Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
SUMMER CARS PARTY 2013
Autor Wiadomość
kasier 
zielenina


Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: katowice
Wysłany: 2013-07-25, 11:57   SUMMER CARS PARTY 2013

SUMMER CARS PARTY 2013
Największe Show motoryzacyjne w tej części Europy juz wkrótce!
7-8 września 2013 // Katowice Lotnisko Muchowiec



Emocjonująca rozrywka i zabawa
Już 7-8 września na lotnisku sportowym Muchowiec, odbędzie się siódma edycja SCP największego i najbardziej zaskakującego show motoryzacyjno-muzycznego w naszej części Europy. SCP to jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć tysiące zmodyfikowanych i sportowych samochodów w jednym miejscu, spróbować sił w zawodach na ¼ mili, wziąć udział w rywalizacji starannie wyselekcjonowanych samochodów o tytuł tuningowego numeru 1 w kraju, oraz zawodach car-audio. Nie zabraknie również wielu nowych atrakcji takich jak: Strefa Dream Cars oraz miasteczko Dakar. Ideą SCP jest emocjonująca rozrywka i zabawa, która wzbudza adrenalinę, dla tego poza wyścigami i pokazami będziecie mogli uczestniczyć w koncertach, spróbować skoku na bungee, skorzystać z wesołego miasteczka wziąć udział w zajęciach akademii bezpiecznej jazdy. SCP to przede wszystkim szybkie samochody, masa adrenaliny, znane twarze show biznesu i świata motoryzacji oraz ponad 50 tysięcy ludzi w jednym miejscu.
Muzyka, motoryzacja i zabawa – tak w skrócie można opisać tegoroczną imprezę.

Wśród głównych atrakcji przewidzieliśmy:
- Pokaz najpiękniejszych i najdroższych samochodów świata w specjalnej strefie Dream Cars
- Miasteczko Dakar: udział gwiazd Poland National Team w składzie – Przygoński, Czachor, Dąbrowski, Sonik, Kazberuk, Beaupre.
- Pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu grupy zabezpieczającej rajdy, wielka parada ciężarówek, quadów i buggy
- Akcja Special Car Project, czyli pierwsza w Polsce formuła oparta na popularnym „Pimp my ride”
- Pokazy driftu, stuntu oraz FMX (freestyle motocross) w wykonaniu najlepszych zawodników w Polsce
- Monster Truck Show, w czasie którego 3 potężne maszyny pokażą, co znaczy prawdziwa destrukcja (ponad 40 samochodów przeznaczonych do destrukcji!!)
- Koncerty największych gwiazd muzycznych, takich jak : Michael Mind Project, Robert M, Mirami i wielu innych
- Eliminacje Wojny Północ – Południe, jednego z najpopularniejszych cykli zawodów tuningowych
- Wyścigi na 1/4 mili (drag challenge) o tytuł najszybszego uczestnika Summer Cars Party w jednej z kilku przygotowanych kategorii
- Zawody Car Audio,
- Największy w Polsce zlot motoryzacyjny: samochody i motocykle - zarówno maszyny seryjne, jak i zmodyfikowane
- Strefa Oldtimes, w której znajdziemy zabytki zarówno rodzimej, jak i zagranicznej motoryzacji.
- Finał akcji prospołecznej "Wrzuć Bezpieczny Bieg”
- Akcja charytatywna fundacji "Mam Marzenie", w czasie której na dużej scenie spełnimy marzenia jej podopiecznych

Pokazy taneczne i koncerty: Michael Mind Project, Mirami, Robert M
W tym roku jak zawsze atrakcjom motoryzacyjnym towarzyszyć będą koncerty największych europejskich gwiazd muzyki popularnej. Na scenie Summer Cars Party pojawi się, m. in.: popularny niemiecki duet Michael Mind Project, który tylko w ciągu ostatnich pięciu lat wyprodukował aż 12 utworów, które trafiły na europejskie listy przebojów przy czym ich najnowsze wydawnictwa aktualnie znajdują się w czołówce klubowych list Europy. Specjalnie dla męskiej części publiczności wystąpi także ukraińska grupa Mirami, znana z przeboju „Seksulana”. Na życzenie naszej publiczności na scenie pojawi się również najbardziej znany polski producent muzyczny - Robert M.

Toi Camp po raz pierwszy na Summer Cars Party!
TOI CAMP Summer Cars Party 2013 (profesjonalne pole namiotowe) zostanie otwarty dnia 6 września (piątek) o godz. 12:00, zaś zamknięcie kempingu przewidziane jest na godz. 12:00 w poniedziałek 9 września. Koszt pola namiotowego za cały okres imprezy wnosi jedynie 60 PLN przy rezerwacji on-line. Więcej szczegółów:
http://www.summercarspart...cars-party-2013

Akcja Promocyjna: Patrol Summer Cars Party & Akcja Prospołeczna: Wrzuć Bezpieczny Bieg
W tym roku Summer Cars Party jest finałem akcji Wrzuć Bezpieczny Bieg zorganizowanej na terenie największych galerii handlowych w południowej Polsce. Specjalnie przygotowane na tę okazję stoiska mają za zadanie uświadomić odwiedzającym jak ważne są odpowiednie umiejętności oraz odpowiedzialność na drodze. Na stoiskach będzie można powalczyć w eliminacjach na symulatorach WRC (finał na SCP) oraz skorzystać z symulatora zderzeń. W ramach akcji rozdawane jest aż 2000 zaproszeń na imprezę oraz liczne gadżety. Od początku sierpnia akcja odbywa się w galeriach handlowych a w ramach patrolu pojawia się w najpopularniejszych i najgorętszych miejscach Śląska. Najświeższe info o patrolu można znaleźć na: http://www.summercarspart...ategoryevents/1 oraz www.facebook.com/summercars

Wśród pozostałych atrakcji proponujemy:
- Wesołe miasteczko o pow. 4000m2
- Rekordowo wysokie bungee
- Akademia bezpiecznej jazdy

Więcej informacji na www.scp.pl
Bilety juz w sprzedaży: http://www.summercarsparty.pl/sklep/bilety
Najświeższe Informacje o imprezie i patrolu, zdjęcia, ciekawostki motoryzacyjne i zapisy do zawodów: www.facebook.com/summercars i/lub www.scp.pl


Zapraszamy na największe święto motoryzacji w Polsce.
******
Kiedy: 07-08.2013
sobota: otwarcie bram 06.00, start imprezy: 12.00, koniec imprezy: 22.00
niedziela: otwarcie bram: 9.00, start imprezy 11.00, koniec imprezy 20.00
Gdzie: lotnisko sportowe Muchowiec //Katowice
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-07-25, 15:34   

Ja będę chciał być. Może i parę osób z kato i krakowa się też wybierze?
 
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2013-07-25, 22:43   

ja bede na 100% jak co roku :ok:
_________________
"PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER"
 
 
darek181289 
KLUBOWICZ


Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1371
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: 2013-07-26, 20:23   

ja pewnie też
_________________
Ecli 2G GS, 4G63
 
 
magikosss 
KLUBOWICZ


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 206
Skąd: Busko Zdrój
Wysłany: 2013-07-31, 19:40   

Też się pisze :)
 
 
sebgibki93 
zielenina


Wiek: 30
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 7
Skąd: Reda k. Trojmiasto
Wysłany: 2013-08-05, 11:11   

Juz bd doturbiony pewnie przyjade
_________________

 
 
toomuus 
zielenina


Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2013-09-04, 19:19   

Witam Ja sie wybieram bankowo :) Pytanie brzmi jedzie ktos ze slaska jakas wieksza ekipka?? chetnie bym sie podpial:)
 
 
Simeon 
KLUBOWICZ
Łysy z Brazzers


Pomógł: 36 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1638
Skąd: KrK
Wysłany: 2013-09-04, 19:25   

Ja odpadam bo ślub mam a 8 to do Zegrza jadę
_________________
--2g RS 420a '96, --2g GS 4g63 '96, --2g GST Spyder 4g63T '98
--BMW E30 M20B20 '87 --IS 200 1G-FE '99
"Bo auta to do 2000r. wychodziły"
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-09-04, 19:39   

ja raczej też bo muszę być wtedy w Częstochowie ;(
 
 
 
darek181289 
KLUBOWICZ


Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1371
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: 2013-09-04, 21:56   

wy też? ja w sob mam wesele a w niedzielę jadę na wczasy....

SCP zapowiada się zacnie... :roll:
_________________
Ecli 2G GS, 4G63
 
 
emce 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 581
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2013-09-05, 09:06   

a ja bede :lol2:
 
 
Largo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 712
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-09-05, 09:16   

Simeon napisał/a:
Ja odpadam bo ślub mam a 8 to do Zegrza jadę


Szybko ten śrub bierzesz, rok temu na zlocie bez laski, a tu nagle po półtora roku ślub :jezyk:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13