Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eclipse 2G 4G63 brak iskry
Autor Wiadomość
Vornel93 
zielenina


Wiek: 30
Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Legnica
Wysłany: 2018-12-12, 07:16   Eclipse 2G 4G63 brak iskry

Witam potrzebuje od was pewnej pomocy. Mianowicie mój Eclipse 2g 4g63 nie jeździ od 1,5 miesiąca problem tkwi w braku iskry na 2 i 3 iskra nie daje mi napięcia na jedną cewke. Pierwsza naprawa wyglądała następująco wymiana czujnika położenia wału odrazu poszedł rozrząd z simeringami po wymianie auto odżylo na jakieś 700km i problem powrócił nie widział obrotów i brak iskry kolejna wymiana to cewki kupiłem używane oem sprawnie niestety nie pomogło. Kolejna wymiana to Power tranzystor zakupilem nowy lecz bez skutu, wyciągnąłem potem ECU by sprawdzić czy z kondesatorami wszystko okey i zimne luty kondensatory nie napuchniete i ktoś grzebal już w ECU to luty zostały poprawione i niestety bez zmian pali na 2 gary cały czas :( czy ktoś miał już taki przypadek ? Zamierzam teraz przeglądać wiazke cała od Ecu może problem z wiązka jest ewentualnie obstawiam jeszcze poraz kolejny czujnik wału że nie dał rady i padł. Proszę Was o pomoc bo już tracie cierpliwosc powoli a staje na głowie by auto uruchomić
 
 
Panstalin2 
zielenina


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 10
Skąd: Górki Małe
Wysłany: 2019-04-25, 08:15   

sprawdź przewody od cewek i drugi czujnik halotronowy na rozrządzie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12