Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dolot
Autor Wiadomość
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2009-03-08, 09:08   

allias nie my?la?em o mas?wce,dolot chcia?em zrobi? sobie ,oczywi?cie nie licze na to ?e co? wyjdzie za pierwszym razem tak wi?c musia? bym zrobic ich przynajmniej ze trzy,cztery i troszk? kombinowa?....chocia? bez hamowni mo?e to si? w g....no obr?ci? ,z dzwi?kiem silnika niewiem czy b?dzie r?znica bo z ty?u mam tak? rynn? ?e zag?usza my?li.
widzia?em tw?j dolocik na zdj?ciach ju? wcze?niej dlatego zapyta?em o niego. :serduszka: teraz jeszcze jedna sprawa -Gooldi jak dobrze pami?tam ten bia?y potworek z ?licznie odwalonym silniczkiem nale?y do ciebie? du?o niebieskiego kolorku :lol2: z tego co na fotce widzia?em do dolotu masz od przedniego zderzaczka troszk? powietrza poci?gni?te....s? dzi?ki temu lepsze rezultaty? ile konik?w co? takiego dodaje? :paker:
_________________
CANTRELL
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 11:25   

cantrell napisał/a:
Gooldi jak dobrze pami?tam ten bia?y potworek z ?licznie odwalonym silniczkiem nale?y do ciebie?
nie :D
cantrell napisał/a:
z tego co na fotce widzia?em do dolotu masz od przedniego zderzaczka troszk? powietrza poci?gni?te....s? dzi?ki temu lepsze rezultaty?
w miescie sie zupelnie nie sprawdzalo a mialem long intake... teraz mam short intake... ale dolot zalezy od charaktetystyki silnika:> ja mam420a:>
 
 
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2009-03-08, 12:02   

[quote="GOLDI"]
cantrell napisał/a:
Gooldi jak dobrze pami?tam ten bia?y potworek z ?licznie odwalonym silniczkiem nale?y do ciebie?
nie :D
popierdzieli?o mi si? co?,pewnie dlatego ?e kiedy chc? wej?? w twoj? prezentacj? wyskakuje mi zdjecie czasowo niedost?pne
ja mam 4g64 jak by Allias tyle ?e w duuuuu?o gorszym stanie i mysla?em o karbonie(masce) z doprowadzeniem do dolotu,-widzia? kto? cos takiego czy mam zbyt wybuja?? fantazj? :ganja:
_________________
CANTRELL
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 20:20   

Co znaczy w gorszym stanie? Rozpada ci sie ? :D

A co do doprowadzenia do dolotu to jest na to metoda. Jesli sie przyjzysz na ponizszym zdjeciu to zobaczysz ze gosc (drugi od lewej) zrobil sobie cos takiego do jego "krotkiego dolotu".


Jak dla mnie to znowu ma sens w przypadku ostrych modyfikacji. Jesli juz tak bardzo chcesz "zbierac" wiecej powietrza to pomysl o sciaganiu go zza zderzaka i w miejsce pod kiernukiem (gdzie masz plastikowe zaslepki) wstaw grill w czarnym kolorze. Doda to charakteru na wygladzie i masz wieksze szanse ze wiecej "zimnego" powietrza z dolnej czesci drogi pojdzie bezposrednio do filtra.

Pamietaj ze w ten sposob tez jest szansa ze bedzie sie czesciej zapychal ze wzgledu na wiekszy dostep do smieci z drogi.

Zawsze jest cos za cos. :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13