Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie Termostaty wentylator?w ch?odnicy
Autor Wiadomość
xbox19 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 52
Skąd: Ole?nica
Wysłany: 2008-07-30, 23:05   Gdzie Termostaty wentylator?w ch?odnicy

Kto? wie moze gdzie sie znajduj???. Mianowicie chodzi mi o to ze pokatuje troche ecli, i np chce wyl?czyc silnik a wentylatory sie tez wylaczaja. czy tak powinno byc? przeciez jak wylacze mocno rozgrzany silnik, i wentylatory tez sie wylacza to sie moze cos stac. moze mam cos uszkodzone u was tez sie wyl?czaj? przy gaszeniu? To jest wersja amerykanska, eclips 2.0 turbo, 96r.. Wiem ze w niektorych autach jak sie wylaczy mocno rozgrzany silnik to wentylatory chodz? jeszcze az sie nie ostudzi do jakiejs tam temperatury. Z g?ry dzi?kuje za odpowiedzi.
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-30, 23:23   

W niektorych jest... w innych nie ma. Najlepszym rozwiazaniem jest Turbo Timer. Przynajmniej programujesz na 1-3 min po wylaczeniu i nie martwisz sie czy sie przegrzeje.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-30, 23:28   

czlowieku :> co ty za bzdury gadasz :> co Ci da schlodzenie chlodnicy ? ty zaniedlugo turbine zajedziesz!! oby tak dalej... chyba nigdy nie miales doczynenia z silnikiem z turbina... turbine trze schladzac!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-07-31, 17:33   

Goldi chcia? przez to powiedzie? , ?eby? po mocno rozgrzanym silniku nie wy??cza? go tylko , ?eby w spokoju pochodzi? od 1 - 3 minut.:) Poniewasz jak wy??czysz silnik to wy??czysz te? ch?odzenie oleju i wody w turbinie a to jest baaardzo szkodliwe. Dlatego trzeba studzi? samoch?d (czyli niech chodzi sobie na wolnych obrotach) A jak nie chcesz siedziec w aucie i czeka? to mo?esz kupi? Turbo Timer:)
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
xbox19 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 52
Skąd: Ole?nica
Wysłany: 2008-08-01, 12:59   

tzn. ja go zch?adzam, bo wiem ze szkodliwe to by bylo dla turbo. nie wiedzialem o turbo timer. dzieki za podpowiedz!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12