Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaśnie
Autor Wiadomość
tomato
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-22, 19:53   Gaśnie

Hejka mam problem z silnikiem 2,4 ga?nie mi na wolnych obrotach,tzn. nie ma wog?le wolnych obrot?w, co mo?e by? przyczyn? tego mo?e silniczek krokowy,bo mechanik nie nie mo?e zeskanowa? na komputerze gdy? brakuje programu do tego modelu.
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
XXX 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 247
Skąd: w. Lubelskie
Wysłany: 2008-09-22, 20:59   

Ja mialem poddobny motyw ale tylko czasmi gasl np na switlach pojechalem do elektryka samochodowego spryskal przewody i rowno chodzi nie gasl byl jakis kabel leko dziurayw a co mozebyc u ciebie nie mam pojecia mysle ze i klubowi mechanicy niech sie wypowiedza na ten temat zapewne nie jedan mieli taki przypadek :tuptup:
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-22, 22:13   Re: Ga?nie silnik na wolnych obrotach

tomato napisał/a:
Hejka mam problem z silnikiem 2,4 ga?nie mi na wolnych obrotach,tzn. nie ma wog?le wolnych obrot?w, co mo?e by? przyczyn? tego mo?e silniczek krokowy,bo mechanik nie nie mo?e zeskanowa? na komputerze gdy? brakuje programu do tego modelu.


Zmien mechanika bo wystarczy zwykly OBDII zeby go zeskanowac i jesli go nie ma tzn ze nie jest przygotowany na samochody po:
96 roku - amerykance
01 roku - europejskie benzynowce
04 roku - europejskie dieasle

Czyli nie sadze zebymial pojecie jak sie zabrac do twojego 3G. Zacznij od zeskanowania go uzadzeniem OBDII. Nawet jesli dostaniesz kody typu: PO171, PO421 czy cos podobego to bedzie dobry poczatek.

Skoro masz problemy na wolnych ze swoim 3G to stawiam na stare swiece lub zle ustawione szczeliny (prosta sprawa do sprawdzenia) albo masz bardzo nieszczelny dolot i warto sprawdzic kondycje przewodow powietrza. Krokowy siada raczej rzadko. Powodow moze byc troche ale jak zeskanujesz to bedzie zdecydowanie latwiej.
 
 
tomato
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-23, 07:15   

Spoko spr?buje u innego mechanika na lepszym sprz?cie,dzi?ki za kilka pomys??w.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14