Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
?ci?ga czasem przy dodawaniu i odejmowaniu gazu.
Autor Wiadomość
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-11-24, 23:50   

Niechce straszy? ale niekt?rzy m?wi? ?e jak ?ci?ga to ?e walony i zle z?o?ony... :>
 
 
 
kgb14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-25, 16:16   

LowRider napisał/a:
Ko?c?wki dr??k?w jedno ,a jeszcze zostaj? tuleje wahaczy przednich i sworznie wahacza .Je raczej w ka?dym sklepie dostaniesz


To jest w 90 % przyczyna wszelkiego ?ci?gania na jak?? strone .

Dodam jeszcze , ?e mo?e by? p?kni?ta np. belka pod silnikiem ale to zdarza si? do?? rzadko ( cho? mi sie to przytrafi?o :? - ale to ju? inna historia ) .
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-25, 21:01   

U mnie belka pod silnikiem na przyk?ad (ta pod?u?na ) wi?i na jednej ?rubie .... Drugiej g??wka jest urwana na si??.... Trzeba to zrobi? bo kiedy? jak zostawie silnik na drodze to bed? liza? asfalt uszami... PS: Kumplowi w Oplu Vectra GT 138 Koni(turbina) z 1995 roku(sk?adak ) spad? silnik z ?ap i przelecia? tak z 200 m zanim zatrzyma? si?....

No i dok?adnie tak jak pisa?em i pisze przedm?wca - uporaj si? z tulejami wachaczy,ze sworzniami ,dla spokoju wymie? ??czniki stabilizatora(35 z? na allegro ) i b?dziesz mia? spok?j.
Mi na pocz?tku posiadania Ecli na ?niegu ta?czy? jak Xzibit -Na dwie n??ki ,na dwie strony :P A po wymianie osi i element?w zawieszenia teraz prowadzi si? jak Kr?lowa Anglii :hahaha: :hahaha:

THX Szaki za Pom?g? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13