Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
2G z USA - op?acalny czy nie ?
Autor Wiadomość
Aker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-11, 08:17   2G z USA - op?acalny czy nie ?

Witam
Z g?ry przepraszam ?e tak natr?tnie rozpoczynam bez g??bszego przywitania ale mam zamiar dopiero by? w?a?cicielem Eclipsa i w?asnie 2G podpasowa? mi wizualnie najbardziej . Na naszym rynku jest troche tych aut lecz jak wiadomo jakie s? nasze drogi i cz?sto kierowcy trudno znale?? co? zadbanego i nie zm?czonego . Postanowi?em poszuka? co? z niemiec lecz z tamt?d ju? od pewnego czasu op?acalno?? jest niedu?a . Ostatnio coraz cz??ciej zwracam si? w strone USa i serwis?w aukcyjnych (pog?oski ?e auta leca tam za grosze a g??wn? cen? jest koszt przewozu i op?aty celne oraz prowizja) .

W zwi?zku z powy?szym prosz? o opinie :
- czy op?aca si? sci?gac auto a? z USA ?
- jakie s? one jako?ciowo (nie szukam auta nie bitego ale te? nie zmasakrowanego ) oraz czy silniki nie sa zam?czone
- jakie s? ewentulane k?opoty podczas sci?gania takiego auta w USa i u nas
- czy faktycznie mozna trafi? na auto kt?re p?jdzie za gorsze ?(oczywiscie w jendym kawa?ku ;p)
- jak kosztowne jest utrzymanie ,naprawy gdy? s?ysza?em ?e jest to auto dla pasjonat?w z zasobn? kieszeni?

Dla jasnosci planuje kupi? 2G najlepien jedn? z mocniejszych wersji (turbinka , na cztery ?apki nap?d ) lecz z braku wyboru nie pogardze te? s?absz? zw??szcza ?e na codzie? mam n?dzny silnik 1.2 do dyspozyji i mog? by by? to zab?jstwo gdybym wsiad? do zbyt mocnego wozu .

Prosze o kilka konkretnych komentarzy . Jakby co? przejrza?em sporo topik?w ale nie znalaz?em odpowiedzi na wszystkie pytania (wiem ?e powt?rzy?em niekt?re ale b?dzie to spory dla mnei wydatek wi?c wole wiedzie? w co si? pcham ) .

Z g?ry dziekuje .Pozdrawiam :ok:
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-11, 09:26   

Op?aca si? jak najbardziej . Szczeg?lnie ?e GSX-a u nas znale?? to naprawd? trzeba si? naszuka?. Zdrowy Eclipse nie b?dzie awaryjny i jego koszty b?d? niewielkie ale w kiepskim stanie da ci si? we znaki dlatego lepiej jakbny kto? obada? Autko w USA.
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
woj111
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-13, 04:58   

czy si? op?aca ? Raczej tak, je?eli uda ci? kupi? co? w rozs?dnym stanie technicznym.
Eclipse czy talon s? tutaj pojazdami trzymaj?cymi cen?.
Ostatnimi czasy szuka?em do?? intensywnie eclipse i wielkie rozczarowanie, wszystko co ogl?da?em to miernej jako?ci sprz?t.
Je?eli nie masz kogo? kto sprawdzi na miejscu stan pojazdu to daj sobie spok?j z my?lami o zakupie za wielk? wod?.
Wi?cej info na priv
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-06-14, 00:49   

Aker, ile bys chcial dac za auto ?ja mam 95 gst... :serduszka:
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-06-14, 01:10   

Ze stan?w fajnie, ale co masz tam rodzine, znajomego?
 
 
 
Aker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-16, 08:08   

Troche mnie nie by?o -brak netu ;/

Rodziny tam nie mam przynajmniej znaj?cej si? na temacie ale znajomego kt?ry si? zajmuje tymi sprawami .

Tutaj z drugie pytanie. S? firmy zajmuj?ce si? sci?ganiem aut z USA i oferuj? za drobna dop?ata sprawdzenie stanu technicznego auta (wkr?caj? c??owieka czy faktycznie mog? zagwarantowa? dobry stan techniczny auta?)

Co do koszt?w ze wszystkim czyli ubezpieczenie itd chcia?em da? nie wi?cej niz 20 k pln ,lecz plan by? prosty kupuje autko lekko stukni?te tzn uszkodzony zderzak lub drzwi (zadra?ni?ty lekko p?kni?ty ) takie auto widnieje jako uszkodzone wi?c jego warto?c czylui c?o i wszelkie op?aty s? ni?sze do tego chce sci?gn?c auto z kilkoma osobami co oznacza ?e koszty transportu mozna obni?y? (auto typowo wysadzone w niemczech ze wzgl?du na koszty transportu itd )

Spro nad nim my?la?em i teraz tylko postara? sie po waszych s?owach o auto w dobrym stanie tecnicznym ;]
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-16, 08:24   

Jesli chodzi o transport to nie ma co dzielic... miejsce w kontenerze kosztuje okolo $800-900 za pojazd + $10 ubezpieczenie za kazdy tysiac wartosci pojazdu. Ja korzystalem z firmy DOMA EXPRESS. Maja dobry serwis. Wysylaja z New Jersey i przychodzi to do Warszawy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12