?:) Robi wra?enie na filmach lub podczas s?uchania muzyki i to zej?cie mmmm :ok:

Pzdr hehe ale dalej z tego nie mog? :amen: hehehehe
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-23, 10:16   

tony_tr napisał/a:
A kto Cie nam?wi? do bass reflex hehe, jak rozmawiali?my byle? przekonany tylko do closed
mialem obie obudowy :P i bass reflex schodzi nizej... za to closed jest precyzyjniejszy i krotszy ;) poki co nie mam czasu by zbudowac closed z Twoich wyliczen za ktore tutaj podziekuje i sypne plusem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13