Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
przeciwmgielne choinka
Autor Wiadomość
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2009-03-03, 15:28   przeciwmgielne choinka

po w??czeniu ?wiate? mijania pal? si? mijania & przeciwmgielne z ty?u czyli cztery lampy,gdy wcisn? przeciwmgielne zapala si? kontrolka na desce od nich ale nic wi?cej si? nie dzieje.sprawdzi?em czy pod mask? na bezpieczniku wszystko gra-po w??czeniu tych ?wiate? pr?d przez bezpiecznik przep?ywa.z przodu halogen?w nie ma-pewnie poprzednikowi przeszkadza?y albo je rozje... :wtf: moje pytanko brzmi nast?puj?co
-gdzie m?g? zmostkowa? mijania z przeciwmgielnymi??? z ty?u szuka?em,z przodu jest zamontowany alarm wi?c jest wszystko tak popierd....one z instalacj? ?e nie mog? doj?? ,mo?e gdzie? jaki? przekaznik mam walni?ty?
niedoszli prezydenci,mi?o?nicy AC/DC licze na wasze zaanga?owanie :twisted:
_________________
CANTRELL
 
 
 
Gość

Wysłany: 2009-03-03, 17:25   

Moim zdaniem gdzie? nie masz masy przy lampie.
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-03, 17:53   

3g nie ma przeciwmgielnych z tylu :wtf:
 
 
Gość

Wysłany: 2009-03-03, 18:13   

D2 napisał/a:
3g nie ma przeciwmgielnych z tylu

To by wyja?nia?o dlaczego nie ?wiec?.
A brak masy w lampach pozycyjnych mo?e powodowa? zapalanie si? innych lamp. Po prostu obw?d si? zamyka wtedy przez co? innego, cokolwiek to jest.
Ostatnio zmieniony przez Gość 2009-03-03, 18:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2009-03-03, 18:29   

nie wiem czy nie ma ale wed?ug polskich przepis?w z ty?u pozycja mo?e pali? si? w jednej lampie na stron? a u mnie w dw?ch-(w g?rnej pozycja ze stopem w jednym szkie?ku,kierunek obok w pomara?czowym a poni?ej na p?? podzielona bia?e na wsteczne z czerwon?-obok,niby powinno by? tam przeciwmgielne wed?ug kolesia z przegl?du) kur..a nie ma w 3g przeciwmgielnego z ty?u? powaga??? jak niema to ja to uczynie :twisted: ,nie b?d? szuka? tylko podczepie te ma?e czerwone pod bezpiecznik na przeciwmgielne :glupawka:
_________________
CANTRELL
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-03, 20:07   

3G nie ma przeciwmgielnych z tylu. Mozesz to przyjac za pewnik. Posiada za to 4 pozycyjne z tylu :P
 
 
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2009-03-03, 20:45   

a ja p?? dnia szuka?em,rozbebeszy?em ty?,lampy odkr?calem po kablach szuka?em i nic,
Tak z ciekawo?ci,jak na przegl?dzie pytaj? o przeciwmgielne co odpowiadacie???s? ludzie z kt?rymi ci??ko si? dogada? :boks:
_________________
CANTRELL
 
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-03, 21:10   

trzeba miec takich z ktorymi idzie sie dogadac.. poza tym moj byl wczesniej zarejestrowany w polandach i juz do swiatel nie przykladali takiej uwagi.. mysle ze ogolnie te wszystkie swiatla da sie zrobic samemu na pobozne europejskie jak komus sie chce.. braku przeciwmgielnych raczej nikt nie zauwaza.. najwazniejsze sa kierunki ;)
 
 
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2009-03-03, 21:41   

z kierunkami ju? sobie poradzi?em z ty?u by?y dostosowane do europejskich wymog?w z przodu pod reflektorami da?em bia?e kierunki a poni?ej wyci??em pod za?lepk? otw?r i wcisn??em stary pomara?czowy kierunek,kable z pozycji zosta?y w bia?ym a od kierunku prze?o?y?em ni?ej. :ass: i pan policjant ju? nie mo?e si? przyczepi? do pomara?czowej pozycji :glupawka:
_________________
CANTRELL
 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-03, 22:12   

U mnie pan diagnosta powiedzial: "jakby co to mowisz Pan ,ze sie spalily przeciwmgielne, bo jak wyjezdzal z diagnostyki to byly :D "
 
 
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-03, 22:51   

a ja jak jechalem na przeglad to wyciagnalem zaroweczki z dodatkowych pozycyjnych i powiedzialem ze tam sa przeciwmgielne tylne i ze jade wlasnie po zarowki a pozniej wlozylem i nic sie nie czepial policja tez juz jezdzila za mna i nic sie nie czepiaja pozatym z przodu pala mi sie pomaranczowe te z kierunkami i tez sie nie czepiaja (odpukac) z redszta zauwazylem ze tyle nazjezdzalo aut z usa ze w prawie co 4 samochodzie sie juz pala kierunki a policja chyba sobie to odpuscila (walka z wiatrakami)
 
 
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2009-03-04, 09:53   

tak mecenas jest tych aut ju? od zaj.....ania ale w sztumie jest taki niebieski z bia?? czapk? kt?ry da? mi ju? dwa ostrze?enia i powiedzia? ?e za trzecim razem odbierze mi dowodzik, a usterk? z dop?at? za przegl?dzik i tak b?de musia? usun??...wcze?niej czepiali si? rowerzyst?w za brak odblask?w teraz czepili si? mnie i nie odpuszcz? :wtf:
_________________
CANTRELL
 
 
 
mecenas
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-04, 10:50   

bo takich co zazdroszcza jest mnostwo dla mnie bezsens czepiac sie o swiatla seryjne nie mowie o udiwnieniach samorobkach...a jak jeszcze taki w bialej czapce przyjezdza do pracy golf II to pozniej sie czepia z zazdrosc no ale taki ten swiat zawsze byl i bedzie
 
 
XXX 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 247
Skąd: w. Lubelskie
Wysłany: 2009-03-04, 17:20   

to macie problemy z regionem na niebieskich zmi?cie miejsce zamieszkania :jezyk: u mnie wszyscy na luzie podchodz? jeszcze si? ?miej? mia?em twojego dziadka za pr?dko?? ojca te? mamy i ciebie :twisted: a jest sporo takich element?w np. szyby przyciemniane wszystkie wida? ale tu s? ludzie normalni :lol2:
 
 
 
fenrir
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-04, 23:01   

Ludzie, przecie? zgodnie z prawem ?aden w?z z USA nie ma prawa je?dzi? po Europie! Cho?by lapmy nie maj? homologacji europejskiej a takie same z homologacj? nie istniej? :roll: ?yjemy w chorym ?wiecie i trzeba si? z tym pogodzi?... :jezyk:
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-03-15, 02:50   

mecenas napisał/a:
bo takich co zazdroszcza jest mnostwo dla mnie bezsens czepiac sie o swiatla seryjne


Nie kumasz:), takie jest prawo rozumiesz? A ja sobie np za?o?? niebieskie ?wiat?a i fajnie b?dzi??, ?wiat?a USA fajnie wygl?daj?, ale pomy?l sobie, ?e nie wszyscy wiedz?, ?e w USA s? takie ?wiat?a i ?e takie samochody mog? je?dzi? po naszych drogach... Taka niewiedza mo?e doprowadzi? do wypadku, gdy kierowca zobaczy z ty?u samochodu migaj?ce czerwone ?wiat?o zamiast pomara?czowego (kierowca pomy?li "oo ma zepsute ?wiat?a, wyprzedzam go" a ty chcia?e? skr?ci? w lewo...
I nie pisz o zazdro?ci:)
 
 
 
feeder 
KLUBOWICZ

Wiek: 41
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 122
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2009-03-15, 22:23   

tony_tr napisał/a:
gdy kierowca zobaczy z ty?u samochodu migaj?ce czerwone ?wiat?o zamiast pomara?czowego (kierowca pomy?li "oo ma zepsute ?wiat?a, wyprzedzam go" a ty chcia?e? skr?ci? w lewo...

'
z tym nie ma problemu, wystarczy kupic ?ar?wki odpowiednie i sprawa za?atwiona, no chyba ?e dowal? sie do tego ?e lampy nie posiadaj? homologacji :jezyk:
 
 
 
c3
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-17, 15:18   

witam
podczepie sie pod temat
wlasnie jestem w trakcie przerabiania tylnych swiatel w 3g (po lifcie)
w sumie przod mam opanowany ale mysle jak zrobic (gdzie dolo?y?) tylne swiat?o przeciwmgielne
jak by ktos mial przzerobiony tyl to niech podpowie jak to zrobil
 
 
cantrell 
mniejsza zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 128
Skąd: polska
Wysłany: 2009-03-17, 16:20   

c3 na dole masz pozycje razem ze wstecznym po?owa szkie?ka czerwona druga po?owa szkie?ka bia?a.odczepiasz pozycje i podczepiasz j? pod przeciwmgielne przednie,sprawa za?atwiona :ok:
_________________
CANTRELL
 
 
 
c3
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-22, 23:37   

cantrell napisał/a:
c3 na dole masz pozycje razem ze wstecznym po?owa szkie?ka czerwona druga po?owa szkie?ka bia?a.odczepiasz pozycje i podczepiasz j? pod przeciwmgielne przednie,sprawa za?atwiona :ok:


probowalem ale tak latwo niestety nie jest
zarowka od przeciwmgielnego (21W)jest za dluga i nie miesci sie w kloszu
w sumie zrobilem swiatlo w obrys?wce ale trzeba troche pokombinowac
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12