Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Skrzynia biegów
Autor Wiadomość
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-12, 23:02   

OZET wszystko dobrze tylko ja teraz jestem w polsce i nie bardzo mi sie widzi olej sprowadzac bo to trwa i przesylka i wogle ale dzieki wielkie za odpowiedz a jak to jest z iloscia tego oleju wystarczy wlac jedna buteleczke czy trzeba 3 litry ??
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-12-12, 23:17   

czytajac twoj post od poczatku mysle ze twoje problemy z biegami odnosza sie do spzregla a nie skrzyni. Prawdopodobnie masz do wymiany spzreglo z dociskie, mozliwe ze jest zle wyregulwoane tudzien do wymiany silownik albo pompka. 80% problemow z cieszko wchodzacymi bioegami odnosi sie do sprzegla a nie samej skrzyni.
Mozesz tez pokusic sie o wymiene Shifter plate bushings. pomagaja czasami na takie dolegliwosci ale nie usuwaja calkowicie .
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-13, 08:03   

...i odowiadajac na twoje pytanie to TAK - to ten olej i potrzebujesz zalac 2.3-2.6L (czyli 3 butleki) do twojej skrzyni.
 
 
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-13, 22:06   

dzieki za odpowiedzi w styczniu bede wstawial miska na warsztat zeby wymienili sprzeglo docisk i lozysko do tego dokupie ten olej i mam naddzieje ze powroce do jazdy bo jak narazie stoi i wpadlem sobie na pomysl zeby pomalowac zaciski na czarno od hamulcow bo mam troszke pordzewiale wiem ze to nie ten temat ale tak przy okazji musze zdejmowac zaciski przed malowaniem czy moge na misku ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12