Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Silnik stuki
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-08, 14:56   

viader napisał/a:
p??syntetyk si? wlewa jak bierze za du?o syntetyka
farmazon... lub jak woli samael "leczenie syfa puderm" :jezyk:
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-08, 15:04   

Nie napisa?em tego bo tak si? powinno robi?, tylko chodzi?o o to, ?e do zdrowego silnika nie ma sensu la? czego? innego ni? syntetyk. D?u?ej wtedy pochodzi i zawsze po du?ym przebiegu jest szansa, ?e na p??syntetyku jeszcze poje?dzi. A jak zaczniesz od p??syntetyka to szybciej si? zjedzie, a na dodatek do czego potem si? zejdzie?Do minera?a? Szkoda remontu. Maj? zrobi? tak aby na syntetyku chula?, jak b?dzie go spala? i zaproponuj? zalanie p??syntetyka to znaczy, ?e zjebany remont.

A tak na marginesie.
Kto nie mia? kiedykowiek problemu z cer? niech nie pie*doli, ?e leczenie syfa pudrem jest ?mieszne. S? osoby, kt?re przesz?y przez r?ce dziesi?tk?w specjalist?w i nic opr?cz pudru im nie zosta?o. Lepiej zamalowa? ni? straszy? innych, niedaj?cymi si? zagoi? bliznami. No i przy okazji mo?e ma?o os?b o tym wie ale puder wysusza, wi?c pomaga zwalcza? pryszcze.
Ja na szcz??cie nigdy nie mia?em tego problemu ale znam par? os?b co z tym walczy. Przepraszam za nic nie wnosz?cy do tematu OT ale nie mog?em si? powstrzyma? ;)
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
Ostatnio zmieniony przez viader 2008-05-08, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-08, 17:43   

viader napisał/a:
a na dodatek do czego potem si? zejdzie?
i tego stwierdzenia u Ciebie nie rozumiem :> jak bierze olej to co? tuszujemy usterke zamiast ja naprawic ? :ok: spoko podejscie ... oby tak dalej :ok: :lol2:
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-08, 19:41   

Zale?y ile bierze tego oleju, jak b?dzie bra? ilo?ci, kt?re mi nie przeszkadzaj? to b?d? je?dzi? i mia? to gdzie?. Jak si? sypnie to zrobi? remont je?li b?d? chcia? nadal nim je?dzi?, a p?ki nie to nie widz? potrzeby pakowania kilku tysi?cy w remont silnika kilkunastoletniego auta, kt?rym nie wiem ile jeszcze poje?d??...a sprzedaj?c go potem wi?cej strac? ni? jakbym go odda? na z?om i nic nie wzi??. Og?lnie wk?adam w auto naprawd? du?o serca i pieni?dzy. A z logicznego punktu widzenia nie ma to najmniejszego sensu. Za cen? auta plus to co w niego w?o?y?em mia?bym o po?ow? m?odszy egzemplarz. Trzeba pami?ta?, ?e eclipse 1G poza warto?ci? emocjonaln? nie ma ju? prawie ?adnej warto?ci materialnej. Przy zej?ciu o klas? oleju ni?ej jest szansa, ?e si? jeszcze ze 20-30ty? jako? przeje?dzi i je?li kto? nie traktuje autka jak oczka w g?owie to lepiej odk?ada? na nowszy model ni? remontowa? starocia.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
Ostatnio zmieniony przez viader 2008-05-08, 19:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
street 
KLUBOWICZ
ECLIPSOMANIAK :D


Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 237
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-05-28, 14:49   Auto z?o?one ,ale nie chce odpali? :(

Witam,
Autko si? z?o?y?o ale teraz nie chce odpali? :? ma kto? jaki? pomys? dlaczego tak jest ??Co sprawdzi???
Wiedzia?em ?e za ?atwo nie p?jdzie gdy silnik w kawa?kach by?...
:wtf:
_________________
-------ECLIPSE-------
 
 
 
Sebter 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 88
Skąd: Olecko
Wysłany: 2008-05-30, 00:34   

a znaki na rozrz?dzie dobrze ustawione ? moze zaplon nie taki ? kompresja jest ;>
 
 
 
street 
KLUBOWICZ
ECLIPSOMANIAK :D


Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 237
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-06-05, 22:48   

Autko ju? zrobione :jupi: Mam jeszcze problem z wolnymi obrotami ale z tym powalcze sobie w wolnej chwili .
Dzi?ki wszystkim za rady :beer:
Szkoda tylko ?e na zlot nie dam rady przyjecha?.
Ale na pewno za rok b?de :ok:
Tak szybko nie zamierzam si? pozbywa? kliperka :serduszka:

[ Dodano: 2008-06-05, 22:52 ]
GOLDI napisał/a:
viader napisał/a:
a na dodatek do czego potem si? zejdzie?
i tego stwierdzenia u Ciebie nie rozumiem :> jak bierze olej to co? tuszujemy usterke zamiast ja naprawic ? :ok: spoko podejscie ... oby tak dalej :ok: :lol2:


A m?g?by mi kto? napisa? techniczny pow?d dla kt?rego (powinno) zmienia si? olej z syntetyka na p?lsyntetyk ??
_________________
-------ECLIPSE-------
 
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-06, 00:19   

Jak wszystko z silnikiem dobrze to si? nie zmienia, zmienia si? jak zaczyna bra? olej, mo?na jeszcze troch? poje?dzi? przed remontem. Generalnie im d?u?ej na pe?nym syntetyku tym lepiej dla silnika.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
krzypolo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 23:20   

Witam niestety musz? kontynuowac ten w?tek ................. cos m?j kliperek nie chce mi odda? tyle serca co ja jemu............

dzisiaj wracam z pracy ....... pociskam na autostradzie 160km/h jak codzie? i jakis 1km przed domem s?usze delikatne stuki...........koszmar z przed roku wraca.......cos mi ten dzwiek zaczyna przypomina? ..................

jedna r?znica pozdj?ciu nogi z gazu gasnie ale gdy wkrecam na odbroty przy odpaleniu znanu mi juz stukot.......... czy to zn?w panewka ? zaznaczam ze to inny silnik niz ten z przed roku.............

nie wiem co robi? ... czy moge do swojego ameryka?ca prze?o?yc silnik z czegos takiego ?



MITSUBISHI ECLIPSE 2.0


Przedmiotem aukcji jest skrzynia w ktorej znajduje sie komplet czeci



silnik i skrzynia biegow jest razem z przodem auta ktore jest uciete w polowie.Tylnej karoseri nie ma, jest tylko komplet drzwi, tyl klapa,tyl zderzak,tyl lampy, ty? zawieszenie itd..
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-10-27, 23:27   

nagraj chocia? tel d?wi?k, pocz?tkowa faza panewki obruconej to stukot pojawi?j?cy si? przy 3000rpm oko?o i wy?ej
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
krzypolo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-27, 23:41   

przy ni??zych obrotach te? stuka delikatnie choc nie wiem zdenerwowa?em sie..... ostatni kilometr przejecha?em na dw?jce ....postaram sie nagrac ..tylko sam nie dam rady bo jak zdejm? nog? z gazu to gasnie................. ide na parking


.................. nagra?em odg?os " pracy " silnika
Ostatnio zmieniony przez krzypolo 2008-10-28, 00:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-10-28, 09:17   

aa?a.... nie odpalaj tego wi?cej prosz?.... remont
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
krzypolo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-28, 09:59   

a co z przek?adk? z tego dawcy ( pierwszy post )
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-28, 19:22   

SAMAEL napisał/a:
aa?a
mnie tez zabolalo :/ aj
krzypolo, przekladka... hmm najprawdopodobniej 2.0 siadzie na lapach 1,8... lecz skrzynia polosie, sprzeglo, ecu i wiazka do zmiany...
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-10-28, 19:45   

kurde wlasnie sobie odsluchalem ten warkot :/ szkoda wielka szkoda...przeloz silnik jak mowi Goldi
 
 
logan77
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-28, 19:49   

popieram :| zal tego sluchac ;( , nie martw sie :glaszcze: wymien silnik na 2.0 i ciesz sie jazda :dance:
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-10-28, 21:41   

Jezeli mozna to wed?ug mnie remont lepszy bo wiesz co masz a jak kupisz wydasz kase i zrobi si? tak samo to co wtedy :> Z cz?sciami do 4G37 Nie powinno by? problemu bo ten silnik jest od gala a ten by? sprzedawany w Polsce...

Problem lezy w tym kto ten remont bedzie robi? i ?eby go zrobi? dobrze....

SAMAEL napisał/a:
aa?a.... nie odpalaj tego wi?cej prosz?.... remont
To fakt ...a? boli ;(
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-10-28, 22:10   

krzypolo, je?li we?miesz si? za SWAP'a 2.0 do by?ego 1.8 to po uko?czonej robocie masz zrobi? zdj?cie swojego banana na twarzy, na bank si? pojawi jak te nieca?e 150KM poci?gnie zamiast tych oko?o 100KM :ok:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-10-29, 10:42   

krzypolo, wkladaj 4G63 i montuj suszarke do niego od razu, jak juz leciec to po calosci :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12