Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
radio dvd z GPS ??? co myslicie o tym radiu ???
Autor Wiadomość
gs_myslenice
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 14:10   radio dvd z GPS ??? co myslicie o tym radiu ???

witam podaje link kliknij tutaj !!!
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 14:27   

radio samo w sobie mega badziew :> ale temat nawi w radiu jak najbardziej fajny... lepsdze to niz 13 urzadzen , 14 monitorkow itd :>
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 14:35   

Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego, szczegolnie jesli chodzi o elektronike. Kup osobny nawi , osobno radio.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 14:43   

finger napisał/a:
Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego, szczegolnie jesli chodzi o elektronike. Kup osobny nawi , osobno radio.
a ja sie nie zgodze :> zamierzam do swojego avx 33 wpiac nawi... co prawda nawi zewnetfrzna... ale gdzies ja przykitram ;) ni lubie dodatkowych przyssawem na szybie itd...
 
 
gs_myslenice
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 14:58   

czy badziew to nie wiem, kiedys mialem radio firmy boss gdzie wiekszac pisala ze syf a jakosc dzwieku nie odbiegala od sony np, ale mniejsza z tym, ale ciekawe czy ten gps bedzie widzial np moja droge na osiedlu :) a nie tylko glowne :)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 15:02   

gs_myslenice napisał/a:
boss
czy Bose ?:>
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 15:05   

Goldi wszystko sie rozbija o poziom oczekiwan ;-) powiedz mi czemu masz puszczone glosniki z osobnego wzmaka anie podpiete do radyjka?? :D
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 15:11   

finger, teraz zupelnie mylisz sposob podejscia :> ja planuje zrobic to na osobnym nawi... ale zeby tylko przekazywalo obaz i dzwiek avx33 :> jest to wykonalne :> chodzi o mega ilosc monitorkow, wyswietlaczy itd... nie robmy "disco by?ysko" z eclipsea :>
 
 
gs_myslenice
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 15:13   

BOSS jest jednym z 5 najlepszych producent?w samochodowych wzmacniaczy mocy na ?wiecie. Siedziba korporacji BOSS mie?ci si? w mie?cie Oxnard w USA w stanie Kalifornia.
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 16:05   

no boss wg testow produkuje calkiem niezly sprzet i zazwyczaj przystepny cenowo.. a jesli chodzi o ilosc zestawow navi+dvd+jakis zestaw glosnomowiacy to mozna naprawde zawalic sobie cala deske i wygladac bedzie fatalnie wiec tu sie calkowicie zgadzam z goldim :P
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 17:35   

Dlatego mam navi w telefonie :jezyk:
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 21:11   

Gooooldi ale ja mam na mysli ,ze takie kombosy to nie sa zazwyczaj najlepsze rozwiazania (te z dolnej polki).

Powiem Wam anegdotke. Kiedys gadalem zgosciem ktory mial w aucie jedno radio na kasete, drugie na CD. Pytam sie po co?? A ten gada ze slyszal ,ze lepsza jest jakosc gdy nie jest wszstko w jednym wbudowane (a mial glosniki pionieera za jakies 100pln para). Umarlem :)
 
 
WodzuSE 
mniejsza zielenina
MODERATOR-CAR AUDIO


Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: Szwecja/Szczecin
Wysłany: 2008-09-22, 17:46   

Lepiej doloz i kup cos firmowego, JVC ma fajne modele z wieloma funkcjami. Pozdro
 
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2008-09-22, 18:45   

hmm a wienc tak mialem w planach podpiecie pod radio gps w zasadzie nie ma zadnego problemu trzeba kupic tylko odpowiedni kabel multi av problemem moze byc to ze jesli bedziemy uzywac gps i wyswietlac obraz w radyjku nie bedziemy mieli dostep do innych funkcji radia co za tym idzie pozostanie nam sluchanie glosu gps ;P choc tego jeszcze nie sprawdzilem podejrzewam ze tak bedzie chyba ze radio ma mozliwosc pracy na wielu procesach moje raczej tak nie moze :P wszystko jest narazie w fazie domyslu i zakupu kabla :P
 
 
 
WodzuSE 
mniejsza zielenina
MODERATOR-CAR AUDIO


Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: Szwecja/Szczecin
Wysłany: 2008-09-24, 13:22   

Diabel a co to za GPSa masz ze mozna do niego podpiac dodatkowe wyswietlacze?
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 13:48   

WodzuSE napisał/a:
ze mozna do niego podpiac dodatkowe wyswietlacze?
fajny co nie ;)
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2008-09-24, 13:52   

WodzuSE, sa dostepne gps z wyjsciem av jednak takie rozwiazanie nie wchodzi w gre poniewaz jest to stosunkowo drogie gps z takim wyjsciem kosztuje okolo 800 zl do gory innym sposobem jest wymuszenie przez kabel wyslania sygnalu na zewnetrzny monitor wdzialem takie rozwiazenie i dziala hmm co to za gps kazdy ktory posiada miniusb i jest oparty na windowsie
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-09-24, 19:30   

Diabel napisał/a:
wszystko jest narazie w fazie domyslu i zakupu kabla :P


no to zdawaj relacje na bie??co z rozwoju twojego pomys?u bo wydaje si? by? ciekawy :ok:
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
Skoczek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-30, 09:39   

Ja mam Radio podobne do tego, owszem ka?dy pisa? ?e badziewie bo firma No-Name, ale akurat jak si? rozkr?ci?o radio to sta?o na podzespo?ach ca?kiem dobrych firm. Nie wiem jak to radio, ale podobne do tego link poni?ej wymaga pod??czenia dw?ch kabli + jeden idzie na radio drugi na monitor.


http://www.allegro.pl/ite...er_sd_kart.html
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-10-30, 13:56   

ja myslalem o kupnie lilliputa 7 cali .. do tego zbudowac w bagazniku car pc na micro atx z karta dziwkowa hd.. koszt ok 1500 zl .. ale jaka potega , robisz co chcesz
http://www.youtube.com/watch?v=58B5mulgJuA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13