Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
poduszka silnika
Autor Wiadomość
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-16, 11:53   poduszka silnika

Szukam od jakiego? czasu poduszki silnika (od strony rozrz?du). Do tej pory wszystkie odwiedzone sklepy oferuj? mi oryginaln? z ca?ym uchwytem za ponad 900z?. Piszecie coprawda o wk?adach "poli" ale nie mog? znale?? ?adnego sklepu w necie i allegro kt?ry by takie cuda mia? w ofercie. Jedyne co dotej pory znalaz?em to: ----LINK--- Ale ona jest do 2G a ja mam 1G. Wygl?da podobnie wi?c zastanawiam si? czy poducha w 1G 4G63 jest identyczna jak w 2G 4G63. Prosze o opinie albo link do miejsca gdzie mog? j? kupi
 
 
Tiamat 
KLUBOWICZ

Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1464
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2009-01-16, 14:30   

Witam poduch? przy rozrz?dzie naby?em od klubowicza McGyver'a. Dzwoni?,pisa?, pyta?, powinien mie? w rozs?dnych pieni?dzach. Poducha "poli" bez ?apy. Sprawuje si? jak nale?y :ok:
_________________
Lancer Evo IV 316KM & 396Nm
Eclipse N/a 192KM & 217Nm
 
 
kolo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 29 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 292
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2009-01-16, 21:17   

w inter carskie s? bodaj?e za jakie? 30 z?
 
 
 
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-06, 16:28   

Intercars ma w ofercie poduszki silnika tyle ?e przednie i tylne (ok 60z?). Mnie za? interesowa?a lewa poducha od rozrz?du, w sklepie orygina? 900z?, u kiepucziego 400z? lub komplet poli za 700z? ceny oczywi?cie konkurencyjne ale minimum 4 tygodnie czekania (mam nadzieje ?e kiepuczi nie obrazi si? na mnie ?e naruszam tajemnic? handlow? :lol2: ).
A ?e niecierpliwy jestem to szuka?em innej opcji rozwi?zania tego problemu i tak trafi?em na internetowy katalog polskiej firmy zajmuj?cej si? produkcj? i regeneracj? element?w metalowo gumowych kt?ra specjalizuje si? w "ezotycznych" i zabytkowych samochodach. Oto dwa elementy kt?re bra?em pod uwag?: Pierwszy to kompletna ?apa --- link --- - telefon do sprzedawcy i "nie dost?pna, wy?lij star? to zregenerujemy, czas naprawy nie znany, koszt nie znany. Drugi to poduszka-wk?ad (wed?ug katalogu pasuje do 2G 4G63 ale wygl?da identycznie jak 1G, kto? dociekliwy zauwa?y ?e ich katalogi cz??ci to jedna wielka pomy?ka i nic nie jest w?a?ciwie opisane) --- link --- - telefon do sprzedawcy i "dost?pna od zaraz, czas dostawy 48h, koszt z przesy?k? 121z?" . Zam?wi?em na chybi? trafi?. Poduszka pasuje ale wymaga?a kilku zabieg?w dopasowania - zmniejszenie obwodu zewn?trznego poprzez spi?owanie, oraz zdystansowanie jej w chwycie nadwozia dwiema podk?adkami (tuleja w ?rodku poduszki o jakie? 4mm za kr?tka). Ca?a operacja zaje?a mi ok 1h.
Nie wiem czy poduszka jest trwa?a, jezdz? na niej tydzie? i narazie si? nie wysra?a co b?dzie dalej nie wiem, fakt faktem zamiast mie? gum? w ?rodku jest jaka? mi?kka pianka co nie zach?ca do optymizmu. Ufam jednak ?e skoro nie je?d?? wyczynowo jaki? czas potrzyma no i wreszcie nie dr?y mi deska.
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-06, 16:38   

Mo?ecie mi powiedzie? jakie poduchy b?d? najlepsze na skakanie k?? przednich podczas gwa?townego ruszania np na mokrym asfalcie czy to na suchym ?? TZW Wheel Hoop /?? Ostatnio nie mia?em wbitego biegu,zielone si? w??czy?o i o ma?o by radio mi nie wyskoczy?o z pulpitu ,i jeszcze si? sam migacz w??czy?....
 
 
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-06, 16:54   

moim zdaniem to masz conajmniej jedn? poduszk? silnika wyrwan? i pewnie luz na wachaczach. Ja ostatnio zrobi?em jedno i w efekcie nic mi ju? nie napierdala.
Rada znale?? luz i usun?
 
 
tanaka 
zielenina



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 94
Skąd: wa?brzych
Wysłany: 2009-02-06, 22:31   

westman kup wklad poduchy ok 30pln , ja swoja poduche regenerowalem :D



tak wygladala przed
_________________

Ostatnio zmieniony przez tanaka 2009-02-06, 22:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-06, 22:45   

tanaka napisał/a:
westman kup wklad poduchy ok 30pln , ja swoja poduche regenerowalem :D
. Gdzie ty j? wyrwa?e???? ja 3 dni na googlach i tylko taka znalaz?em. Po drugie gdzie kolega by? jak jej szuka?em??? i po trzecie prosz? wstaw w tym temacie link do sprzedawcy lub ewentualnie numer katalogowy, bo jak mi znowu zdechnie ?ebym wiedzia? gdzie jej szuka
 
 
tanaka 
zielenina



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 94
Skąd: wa?brzych
Wysłany: 2009-02-07, 08:20   

japaneze

(042) 215 44 02

lub na allegro poszukaj jego profilu i wyslij meila
_________________

 
 
 
Mati_GS
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-07, 17:28   

ja te? jaki? czas temu kupowa?em od japaneze... :-)
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-02-07, 18:07   

tylko co? mi si? wydaje ?e odwrotnie trzeba j? wprasowa? (obr?ci? o 180stopni) bo w takiej pozycji to chyba d?ugo nie wytrzyma
_________________

IS 220
 
 
 
tanaka 
zielenina



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 94
Skąd: wa?brzych
Wysłany: 2009-02-08, 10:32   

seba napisał/a:
tylko co? mi si? wydaje ?e odwrotnie trzeba j? wprasowa? (obr?ci? o 180stopni) bo w takiej pozycji to chyba d?ugo nie wytrzyma


mam jeszcze druga lape, jak padnie to sie wymieni :D
_________________

 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2009-02-08, 11:25   

tanaka, jaki czas sie juz bujasz na niej :?
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
tanaka 
zielenina



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 94
Skąd: wa?brzych
Wysłany: 2009-02-08, 11:28   

ponad 25tys km
_________________

 
 
 
westman
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 15:35   

tanaka napisał/a:
japaneze

(042) 215 44 02

lub na allegro poszukaj jego profilu i wyslij meila


Dawno temu mia?em konto na Mitsumaniaki i teraz mi przypomnia?e? ?e faktycznie by? tam taki kole? co mia? wszystko do japo?czyka, po prostu o nim zapomnia?em. Dzi?ki za przypomnienie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12