Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
dziwne zachowanie silnika
Autor Wiadomość
gepard 
zielenina


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: wierzbinek
Wysłany: 2009-06-17, 23:28   dziwne zachowanie silnika

witam wszystkich zrobi?em kapitalke silnika 420a w??cznie z wymian? wszystkich uszczelek ale mimo to kliperek po jakim? czasie po odpaleniu ga?nie ot tak sobie.zapalam ponownie bez problemu i jest ok.ale podczas spokojnej jazdy lubi szarpn??.my?le nawet ?e jest ciut s?abszy i niezbyt si? wkr?ca na obroty.aha filtr paliwa te? wymieni?em orginalny.poza tym dodam ?e nie wymienia?em czujnika temperatury a jest nie orginalny ma 3 szpilki a wtyczka ma dwa gniazda ale ju? tak by?o jak kupi?em.podobnie jak pierwsza sonda lamda kt?ra jest od bmv. jeszcze jedno tempomat nie dzia?a bo rurka jest wyrwana i za?lepiona czy pomo?e jak naprawi? te trzy rzeczy?i co morze by? poza tym? pozdro
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-18, 01:16   

jak stan map sensora... czujnika polozenia walu i czujnika polozenbia walka? i co to za "remont" ? i ta " sonda z bmw" :lol2: ?
 
 
gepard 
zielenina


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: wierzbinek
Wysłany: 2009-06-18, 09:01   dziwne zachowanie silnika

robi?em wymiane pier?cieni.planowanie g?owicy ,polerwanie zawor?w.wymiana rozrz?du,i jak wcze?niej pisa?em wymini?em wszystkie uszczelki.mechanik za?o?y? mi sonde od bmw chocia? chcia?em kupi? orgina?.nie znam sie na mechanice wi?c mnie przekona? ?e to ta sama sonda.stanu map ci nie podam bo nic sie nie ?wieci.pisa?em juz otym kto? wyci?gno? ?ar?weczke i nic nie wiem.jade we wtorek podpi?? do kompa i wszysko bede wiedzia?.pisa?em jeszcze o tym czujniku ze jest nie orginalny jak go od??cze to auto wcale nie pali.apropo komputer nie ?wieci? ju? gdy kupi?em auto te szarpania te? mia? przed remontem,tylko moc mi spad?a .takie auto od klubowicza kupi? kt?ry zamiast usuwa? b?edy z komputera to wyjm?je ?ar?wke i nawet nie powie przy sprzeda?y.dobra odezwe sie po diagnostyce.pozdro
Ostatnio zmieniony przez gepard 2009-06-18, 09:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-18, 09:37   

gepard napisał/a:
robi?em wymiane pier?cieni
a robiles honowanie? jak owalizacja tlokow i cylindrow? dotarles silnik? jak tak to jak?

co znaczy
gepard napisał/a:
polerwanie zawor?w
:wtf:
 
 
gepard 
zielenina


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: wierzbinek
Wysłany: 2009-06-18, 10:05   

to znaczy nie polerwanie tylko dotar? zawory bo m?wi? ze minimalnie puszcza?y.silnik dopiero docieram zaleci? mi narazie spokojn? jazde po 1tys mam mu troszke powstawia? nic z tych rzeczy nierobi?em co napisa?e? wy?ej nawet nie wiem co znaczy honowanie czy te czynno?ci s? niezb?dne co pisa?e? czy raczej zalecane?
Ostatnio zmieniony przez gepard 2009-06-18, 10:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-18, 10:16   

czyli rozumiem ze pierscienie zostaly wlozone na "sztuke" do silnika z podejsciem "a moze zadziala" ?
 
 
gepard 
zielenina


Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 21
Skąd: wierzbinek
Wysłany: 2009-06-18, 11:13   

pisa?em ?e sie nie znam na mechanice.co radzisz w tej sytuacji poprawk? ? czy po sprawdzeniu elektroniki zobaczy? co b?dzie si? dzia? ?przejecha?em do tej pory 200 mil na wskazniku oleju nic si? nie zmieni?o przed wymian? by?a tragedia z braniem oleju.pozdro
 
 
xmaki24x
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-20, 22:30   

moze ta sonda jest temu winna,moze ma inne parametry mimo to ze jest na oko taka sama moze podawac zle dane. ja tak tylko glosno mysle.
Ostatnio zmieniony przez xmaki24x 2009-06-20, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12