Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
LEWY SILNIK ? ;p
Autor Wiadomość
Matty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-11, 22:19   LEWY SILNIK ? ;p

WITAM:D mam normalnie zabujcze pytanie... niejestem jakim? specjalnym specjalist? ale ma troszke pyta? odno?nie mojej Eli.... po pierwsze dlaczego u mnie rozrz?d w Eli jest z prawej strony jak stoimy przodem do silnika przed mask? ;p? a na wielu fotkach jest po lewej stronie? i czy w gs-a seryjnie sty?u montowali tarcze? i co mo?e by? przyczyn? ?e spiepsza mi gdzie? p?yn ch?odniczy a nie ma ?ADNEGO WYCIEKU ani nie lec? b?belki spod korka tego od w??a do ch?odnicy? dzi?ki za pomoc pozdrawiam Matty
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-07-11, 22:24   

fajny nick :hahaha: na sam post nie mam si?y odpowida? ale nick pierwsza klasa :lol2:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-11, 22:30   

Czy masz moze kabrio? Jesli tak to masz silnik 2.4L. Co do babelkow w systemie to najprawopodobniej masz problem z uszczelka pod glowica lub sama glowica wiec czekaja ciebie wydatki.
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-07-11, 22:36   

allias, dzi?ki, jeste? niezawodny :ok:
 
 
Matty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-11, 22:38   

MikeR ->dzi?ki Stary ale nie pyta?em o komentarz tylko o pomoc wi?c widze ?? czyta? to sie mo?e nauczy?e? ale gorzej ?e zrozumieniem :/
nie moja Ela to 2.0 GS.... i nie jest to Kabrio...wi?c dlaczego jets tak dziwnie ten silnik ustawiony...i czy wie kto? ile kosztuje taka uszczelka?


ode mnie leci w Twoim kierunku ostrzezenie w postaci redbara... jestes nowy wiec nie kozacz bo sie sparzysz... i na przyszlosc jak juz chcesz zakladac tematy to nazywaj je po ludzku.../zly
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-11, 22:40   Re: LEWY SILNIK ? ;p

Matty napisał/a:
WITAM:D mam normalnie zabujcze pytanie... niejestem jakim? specjalnym specjalist? ale ma troszke pyta? odno?nie mojej Eli.... po pierwsze dlaczego u mnie rozrz?d w Eli jest z prawej strony jak stoimy przodem do silnika


U mnie tez tak jest w 2 g :> aha juz mnie tu nauczyli ze o koszty do eli sie nie pyta tylko...naprawia
Ostatnio zmieniony przez dariosss 2008-07-11, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Matty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-11, 22:41   

a co do tych b?belk?w to w???nie nie lec?..jest poprostu cisza i tyle...a s?ysza?em z? jak lec? to znaczy ?e jest g?wica jebni?ta...:/ ale u mnie jest spokuj nic nie wida?... :/ wi?c co mo?e by? grane?
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-07-11, 22:52   

Matty, wida? ?e Ty jeste? bardzo m?dry jak na kogo? kto nie wie co ma pod mask? i nie potrafi sprawdzi? tego we w?asnym zakresie, jedyne co zrozumia?em z Twojego posta to to ?e jeste? mato?em.

Co do wyciek?w, jak rozgrzeje Ci si? silnik i p?yn osi?gnie swoj? temperature to mo?e Ci si? rozsze?a? jakie? mikro p?kni?cie, st?d ubytki p?ynu. Praktycznie cz?sto nie do zauwa?enia, trzeba cierpliwie sprawdzi? wszystkie w??e gumowe i po??czenia. Ecli to wiekowe autka, to do?? cz?sta przypad?o??.

Co do samego silnika, podaj rocznik lub generacje Twojej Eli i np numer VIN.
Ostatnio zmieniony przez MikeR 2008-07-11, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-11, 23:05   

a wiec masz wersje europejska czyli z silnikiem 4g63 to znaczy ze rozrzad jest po prawej stronie!! tylko wersji usa w gsach byl silnik 420a i tam rozrzad jest po lewej!!
tarcze w ecli europejskiej byly montowane seryjnie zawsze jedynym wyjatkiem jest RS gdzie zamiast tarcz z tylu byly bebny ale RSy wystepowaly tylko w usa!!
ps.MikeR napewno umie czytac ze zrozumieniem tylko na tak durne pytania mu sie odpowiadac nie chce bo gdybys poczytal troszke forum i uzyl szukajki wszystko bys wiedzial!!! wiec uszanuj starszych uzytkownikow forum!!
ps.2 z tym nickiem mozesz tu osiagnac wiele :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-07-11, 23:19   

Poczyta?em w?a?nie ca?? Twoj? tw?rczo??, masz autko ?ci?gane z W?och, GS z 97 roku czyli drug? generacje 2g. Je?li to wersja europejska to masz standardowy silnik 4g63 i stoj?c przodem do silnika rozrz?d masz z prawej strony.

Pyta?e? te? o hamulce. W tej wersji seryjnie wyst?puj? z przodu tarcze wentylowane g?adkie a z ty?u tzw. tarczob?bny, r?wnie? g?adkie, gdzie za hamowanie odpowiada tarcza a za hamulec postojowy b?b?n. To ?e tarcze s? nacinane to nie znaczy ?e s? wentylowane to znaczna r?znica. Wentylowane tarcze z ty?u w 2g wyst?powa?y w modelach gsx z nap?dem na 4 ko?a z ko?ca 94 i 95 roku. Nacinane mo?esz sobie sci?gn?? np. z USA, zar?wno na prz?d jak i ty? np. firmy EBC. Do tego dobre klocki, przewody w stalowym oplocie i masz ca?kiem dobrze hamuj?cy zestaw.
Ostatnio zmieniony przez MikeR 2008-07-11, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Robs2g
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-11, 23:37   

Mo?e ja za duzo si? nie udzielam tutaj , ale jak widze takie wpisy nowych u?ytkownik?w , nie do??, ?e pytaja o typowe pierdo?y, o kt?rych jest mowa na forum w dziesi?tkach temat?w , to jeszcze g?upie has?a pod adresem ludzi , bez kt?rych to forum by nie istnia?o :wtf: i o chu* tu chodzi...
I
ja tez jak zobaczy?em nick i tre?? posta to pojawi? mi si? usmiech na twarzy .
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2008-07-12, 00:11   

a ja powiem tak dobra nie musisz zna? sie na mechanice nie kazdy wiec co i jak ale jak umiesz czyta? posty i naje?d?asz MikeR to dam ci ma?? lekcje!! wystarczy ze spojrzysz na lusterka lampy z tylu i b?otniki i b?dziesz juz wiedzia? dla czego masz wersje euro a nie usa ale co tam ci??ko ruszy? dupe i poczyta? na formu co jest co i masz rozwi?zanie zagadki!!! a SAMAEL napisa? taki ?adny artyku? szkoda ze go NOWI nie czytaj? !!!

MikeR dobrze napisa? masz prawdo podobnie glowice do wymiany niestety auta z W?och maja taka w?a?nie wad? ze tam sie je?dzi do odcinki przy temperaturach powietrza rz?du 40 C

ps. jedna rzecz napisa?e? trafnie " .... nie jestem jakim? specjalnym specjalist? "

pozdro i poczytaj cos na formu ok
Ostatnio zmieniony przez simongs1 2008-07-12, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12