Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Talon g1
Autor Wiadomość
siupens1986
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 22:35   Talon g1

Witam jestem posiadaczem talona 1g 2.0L 150KM juz od prawie roku i w sumie nie zrobilem w nim za wiele w stosunku co do niektorych tu obecnych ale co najwazniejsze to zmiana wszystkich olej?w uszczelki pod glowica pask?w simeringow poduszek akumulatorka 8 glosniczkow 4x150 2x50 2x25 watowych radyjko jvc swiatel na euro bo jak wiadomo w usa jezdza na halogenach wszystkich amorkow na KYB oponek 225/55/16 przegubow zaczolem nawet wymieniac po troche elektryke (szczerze powiem ze to robota w tym aucie dla elektryka) posiadam tez LPG klimatyzacje :jupi: zamszowe fotele lustereczka elektryczne szyby tez manualna skrzynia biegow i pasy elektryczne <same sie zapinaja> w najblizszym czasie planuje zrobic "sleeping eyes", czyli nie do ko?ca otwarte lampy i wielkimi krokami zabieram sie do zmiany silnika (jak narazie nawet nie mam pojecia co moge do niego wlozyc bo nie moge tego nigdzie znalezc) a takze zmiany felg z 16 na 18 tarcz wierconych i nacinanych z zaciskami mam plany takze na szklany dach i przede wszystkim po tym lakiernik i na czarno matowy kolor pochlapac go i bedzie :beer:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-01-28, 22:44   

siupens1986, zdj?cia...
 
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 23:42   

I troch? znak?w interpunkcyjnych by si? przyda?o, bo czyta? sie tego nie da :protest: :protest:

EDIT: Popraw foty,bo wida? tylko linki, przyda?y by si? miniatury, a co do interpunkcji, rozumiem, ?e wena mo?e ucie? :wtf: ale jednak pewne zasady pisania na forum istniej? po to aby inni mogli w cywilizowany spos?b przeczyta? Twoj? wen? :ok:
Ostatnio zmieniony przez Gierap 2009-01-29, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
siupens1986
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-29, 22:09   











a co do znakow to nie chcialo mi sie bo jeszcze strailbym wene a dodam jeszcze ze mam wydech remusa a jutro wymieniam przegub a wlansie powiedzcie mi tez mieliscie problem ze znalezieniem go bo ja kurde mialem jakis nietypowy o srednicy wew 26,1 mm a przewaznie maja 25 mm a tak to 25 i 23 zabki 54 mm zew sred i 88 mm ja znalazlem dopiero firmy GLO

zdjecie 1 zdjecie 2 zdjecie 3
zdjecie 5 zdjecie 6zdjecie 4
Ostatnio zmieniony przez siupens1986 2009-01-29, 22:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-30, 10:58   

Pami?tam tego Talona z allegro,do?? wysoko sta? ... Ale og?lnie zadbana szpryca. Ale felgi to masz chyba firmy zorro :p
 
 
siupens1986
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-30, 19:44   

no chcialem go w chwili slabosci sprzedac, ale jednak sie z tego wycofalem a fele sa z nissana Z. ale zmieniam na lato na AEZ-a
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-30, 22:04   

A no to? TY jest w?ascicielem .... Fakt,nie skoja?y?em kiedy napisa?e? ?e masz go od roku... :jezyk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13