Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Szakal
2008-06-13, 18:59
street legal w ?odzi 19.04.08
Autor Wiadomość
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-07, 21:51   street legal w ?odzi 19.04.08

dnia 19.04 odb?dzie si? runda inauguracyjna polskiej ligi driftu na ulicach ?odzi organizowana m.in. przez PFD, wyst?pi 10 najlepszych obecnie polskich drifter?w m.in Bartdrift (Nissan s15), Tery (s13), Obebo (mercedes 190), ?ysy (BMW e36 M3), Ping (skyline r33), mnie niestety nie b?dzie ale my?l?, ?e osoby z okolic powinna zainteresowa? ta informacja, szykuje si? bardzo gruba impreza, poza driftem b?d? te? pokazy wy?cigowych ci??ar?wek oraz pr?ba czasowa dla zaproszonych przez miasto ??d?, prawdopodobne jest, ?e przyjad? takie telewizje jak TVN oraz TVP oraz ekipa "GT", wjazd darmowy, wi?cej informacji prawdopodobnie jutro

?r?d?o www.drift-forum.pl

jak si? kto? wybiera to niech bierze aparat i cyka du?oooooo fot, bo mnie nie b?dzie a ma by? bardzo grubo :ksiadz:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
figara
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-08, 09:38   

Chyba si? wybior? :lol2: Rok temu w Bydgoszczy by?a 2 runda TOYO DRIFTING CUP 2007 - co prawda organizacja troche s?aba - ale i tak by?o bosko :amen: :ok:
Fotek nacyka?am, filmiki nakr?ci?am i ca?a upierdzielona w gumie wr?ci?am do chaty z u?miechem na twarzy :twisted:
:twisted: :twisted:
Wi?c my?l? ?e do ?odzi si? wybierzemy - tylko musze przygotowa? dobr? map? bo jeszcze nie zdarzy?o mi si? nie zab??dzi? w ?odzi :? Nie znosze jezdzi? po tym mie?cie :?

mam nadziej?, ?e 10 zawodnikiem b?dzie Zwierzak - m?j faworyt :amen: :serduszka:
Ostatnio zmieniony przez figara 2008-04-08, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-04-08, 14:11   

figara, a mi sie jeszcze nie zdarzylo nie zabladzic w Bydzi :P
Po paru niepowodzeniach dalem spokoj i od dawna jak jade na Kaszuby to daje z Torunia na Swiecie i Tuchole, potem Chojnice i Bytow
(Pozdrawiam bractwo rycerskie na zamku w Bytowie :D )
Ostatnio zmieniony przez ziggi 2008-04-08, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-08, 16:02   

figara napisał/a:
mam nadziej?, ?e 10 zawodnikiem b?dzie Zwierzak - m?j faworyt :amen: :serduszka:


je?li zd??y ogarn?? auto to b?dzie bo zaproszenie dosta?, te? go lubi?, jego agresywny styl jazdy :twisted:

new info: b?dzie wi?cej ni? dziesi?? driftcar?w, kolejni to np. Marcin Wosio z ?odzi na s14
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-04-08, 21:07   

Zawody w dniu moich urodzin widze :jezyk: Mo?liwe ca?kiem ?e si? pojawie bo jest Legal 17kwietnia ,w kt?rym i tak nie startuje bo jestem bez bryki ,ale mo?e pokrz?tam si? przy organizacji. Mam nadzieje ,?e na sobote pogoda dopisze :jupi:
figara, jakby co to masz Szakiego do us?ug :jezyk: ?odzi te? jako? dobrze nie znam ,ale w wi?kszo?? miejsc trafiam ;)
 
 
 
figara
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 09:23   

ziggi napisał/a:
figara, a mi sie jeszcze nie zdarzylo nie zabladzic w Bydzi :P


nie dziwie Ci si? :jezyk: ale to miasto ju? opanowa?am wi?c jak co? to s?u?e pomoc? :lol2:


trucky napisał/a:
je?li zd??y ogarn?? auto to b?dzie bo zaproszenie dosta?, te? go lubi?, jego agresywny styl jazdy :twisted:


Dok?adnie, ?ukasz i jego Nissan to idealne po?aczenie peda??w z kierownic? :twisted:

trucky napisał/a:
new info: b?dzie wi?cej ni? dziesi?? driftcar?w, kolejni to np. Marcin Wosio z ?odzi na s14


:jupi: kolejny Nissan si? pojawi?, bo co? mi sie wydaje ?e on w poprzednim sezonie jezdzi? E30 :roll:

Szakal napisał/a:
figara, jakby co to masz Szakiego do us?ug :jezyk:


Dzi?kowa? :amen:

B?d? mog?a si? odwdzi?czy? - w czerwcu II runda tak?e w Bydzi :jupi:
 
 
SNOP DOGS
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-18, 12:45   

a dokladnie gdzie ta imprezka sie odbedzie chodzi o ulice nieznam tak dobrze lodz przydalabysie jakas podpowiedz
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-18, 13:34   

Cytat:
Ju? 19 kwietnia w ?odzi, bezpo?rednio na ulicach miasta, odb?dzie si? runda pokazowa promuj?ca drifting !

W tym dniu b?dzie mo?na podziwia? najlepszych polskich drifter?w i ich niesamowite samochody wprost na ulicach miasta !
Dzi?ki niesamowitemu podej?ciu do promocji swojego miasta w?adz ?odzi, b?dzie to pierwsze takie wydarzenie w Polsce i jedno z pierwszych w Europie. Do tej pory prawdziwy , legalny drift racing mogli podziwia? mieszka?cy W?gier i Holandii. Nie?mia?e pokazy uliczne odbywa?y si? r?wnie? w Luxemburgu, jednak wszystkie te imprezy mia?y miejsce na uboczu ma?ych miast. W Polsce b?dziemy obserwowa? prawdziwy street legal praktycznie w centrum jednego z najwi?kszych miast Polski !!!
Swoj? obecno?? zapowiedzia?y ju? wszelkie mo?liwe stacje telewizyjne, w tym nawet go?cie z Niemiec. To bez w?tpienia najg?o?niejsze wydarzenie driftingowe tego roku !
Oczywi?cie tak wa?na impreza nie ob?dzie sie bez nas. B?dziemy obecni i ju? teraz zapowiadamy obszern? video relacje z tego eventu.
W imieniu miasta ??d? i Polskiej Federacji Driftingu, zapraszamy wszystkich fan?w i kibic?w driftingu z ca?ej Polski w dniu 19.04 do dzielnicy Retkinia na wiadukt Bociany, gdzie odb?dzie si? to niesamowite wydarzenie!


- ?r?d?o driftingo.pl

okolice ulicy Jankego - nie znam ?odzi, wi?c nie wiem gdzie to jest
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
SNOP DOGS
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-18, 14:55   

trucky, oki dzieki wezme mapke lodzi i sie jakos trafi
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-04-18, 15:39   

Retkinia na wiadukt Bociany - 1.5 km od mojego mieszkania. Szkoda ze minie nie ma w Polsce :(

SNOP DOGS, Jadac Al. Wlokniarzy dojezdzasz do Dworca Lodz Kaliska skrecasz w dol pod wiadukt i dajesz na Retkinie, zaraz po prawej mijasz stadion LKS, przecinasz skrzyzowanie ze swiatlami jadac po luku dalej ta piekna 3 pasmowa (Bandurskiego), potem swiatla z przejsciem dla pieszych przy kosciele, jedziesz dalej prosto (w prawo jest zjazd na Wyszynskiego, glowna ulica Retkini), az przed toba ukarze sie wiadukt.
 
 
SNOP DOGS
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-18, 18:20   

ziggi, no nic dodac nic ujac :amen: mapka zbedna juz :ok: dzieki teraz to chodz bym chcial do nie darady zabladzic:) pozdro.
 
 
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 18:22   

Bylem imprezka sie udala :ok: ale w momencie jak przyjechalem widzialem tylko bum i po s15 ;( a pozniej bylo juz tylko na lawecie

to kilka filmikow ktore wrzucil kuzyn :ok:
http://uk.youtube.com/user/lutek81
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-20, 19:39   

widzia?em ju? jego filmiki, przyjemne miejsce mia? :ok: , a co do s15 to b?otnik, zderzak, ko?o (?al takiej felgi) co do zawiasu nie wiem, ale dosta?o dosy? konkretnie



?r?d?o drift-forum.pl - u?ytkownik mozik

podobno Przemek Ja?czak ?adnie pomyka? swoim nowym driftcarem - kurde mieszka kilkana?cie kilometr?w ode mnie, a na oczy jego nowego autka nie widzia?em, a dosy? cz?sto si? driftowozy przez Dolsk przemieszczaj? :twisted:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
Ostatnio zmieniony przez trucky 2008-04-20, 19:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Bartik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 06:41   

miejsce mielismy przyjemne faktycznie :jezyk:
http://uk.youtube.com/watch?v=uhBfpjLUOCA

zawias tez byl ruszony i bylo widac ze przesunelo kolo do przodu a taki ladny ;(
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-22, 15:27   

hehe no tak miejsce niczego sobie, ale jakie wra?enia :ok:

a co do s15 to auto ma z?amany wahacz i wyrwan? ko?c?wk? dr??ka, w czwartek ma by? ju? jak nowe, zadziwia mnie ten facet :wtf:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Many
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 16:57   

kwestia kilku godzin :)
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-04-22, 17:21   

tak tylko jeszcze kwestia cz??ci, w ko?cu to (chyba) jedyne s15 w Polsce, trzeba ?ci?ga
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Mike 
KLUBOWICZ
Michal

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 307
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-06-03, 00:29   

:jezyk: no coz takie s15 i to rozwalone- ;( szkoda :ksiadz: :ksiadz: :ksiadz:
_________________
Michal
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-03, 00:51   

Mike napisał/a:
no coz takie s15 i to rozwalone-
nie rozwalone :) ostanio dotykalem ta s15 :) calutka i zdrowa :)
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-06-03, 09:01   

teraz ju? s? 2 s15 u tego samego w?a?ciciela :ksiadz:

Goldi czy takja calutka i zdrowa to bym nie by? pewien, co chwil? si? sypi? p??o?ki nap?dowe, na treningach pare razy przejedzie i auto na lawete, ca?y czas kombinuj? co zrobi? zeby si? nie sypa?o :|
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14