Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opony do Eclipse - jakie wybrać
Autor Wiadomość
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2008-06-01, 22:39   

Odgrzeje troche kotleta :jezyk:
Musze kupic oponki 225-45-17 co byscie mi polecili , bo nie mam pojecia jakie wybrac ?
_________________
Jeszcze bedzie czas .... by odpoczywac ....
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 22:42   

dunlop sp sport 9000 :>
goodyear eagle f1 :>
continentale z gornej polki:>
yoko z gornej :>
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 22:53   

Falken fk452 :)
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-01, 23:54   

Kumho Escta ASX :P
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-02, 13:20   

Ja kupi?em na ty? fulde carat excelero i nie narzekam, ale jak zrobi? na niej troch? wi?cej km to mo?e co? wi?cej napisz?. Je?li kto? nie je?dzi ekstremalnie to nie widz? sensu ?adowania kasy w opony z najwy?szej p??ki, jak cz?sto p?dzi si? ponad 200km/h? Oczywi?cie lepiej omija? jakie? korea?skie szity, ale opony po 800z? za sztuk? i wi?cej z indeksem do 300km/h to ju? moim zdaniem na wyrost do eclipsa. Wa?ne aby opona by?a ?wierza i z dobrym bie?nikiem.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-06-02, 13:38   

Nie trzeba jezdzi? po 200km/h ...wystarczy ze sie jezdzi agresywnie i szybko pokonuje zakrety a wtedy dobra opona jest bardzo potrzebna... ja mam fuldy attiro carat i nie narzekam ...moze sa troszke g?osnawe ale po suchym i mokrym jezdzi sie bardzo dobrze a poza tym r?wno sie scieraja i po zrobieniu juz 20 kilku tysiecy na nich s? nadal w bardzo dobrej kondycji... mysle ze na nich jeszcze spokojnie przejade kolejne 20 jak nie wiecej...tak?e ja polecam Fulde dobre opony a na pewno tansze niz Brigdestone'y czy Good Year'y :ok:
 
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 14:35   

ja kupilem klipera z nowymi falkenami (w tej chwili nie pamietam jaki model) sa ok jesli chodzi o jazde ale dosyc glosne
najlepiej poczytac sobie testy na jakichs porzadnych stronkach w necie i dobrac opony do wlasnych potrzeb i wg wlasnych oczekiwan..
Ostatnio zmieniony przez D2 2008-06-02, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-02, 14:42   

Ja do Audika na pr?b? za?o?y?em takie:

http://www.opony.com/opon...excellence.html

tylko w rozmiarze 205/55R16.

Jedno co mog? powiedzie? - rewelacja. Jak b?d? zmienia? w klipersie, to takie do jazdy codziennej. Do zabawy zastanowi?bym si? nad p?? slickami - toyo albo potenza :)
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2008-06-02, 23:14   

Hm troche mi namieszaliscie ale wybiore chyba ktores z tych dw?ch .
dunlop sp sport 9000
goodyear eagle f1
Czytalem troche opinie i te wydaj? sie najlepsze , no ale jeszcze zobacze
_________________
Jeszcze bedzie czas .... by odpoczywac ....
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 23:19   

robo, nie wiem jak abrdzo agresywnie jezdzisz:> ale powiem tak :> dunlopy starcza CI nadluzej :> ale potrzebuja sie zagrzac by naprawde zoabczyl co naprawde znacza :> bardzo dobre gumy :> jesli chodzi o eagle sa dobre ale miekkie... starcza Ci na sezon mzoe dwa krocej:> ale bieznik maja zabujczy :> przyczepnosc the best :) w deszczu bomba zarowno jedne jak i drugie :) dobry wybor :) jak jezdzisz na poziomie troche bardziej agresywnym to bierz dunlopy :) jak jestes statecznym kierowc? to bierz eagle :>
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2008-06-02, 23:36   

GOLDI napisał/a:
robo, nie wiem jak abrdzo agresywnie jezdzisz:> ale powiem tak :> dunlopy starcza CI nadluzej :> ale potrzebuja sie zagrzac by naprawde zoabczyl co naprawde znacza :> bardzo dobre gumy :> jesli chodzi o eagle sa dobre ale miekkie... starcza Ci na sezon mzoe dwa krocej:> ale bieznik maja zabujczy :> przyczepnosc the best :) w deszczu bomba zarowno jedne jak i drugie :) dobry wybor :) jak jezdzisz na poziomie troche bardziej agresywnym to bierz dunlopy :) jak jestes statecznym kierowc? to bierz eagle :>

Raczej nie szaleje autkiem , od czasu do czasu zdarza mi sie troszke poswirowac ale to sporadycznie . Mieszkam w UK tu leje prawie non stop wiec zalerzy mi na bardzo dobrej przyczepnosci na mokrej nawieszchni.
Wiec chyba ?ykne goodyearki :)

Dzieki za pomoc !
_________________
Jeszcze bedzie czas .... by odpoczywac ....
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 23:38   

robo moze zrozumiales mnie troche zle :> poczytaj testy na mokrym obu opon :> dunlopy moim zdaniem sa profi na deszczu :> z eaglemi mialem malo do czyniania :> ktore nie wybierzesz i tak bedziesz zadowolony :)
z tanszych opon na deszcz ktore chciaelm zawsze meic to uniroytal rainsport :)
 
 
vick
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-02, 23:47   

ja mam goodyear eagle f1 225/45/17 calkiem fajne choc slychac je czasem , ale to chyba wsztskie tak maja pozdro
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2008-06-03, 00:18   

Goldi wlasnie czytalem troche opini na temat tych oponek i obydwie na suchym jak i w deszczu sa podobno rewelacyjne ! Ale wezme jednak eagle f1 a ten bieznik :serduszka:
pozdr...
_________________
Jeszcze bedzie czas .... by odpoczywac ....
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-03, 00:31   

bedzie kolega zadowolony :ok:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-03, 00:38   

robo napisał/a:
eagle f1 a ten bieznik :serduszka:

Widziane wczoraj na Mustangu Shelby GT500 :serduszka: Nie wiem co lepsze ,bryka czy opony i felunek jaki mia? :P
 
 
 
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-03, 00:46   

A'propos Toyo z tematu - nied?ugo zlot i zobaczycie jak karygodnie zachowuje si? auto na Toyach. :| Ca?y tor b?dzie m?j ..... :-x
_________________
 
 
robczes
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-06, 02:14   

A testowa? kto? z was mo?e Nokiany model H ?? Maj? dobre opinie wi?c mo?e kto? ju? si? pokusi? o sprawdzenie ?? Szukam czego? w tym rozmiarze http://allegro.pl/item515...taz_gratis.html
 
 
koolas
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 11:20   

allias napisał/a:
One sa oki do ceny ale osobiscie raczej ogladalbym sie za Dunlopem. Maja mieksza gume. Wejdz na www.tirerack.com i poczytaj recenzje. Problem w tym ze na rynku polskim nie ma za dobrych opon.

Jesli masz czas to sciagnij sobie te opony: http://www.tirerack.com/t...re1=yes&place=1

Ja wiem ze do swojego bede je bral juz poraz 3-ci. Cena super i jakosc poprostu rewelacja!!!.


Ja tam, jak bede mial kaske (co jest kluczowe) to che Bridgestone Turanze.
Mialem LS-V i byly super (niestety szlag je trafil - ku... fu.. ). Teraz tej serii juz nie produkuja, ale jest to:
http://www.tirerack.com/t...uranza+Serenity
To jest chyba nastepca Turanzy LS-V.
alias Zobacz na oceny i por?wnaj z ocenami Twoich Kumho (Turanza ma srednio 9 a Kumho 8) .
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2009-01-10, 12:00   

Ja na lato sciagam sobie BG Goodrich g-Force T/A KDW 2
G-Force T/A KDW 2
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12