Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Osoby chetne na kolejny zlot.
Autor Wiadomość
Nikon 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 99
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2009-06-09, 00:12   Osoby chetne na kolejny zlot.

Witam
Ze wzgl?du na to ze nie mog?em jecha? do Torunia my?l? o zorganizowaniu kolejnego zlotu w mojej mie?cinie jak? jest Ostr?w Wlkp. z tym ze nie b?d? w stanie zorganizowa? toru ?eby si? po ?ciga? raczej integralny grill. I mniej wi?cej plan dzia?ania widzia? bym tak:
- Przyjazd wszystkich samochod?w na rynek miasta z prezentacja naszych Eclipsow
- przejazd pod eskort? policji przez wybrane ulice nad taki wi?kszy zbiornik wodny gdzie mo?na si? k?pa? wypi? piwko poimprezowa?
- Zorganizowanie konkurencji i tu ju? was prosi? bym wtedy o jak?? pomoc
- Nocleg pod namiotami albo jak by mi si? uda?o to w wielkim pomieszczeniu gdzie spokojnie 60osob mo?e si? wyspa? z tym ?e w?asne materace musia?y by by?

Termin by? by do uzgodnienia zar?wno jak i czas pobytu (za dob? ca?y o?rodek kosztuje 400zl z polem namiotowym parkingiem miejscem na grille i ogniska)

Zanim zaczn? intensywniej dzia?a? chcia? bym pozna? wasz? opinie :)
_________________

 
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-06-09, 06:57   

zapraszam do naszych regionalnych spot?w ( zielona G?ra niech ro?nie w si??)27-28 czerwca robimy ma?a imprezke jak pogoda wypali i ludzie dopisz? to b?dzie ciekawie masz niedeleko wiec zapraszam.Nie ma sensu zak?adac nowego tematu o Og?lnopolskim zlocie itp. Zeby sie spotkac od tego sa soty mo?na po?aczy? woj. i bedzie tez wieszka ilo?? os?b wszystko to kwestia ilu jest chetnych.Dopisiz sie u nas.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2009-06-09, 07:08   

:hahaha: :hahaha: Ale si? u?mia?em.
Przepraszam ale rozbawi?e? mnie na maxa.
Dobra inicjatywa - oby tak dalej.

A tak na serio to trzeba by?o na zlot wpa?? bo rzuci?e? si? z motyk? na ksi?zyc.

Nikon napisał/a:
- przejazd pod eskort? policji przez wybrane ulice


:hahaha: :hahaha: Zabior? mam?... bo b?dzie fajnie.
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-06-09, 07:54   

Ej jak zobacze jeszcze jeden topic na temat zlotu to sie wku.... :roll: Jeden chcce organizowa? zlot bo mu sie podoba?o ,drugi bo go nie by?o ,to ja powinienem chyba organizowa? jeszcze zlot bo by?em tylko 1 dzie?...Ludzie opanujcie sie :roll:
A tak btw

Nikon napisał/a:
- przejazd pod eskort? policji przez wybrane ulice

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-09, 09:04   

Dajcie spok?j. Nikon chce dobrze. Przejazd pod eskort? policji nie jest wcale taki z?y tak jak to by?o na mitsumaniakach. Ale wida? ?e ciebie nie by?o na zlocie bo w przeciwnym wypadku nie rzuca?by? si? na tak? organizacj? :)
Ja za 2-gim zlotem jestem ZA. Je?li b?dzie w gdzie? w samym ?rodku Polski ( wszyscy b?d? mieli tyle samo drogi )
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
Black 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-09, 11:21   

Pablo1o napisał/a:
Dajcie spok?j. Nikon chce dobrze. Przejazd pod eskort? policji nie jest wcale taki z?y tak jak to by?o na mitsumaniakach. Ale wida? ?e ciebie nie by?o na zlocie bo w przeciwnym wypadku nie rzuca?by? si? na tak? organizacj? :)
Ja za 2-gim zlotem jestem ZA. Je?li b?dzie w gdzie? w samym ?rodku Polski ( wszyscy b?d? mieli tyle samo drogi )


+1
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-09, 11:24   

Nikon, przedstaw sensowny kosztorys imprezy, baze noclegowa, szczegolowy opis atrakcji (przydalby sie w koncu tor)... bedziemy dyskutowac.... ale jesli chcesz zrobic tylko jakas imreze by pokazac sie w swoim miesice to ja dziekuje... a szczerze przyznam ze zalatuje to troche takim podejsciem.. podejdz powaznie do tematu... zacznij od przedstawienia planu a potem pytaj o osoby chetne na zlot
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-09, 11:44   

Ciekawe czy wog?le reszta by mia?a ochote na taki zlot ponownie ... Bo mo?e okza? si? ?e napali si? 20 os?b z czego 10 przyjedzie i ... b?dzie ma?a kicha ...
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-09, 11:46   

no nie ma sie co nastawaic na wiecje :) 10 sztuk to max... na drugim zlocie w jednym roku pare lat temu w kielcach przyjechal 12 samochodow ;) nie oszukujcie sie... nie ma cudow a co za duzo to nie zdrowo... przedstawcie propozycje na przyszloroczny zlot i tyle...
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-09, 13:04   

popieram goldiego.. no chyba ze bylby to swietnie przygotowany zlot z jakims ladnie przygotowanym torem, 1/4 i jakimis dodatkowymi atrakcjami..
 
 
Nikon 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 99
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2009-06-09, 16:23   

Spoko looz widze po opiniach innych ze moj pomysl juz na starcie byl spalony z takim nastawieniem. chcialem sie starac jeszcze o miejsce na 1/4 ale po tym co przeczytalem totalnie mi sie odechcialo.

Prosze moderatora o zamkniecie tematu.
_________________

 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-09, 16:26   

Nikon napisał/a:
ale po tym co przeczytalem totalnie mi sie odechcialo.
no i to swiadczy o tym ze zlotu nie ogarniesz :) pierwsze slowa krytyki i juz sie wypinasz :) kogut mimo slow krytyki podolal sprawie i sie nie poddal...

gdybys czytal temat o poprzednim zlocie wiedzialbys ze 1/4 to nie jest dobry pomysl


tak wiec temat zamykam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13