Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
SZUKAM PRAWDZIWEGO MECHANIKA DO ECLIPSA
Autor Wiadomość
Silo 
zielenina


Wiek: 39
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 26
Skąd: kuj-pom
  Wysłany: 2008-08-10, 00:40   SZUKAM PRAWDZIWEGO MECHANIKA DO ECLIPSA

? WITAM ?

Jestem SILO i mam Eclipse'95 2G DOHC 16V CHRYSLER USA
Lubie J? Za Linie,REDUKCJE z 3-2 i 4-3 :twisted: do ATTAKU na przeciwnika bajka..{attakuje wszystko co tuningowane lub agresywnie zachowuje sie na drodze :twisted: }..
?
I mam problem bo jestem kierowc? nie mechanikiem i czy bolid dziala niezalezne jest odemnie.I dopoki nie odda?em w rece chyba kiepskich mechanikow bylo eleganco wszystko chodzilo polowa?em ca?y rok,polowa?em nawet w szwecji na b.szybka zwierzyne jak np.Porsche,Maserattiitp.Tak tyle ich tam jak w Polsce wron i go?ebi...Pozniej zepsol sie czujnik na wale i dalem j? do serwisu Mitsubishi Motors Do Torunia (kuj-pom) po miesiacu zepsol sie niby drugi,a zaraz po tej wizycie sie okazlao ze cos znowu jest nietak.i ciagle cos sie dzieje.Jedno naprawi? drugie zepsuj? itd."Nie mog? sie podpi?? do komputera bo za?elowany jest" co tzn? i prosil bym o namiary do specjalisty ktory potrafi?by sprawdzic ten samochod i ewentualnie cos wymieni?.Bo mam dosc amatorki.Cena nie gra roli....hhaahhaa
?
Prosil bym o jakies namiary albo nr.tel
Najlepiej w woj.kuj-pom ale jezeli profesjonalisci beda dalej to tez tam dotre! :twisted:
pozdrawiam :roza:
C0 SILO
_________________

Ostatnio zmieniony przez Silo 2008-08-10, 20:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 00:48   

Szukaj namiarow na czlowieka o nicku Samael. Uzeduje w Warszawie ale zna sie na rzeczy... juz nie jedna klubowa bryke robil :> Tu masz wiecej:
http://www.eclipse.net.pl...viewprofile&u=3

W czym problem? :?
Ostatnio zmieniony przez allias 2008-08-10, 00:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Silo 
zielenina


Wiek: 39
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 26
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 2008-08-10, 01:08   SILO

A POWIEDZ MI MISTRZU CZYM WY JEZDZICIE,CZYM TO SIE ROZNI OD NORMALNEJ ECLIPSE ??? ILE MACIE KONI ??? JAKI SILNIK ECLIPSE JEST NAJLEPSZY I CZY IDZIE PRZELOZYC???
MOWISZ ZEBYM SIE DO NIEGO DOSTAL
to pewnie nie takie latwe...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Silo 2008-08-10, 01:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 01:16   Re: SILO

Silo napisał/a:
A POWIEDZ MI MISTRZU CZYM WY JEZDZICIE,CZYM TO SIE ROZNI OD NORMALNEJ ECLIPSE ??? ILE MACIE KONI ??? JAKI SILNIK ECLIPSE JEST NAJLEPSZY I CZY IDZIE PRZELOZYC???


Po pierwsze to wylacz CAPS LOCK.

Po drugie to nie zabardzo juz wiem o co pytasz? Czy to jest do mnie czy do ogolu. Jesli o generalnie info to jest opisamy kazdy model dokladnie na tym forum. Jesli o moj samochod to w linku znajdziesz torche wiecej info. Funkcja "szukaj" nie gryzie.

Co masz na mysli "normalnej Eclipsy"? Tu wszystkie (no prawie) sa unikatowe i "nienormalne". :>
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-08-10, 01:19   

Kolega pisze troche bardziej po naszemu bo my nie wiedzie? zazbytnio o co kaman :ksiadz:
 
 
 
Silo 
zielenina


Wiek: 39
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 26
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 2008-08-10, 01:21   SILO

zapytalem juz ogolnie.

A ca?y czas chodzi mi o mechanika do Eclipse i mysle ze ciezko bedzie sie dostac do Jednego Z Mistrzow tej strony.czy to mozliwe ???
_________________

 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-08-10, 01:25   

jak si? nie odezwiesz do Samaela to si? nie dowiesz :ksiadz:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Silo 
zielenina


Wiek: 39
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 26
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 2008-08-10, 01:45   SILO

OK.
ale na razie czekam az eclipsa wjedzie 12.08.08 na kana? w tym serwisie.
jak j? odpal? lece na WWA i bede koczowal tam az go znajde.... :ganja: ...
_________________

 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 13:26   

Samael wspolczuje :> ciekawe czy kolega Silo, bedzie cie meczyc gdzie podpiac "swiecace dywaniki" tak jak to robilil na MKP... ja nie mam pytan jak GSa uwazasz za killera :hahaha:
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-08-10, 14:46   

you made my day...again :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2008-08-10, 16:15   

dokladnie tak jak Goldi m?wi :) a tak po za tym to w gs-ie 3 jest naj gorszym biegiem jezeli chodzi o jakis wyscig ale co tam zamiataj wszystko maluchy i golfy 2
 
 
Przemo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 18:46   

Silo napisał/a:
komputera bo za?elowany jest


Ten komputer to si? nie za?elowa? tylko za?enowa? swoim w?ascicielem....podejrzewam jak i reszta auta :twisted:
 
 
Silo 
zielenina


Wiek: 39
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 26
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 2008-08-10, 19:44   POJEDYNCZO PROSZE

POJEDYNCZO PROSZE CWANIACZKI.
NR.1GOLDI
CHODZILO MI O ZMIANE TYCH SWIATELEK CO NA TYWANIKI SWIEC? BO MAM ZWYKLE BIALE.A TY SIE POSIKASZ ZARAZ ALBO OBSMARKASZ.raz
nastepny cwaniak,"ze bieg 3 jest najslabszym biegiem."-mowie o redukcji z 4 na 3 od 4000 obrotow ,ze ty nie wiesz o co mi chodzi to nie m?druj,bo chyba nikomu tu nawet nie pomogles.dwa
Aerton Senna-haha haha hihi hihi twoj angielski to z translatora chyba ®
nastepny m?dry{w domu za komputerem}-ze komputer w eclipsie jest zazelowany...
tak mi w serwise odpowiedzilei czemu nie mog? sie podpj?? i pytam co to za farmazon.Naucz sie czytac fachowcu Nelsinho Piquet Jr. - F1 Kierowca.3

Podejrzewam ze jestescie szybcy tylko na prostej startowej, i zaden z was nawet nie bral udzialu w zadnym wyscigu na torze.

SILO wicemistrz VW POLO II Amator Cup “Kielce” 2006 klasa do 1400, a wy ??? :twisted:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Silo 2008-08-10, 20:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 20:49   Re: POJEDYNCZO PROSZE

Silo napisał/a:
POJEDYNCZO PROSZE CWANIACZKI.
NR.1GOLDI
CHODZILO MI O ZMIANE TYCH SWIATELEK CO NA TYWANIKI SWIEC? BO MAM ZWYKLE BIALE.A TY SIE POSIKASZ ZARAZ ALBO OBSMARKASZ.raz
nastepny cwaniak,"ze bieg 3 jest najslabszym biegiem."-mowie o redukcji z 4 na 3 od 4000 obrotow ,ze ty nie wiesz o co mi chodzi to nie m?druj,bo chyba nikomu tu nawet nie pomogles.dwa
Aerton Senna-haha haha hihi hihi twoj angielski to z translatora chyba ®
nastepny m?dry{w domu za komputerem}-ze komputer w eclipsie jest zazelowany...
tak mi w serwise odpowiedzilei czemu nie mog? sie podpj?? i pytam co to za farmazon.Naucz sie czytac fachowcu Nelsinho Piquet Jr. - F1 Kierowca.3

Podejrzewam ze jestescie szybcy tylko na prostej startowej, i zaden z was nawet nie bral udzialu w zadnym wyscigu na torze.

SILO wicemistrz VW POLO II Amator Cup “Kielce” 2006 klasa do 1400, a wy ??? :twisted:


Zrobie to tu bo zaczeles bardzo nie mila wymiane zdan. Jesli przychodzisz o pomoc to zadbaj o to zeby z pierwszym pytaniem ludzie chcieli pomoc a nie ci dokopac. Dostales ostrzezenia bo takie zachowanie nie jest tu tolerowane wiec prosze zmien to bo sie skonczy inaczej. Jesli chcesz kontynuowac dyskusje w tym samym tonie to temat zostanie zamkniety a ty "polecisz"

---------

Jesli chodzi o swiatelka to mozesz wymienic zarowki i sprawa zalatwiona. Jesli chodzi o zel na wtyczce to mam wrazenie ze to jest to cos co niektorzy elektrycy uzywaja do konserwacji polaczen. Sadze ze jest mozliwosc oczyszczenia i wtedy sproboj sie podlaczyc. Pamietaj tylko zeby czyscic na wylaczonym zaplonie zebys spiecia nie zrobil.
 
 
Silo 
zielenina


Wiek: 39
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 26
Skąd: kuj-pom
  Wysłany: 2008-08-10, 21:12   

Szacunek musi byc wzajemny....! inaczej wojna....
Ciebie szanuje®,GOLDIego® tez chociaz jedzie ze mna za kazdym razem. :>
ale nie bede wysluchiwal od jakis przedszkolakow...
Ja tam nie wiem jestem kierowc?, samochody zawsze mi wujek robi?.Teraz wujka nie ma.
Nie znam was. Jestem nowy. Chcialem sie podlaczyc do maffi. A tu attak...
Mam nadzieje ze sie spotkamy na naszych spie...lonych drogach.
Tylko wyjade i zaczynam rejestr upolowanych Eclipse.
bedzie rejestracja kolor i okolicznosci .:twisted:

do zobaczenia...
najwscieklejszy z wscieklych...

Lewis Hamilton
_________________

Ostatnio zmieniony przez Silo 2008-08-10, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mamuśka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 21:26   

Silo napisał/a:
POJEDYNCZO PROSZE CWANIACZKI.
NR.1GOLDI
CHODZILO MI O ZMIANE TYCH SWIATELEK CO NA TYWANIKI SWIEC? BO MAM ZWYKLE BIALE.A TY SIE POSIKASZ ZARAZ ALBO OBSMARKASZ.raz
nastepny cwaniak,"ze bieg 3 jest najslabszym biegiem."-mowie o redukcji z 4 na 3 od 4000 obrotow ,ze ty nie wiesz o co mi chodzi to nie m?druj,bo chyba nikomu tu nawet nie pomogles.dwa
Aerton Senna-haha haha hihi hihi twoj angielski to z translatora chyba ®
nastepny m?dry{w domu za komputerem}-ze komputer w eclipsie jest zazelowany...
tak mi w serwise odpowiedzilei czemu nie mog? sie podpj?? i pytam co to za farmazon.Naucz sie czytac fachowcu Nelsinho Piquet Jr. - F1 Kierowca.3

Podejrzewam ze jestescie szybcy tylko na prostej startowej, i zaden z was nawet nie bral udzialu w zadnym wyscigu na torze.


Vicemistrzu VW Polo - SILO - blu?nisz ch?opczyku :ksiadz: :ksiadz: :ksiadz:
 
 
Silo 
zielenina


Wiek: 39
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 26
Skąd: kuj-pom
  Wysłany: 2008-08-10, 21:31   

W Miedzianej G?rze...

nastepny fachowiec wszystko wiedzacy ty to nawet nie wiesz gdzie takie wyscigi sie odbywaj?. i Nie chlopczyku ...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Silo 2008-08-10, 21:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Mamuśka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 21:36   

Ups... bardzo przepraszam, ?e urazi?am :amen: :hahaha:
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-08-10, 22:04   

po 4 czy tam 5 latach w klubie mog? ?mia?o stwierdzi? ?e g?upota jest niezale?na od wieku a wprost proporcjonalna do siana ale nie w portfelu tylko w g?owie :hahaha:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 22:19   

Silo napisał/a:
W Miedzianej G?rze...

nastepny fachowiec wszystko wiedzacy ty to nawet nie wiesz gdzie takie wyscigi sie odbywaj?. i Nie chlopczyku ...


Latwo dajesz sie sprowokowac... masz ochote dalej to kontynuowac?

Temat zamykam bo nie ma najmniejszego sensu to drazyc. Proponuje zeby wziasc sobie zimny prysznic.
Silo... tobie co by nie wyskakiwac na kazdego...
Pozostali coby mniej uszczypliwi byli dla "nowych".

:protest:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13