Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Prędkościomierz
Autor Wiadomość
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 18:32   

jonas napisał/a:
czy wie ktos czy kable z czujnika ida bezposrednio do predkosciomierza czy jest jeszcze jakis sterownik po drodze


ECU. Dopiero potem jest licznik. Z tym jak dobrze pamietam jeszcze jest jeden uklad ktory znajduje sie za radiem i jest przymocowany do metalowej poprzecznicy. Jak sciagniesz radio to bedziesz tylko widzial srube 10mm od uchwytu wystajacego. Jest to mala metalowa, szara obudowa o wielkosci ~4x3x10cm i z uchwytem ~3cm gdzie dolaczona jest jedna wtyczka z chyba 4 pinami :? Jeszcze nigdy nie slyszalem zeby padla ale jak chcesz to sprawdz go poprzez odlaczenie i sie przejedz i zobacz co sie bedzie dzialo.

Jak cos to jest mala szansa ze gdzies u tescia w piwnicy jeszcze moze sie znalezc...
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 19:41   

jonas napisał/a:
licznik liczy mi jakies X3


takie rzeczy dzzieja sie w nissanach jak sa krecone liczniki :)

sorx ze ja ciagle o tych nissanach :D :badcrack: :glupawka: :serduszka:
 
 
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2008-11-12, 18:56   

a mi miesi?c nie dzia?a? pr?dko?ciomierz/km a teraz dzia?a non stop.... ale nie dziwie si? to tylko Mitsubishi :D a nie honda ;) ale przynajmniej ?adnie wygl?da :D wybaczcie ale taka jest prawda :) czujnik nowy dotar? i se le?y w szufladzie :D
 
 
jonas 
KLUBOWICZ

Wiek: 45
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 169
Skąd: D?browa Gornicza
Wysłany: 2008-11-14, 12:18   

bylem u elektryka w warsztacie z problemem

i z tego co mowil to cos jest popieprzone z procesorem w liczniku i trzeba wgrac na nowo program

takze jak sie ktos znajdzie z 3G z okolic katowic i jest chetny do pomocy to prosze o kontakt

elektryk poprostu musi zgrac program z dobrego licznika i wgrac do mojego
 
 
 
virus2999 
mniejsza zielenina


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: XxXxXx
Wysłany: 2009-02-11, 09:40   

wymieni?em czujnik i znow to samo.... raz dziala raz nie , podczas trasy wariuje (po 1,5h jazdy) podnosi sie opada az padnie calkowicie tydzien nie dizalal teraz znow dziala.... moze przewody do wymiany :) nie mam pojecia
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-14, 07:18   

Wcale bym sie nie zdziwil jesli twoja deska jest do wymiany... sprawdz jeszcze elektryke czy zasilanie jest oki na postoju i jesli masz mozliwosc podlaczenia podczas spadku.

Moze warto tez sprawdzic czy nie masz gdzies przebicia ale "tracisz mase" podczas jazdy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12