Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
kto ma blov off np :z properfektu lub inny w 4g63
Autor Wiadomość
sajmon1100 
mniejsza zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 164
Skąd: z gara?u
Wysłany: 2008-04-17, 16:37   kto ma blov off np :z properfektu lub inny w 4g63

bo zauwazylem ze mi lubi zgasn?? silnik na luzie jak dodam ostrzej gazu-te? tak macie? z tego co sie orientuje na seryjnym czasem zgas? ale nie tak cz?sto jak teraz mi sie to zdarza-czy podniesienie obrot?w cos pomo?e ? bo tera tak wg obrotomierza to moze 700 jest na luzie
_________________
Fuuuuck Fuel Economy
Ostatnio zmieniony przez sajmon1100 2008-04-17, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
wolf 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 124
Skąd: Bukowno
Wysłany: 2008-04-17, 18:33   

Dzieje sie tak bo ECU nie widzi powietrza kt?re zosta?o wypuszczone z obiegu do atmosfery.Podniesienie obrot?w na pewno ci pomorze ale nie rozwi??e problemu u mnie sie tak dzia?o ale ustawi?em obroty, IPS, TPS i SRG czyli po prostu obroty silnika i rezultat jest taki ?e jak zdejme nog? z gazu to spada idealnie do odpowiednich obrot?w i ani ciut ni?ej, tylko ?e ja mam 1g a z tego co wiem to 2g jest na to bardziej na to wyczulony wi?c problem mo?e ca?kowicie nie znikn?? ale spr?buj bo nie zaszkodzi a na pewno pomorze. Mo?esz jeszcze po eksperymentowa? z innymi BOV ale pewno to odpada. To chyba tyle tak bez zmiany elektroniki. Acha wiem ?e swego czasu Samel mia? podobny problem ale nie wiem czy go rozwi?za? mo?e on ci co? doradzi, w ko?cu te? ma 2g. A tym czasem mi?ej zabawy przy regulacji.
_________________
wolf
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-04-17, 18:58   

mia?em przez ten okres.... hmmm .... 8 bov?w.... problem b?dzie ca?y czas na atmosferyku, nie unikniesz tego, tylko wyrzucenie ori przep?ywki go ca?kowicie rozwi??e, przy upuszczeniu powietrza zalewa silnik i potrafi zgasn??, rada ? jak masz regulacj? to skr?ci? mocniej bova, jak nie domaga? si? wymiany spr??yny bova na mocniejsz?, podniesienie obrot?w mo?e troch? pom?c, mi?dzygaz przy hamowaniu po zdi?ciu nogi z gazu z pe?nego do?adowania te? pomaga.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
sajmon1100 
mniejsza zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 164
Skąd: z gara?u
Wysłany: 2008-04-17, 21:36   

no to lipa troche :/

[ Dodano: 2008-04-18, 13:09 ]
podkrecilem obroty na luzie do kolo 950 i problem znikno? w 80% ,jednak przy mocnym bucie zdarzy sie ze spadn? ponizej 500 i auto zga?nie
_________________
Fuuuuck Fuel Economy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12