Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezpieczniki/Przekaźniki w 4G 3.8
Autor Wiadomość
Robik78 
zielenina


Wiek: 45
Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 30
Skąd: mazowieckie
  Wysłany: 2011-12-14, 17:28   Bezpieczniki/Przekaźniki w 4G 3.8

Witam serdecznie...
Mam pytanie dotyczące układu bezpieczników i przekaźników w Eclipsie 4G z silnikiem 3.8...
Zainteresowało mnie to, ponieważ porównałem to z innym użytkownikiem i były różnice w ułożeniu "kierunkowym" przekaźników umieszczonych w tym wąskim "pudełeczku" pod maską - obok puszki z bezpiecznikami... U mnie wszystkie skierowane są w stronę puszki z bezpiecznikami - patrząc na trójkącik na wierzchołku przekaźnika..:) natomiast po porównaniu z innym użytkownikiem przekaźnik znajdujący się u samej góry, w tym wąskim pudełku stojąc przed samochodem, skierowany jest trójkącikiem w stronę silnika.. Taka sama sytuacja występuje w ułożeniu przekaźników w kokpicie pod kierownicą - u mnie wszystkie skierowane są w dół natomiast dla porównania u innego użytkownika Eclipsa pierwszy przekaźnik od prawej strony (pierwszy od kierownicy) skierowany jest do góry... Nie wiem czy dobrze to wszystko opisałem, ale chciałbym to porównać jeszcze z 2-3 użytkownikami Eclipsa, dlatego prośba czy jest możliwość wstawienia fotek układu bezpieczników/przekaźników tych pod maską i tych z kokpitu spod kierownicy..:)

[ Dodano: 2012-04-11, 19:45 ]
bardzo proszę o informacje czy macie tak samo usytuowane przekaźniki - wstawiłem zdjęcie jak to wygląda u mnie

http://www.fotosik.pl/pok...e64e642ae1.html



proszę popatrzcie czy w Waszych Eclipsach wygląda to tak samo - kierunek zaznaczony jest białym trójkącikiem na każdym przekaźniku.. sprawa dotyczy 4G z silnikiem 3.8
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12