Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eclipse.. ale jaki?
Autor Wiadomość
SZCZooR
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 23:49   Eclipse.. ale jaki?

Na wst?pie witam wszystkich koleg?w.
Na drugim wst?pie przepraszam je?li ju? gdzie? by? taki temat. Przeszuka?em ca?e forum(z tydzie? ju? wertuje tematy) ale nie znalaz?em.

A teraz do rzeczy. Przysz?a pora na zmian? auta. Historia pami?ta ju? Toyot? supr?(2.8L 170KM RWD 86r), Forda focusa kombi(1.8L TDCi 115KM FWD 03r), Kie sportage(2.0L +LPG po lekkich modach 140KM RWD/4WD 99r), Toyot? coroll? kombi(1.6L D4D 90KM FWD 06r) i obecnie Ford scorpio(2.3L 150KM RWD 96r). Przekr?j mam ciekawy. I powiem Wam ?e najlepsze by by?o scorpio z silnikiem supry i nap?dem sportage. Niestety nie jest to mo?liwe.

W takim razie Eclipse. 2G najlepiej 98-99r. I teraz prosz? o pomoc.. Kt?ra wersja?
GS?? GS-T?? GSX??
Narazie bez koszt?w. Chodzi mi kt?re z tych aut jest najciekawsze. Jakie maja wady i jakie zalety. Najbardziej przemawiaj? do mnie te modele z literka T po 2.0. ?adnego gazu w nich nie b?dzie. I do takiego auta my?l? ze MSB bo automat to mam w scorupie i do niej pasuje a sportowe to moim zdaniem z manual.

I jak wo?a? pewien pan kt?rego chyba wszyscy znamy:
-POMO?ECIE?!?!?!

Z g?ry dzi?kuj? i przepraszam je?li co? nie tak zrobi?em. :amen: :beer:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 23:53   

gsx...

wada? wiek
 
 
SZCZooR
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 23:55   

wiek to ma?a wada pod warunkiem ze auto jest zadbane.
czyli sugerujesz GSXa? a dlaczego jesli moge spytac??
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 00:07   

jedyna wersja awd
 
 
SZCZooR
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 00:13   

czyli ze 4wd+ turbo od mitsubishi = z*je*isty samoch?d??
i nie ma z nim problem?w? czy kupie za powiedzmy 25 tys GSX i b?d? musia? w niego 10 wpakowa? ?eby mi z gara?u wyjecha??? tak jak w skorupe musia?em wpakowa? troch? na wst?pie.
nie planuje ?adnych mod?w i nie chce kupowa? auta robionego.. Seria mi wystarczy w zupe?no?ci.. 210KM my?l? ze na jaki? czas wystarczy tym bardziej ze mam motor do w?ciekania si?.

AAA... I JESZCZE JEDNO PYTANIE.. CZY JA W TYM AUCIE ZMIESZCZ? PSA RASY ALASKAN MALAMOUTE??? bo z tego co widzia?em na tylnym siedzeniu to rasowe coupe :jezyk: :badcrack:
Ostatnio zmieniony przez SZCZooR 2008-09-25, 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-25, 00:22   

za 25 jak kupisz 98-99 gsxa to bedizesz gosc.. :twisted:
naped Ci sie wysypie .. lezysz.. guma jedna peknie i czeka Cie wymiana 4 sztuk... itd.. oczywiscie jest szansa na to ze znajdziesz .. ale mozesz bardzo bardzo dlugo szukac .. z naciskiem na bardzo ...
jedyna sluszna wersja z T to GS-t :>
Kazdy chwali swoje.. lecz zerknij na mojego .. nie duzo bym chcial .. jedyne 32k pln :serduszka: rocznik 96.. a auto ... w jakim stanie to niech ocenia klubowicze.. nie mnie sie na ten temat wypowiadac
Ostatnio zmieniony przez OrBiTaL 2008-09-25, 00:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SZCZooR
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 00:26   

25 to by?o teoretycznie..
a tak wogole... juz drugi raz na tym forum widze ze w 4wd jak mi guma strzeli to mam 4 do wymiany... od kiedy????
i w?asnie o to mi chodzi.. Stwaiamy GSX vs. GS-T.. nie na 1/4 ale na zakretach.. ktory wygra??

a propos szukania.. mam bardzo duzo czasu :lol2: .. z naciskiem na bardzo :badcrack:
Ostatnio zmieniony przez SZCZooR 2008-09-25, 00:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-25, 00:27   

wygra lepszy kierowca :>
skoro planujesz miec serie.. to nie jest Ci potrzebny 4x4 zeby ladowac sie w koszta .. wymieniasz 4 opony zeby nie obciazac ukladu napedowego i miec rownomierne tym samym zuzycie opon... powaznie mowie poszukaj w szukajce mojego miska
Ostatnio zmieniony przez OrBiTaL 2008-09-25, 00:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SZCZooR
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 00:28   

no tak... oczywiscie..ale zak?adamy ze kierowcy sa obaj na podobnym poziomie.. zreszta wiadomo o co mi chodzi.. prawda??
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-25, 00:32   

na podobnym poziomie .. to sa dwa rozne auta tak naprawde...
wiadomo ze gsx w zakretach bedzie mial przewage .. spojrz na linka do mojego misia

http://www.eclipse.net.pl...&highlight=gs-t
Ostatnio zmieniony przez OrBiTaL 2008-09-25, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SZCZooR
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 00:37   

spojza?em.. nie da sie uryc piekna maszyna. nadwoziemnie urzeka od poczatku jak go pierwszy raz zobaczylem..
Pisa?em jednak ze wole auto seryjne. bez modow.
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-09-25, 00:41   

SZCZooR napisał/a:
AAA... I JESZCZE JEDNO PYTANIE.. CZY JA W TYM AUCIE ZMIESZCZ? PSA RASY ALASKAN MALAMOUTE??? bo z tego co widzia?em na tylnym siedzeniu to rasowe coupe :jezyk: :badcrack:


zwa?ywszy na to, ?e mam takiego psa i wiem jakie to mo?e by? bydle wielkie, to ?miem twierdzi?, ?e ci??ko b?dzie :? a poza tym wpu?? go na tylne siedzenie i masz ca?y dzie? z g?owy, po?wi?cony na sprz?tanie wn?trza :ksiadz: m?j je?dzi w rodzinnym kompakcie (Xsara) w baga?niku wy?o?onym kocami :ksiadz: a i tak ma ciasnawo :wtf:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-25, 00:43   

SZCZooR, no przeciez jest prawie seryjne.. :wtf:
 
 
 
SZCZooR
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 00:44   

trucky napisał/a:
zwa?ywszy na to, ?e mam takiego psa i wiem jakie to mo?e by? bydle wielkie, to ?miem twierdzi?, ?e ci??ko b?dzie


no tak czyli zostaje mi L200 albo Pajero.. hehe

trucky napisał/a:
a poza tym wpu?? go na tylne siedzenie i masz ca?y dzie? z g?owy, po?wi?cony na sprz?tanie wn?trza


niech sie o to na myjni martwi? hehe

[ Dodano: 2008-09-25, 00:47 ]
OrBiTaL napisał/a:
no przeciez jest prawie seryjne.. :wtf:


jakies turbotimery, jakies hksy zamiast wydechu.. jakies dziwne zegary :jezyk:
heheh... ja prosty ch?opak jestem :roll: :jezyk:
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-09-25, 00:49   

SZCZooR, tutbo timer to podstawa a nie mod.. hks na plus wyszedl nie jakas samorobka .. zegary indyglo .. przynajmniej je teraz widac.. zawsze mozesz sciagnac bo to nakladki... :wtf:

P.S .. i tak nie kupisz eclipse :>
Ostatnio zmieniony przez OrBiTaL 2008-09-25, 00:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SZCZooR
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 00:54   

turbo timer z tego co si? orientuje pokazuje kiedy mo?na wy??czy? silnik po intensywnym u?ytkowaniu turbiny aby jej ze tak powiem nie zar?na?.. nie zamierzam auta katowa?(naturalny hamulec=?ona) wiec my?l? ze w moim wypadku by?by to raczej gad?et, ciekawostka podnosz?ca cen? auta. Co do hksa w wydechu to si? nie wypowiem bo pewnie masz racje skoro zrobi?e? to je?dzisz tak i chwalisz. natomiast zegary... nie chce nikogo obra?a? ale brzydko mi si? kojarz?. tuning w moim miescie nie stoi na wysokim poziomie niestety ;(

Dlaczego sadzisz ?e nie kupie?? czym okaza?em to?

[ Dodano: 2008-09-25, 01:03 ]
Zreszta nie wazne.

W zwi?zku z tym ze temat zszedl na inny tor niz by? za?ozony przezemnie(polemike na temat auta kolegi Orbitala) uprzejmie prosze Moderatora bad? Admina o usuniecie go z forum. Za wszystkie wypowiedzi dziekuje.
SZCZooR
Ostatnio zmieniony przez SZCZooR 2008-09-25, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 09:57   

SZCZooR, kup jakas honde... bo widze ze pierwsze co to zarzniesz turbine i napedy w eclipsie...
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2008-09-25, 10:49   

SZCZooR kupuj GSX albo GS-T, auta mia?e? do tej pory zacne wi?c i tego napewno nie zaniedbasz :) .
Powodzenia w poszukiwaniach.
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2008-09-25, 11:21   

OrBiTaL, haha nikt nie kupi twojego ecli bo masz mody :D indiglo 5 koniow hks 5 koniow :D :P
Only GST :D
 
 
 
gravis
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-09, 03:05   

SZCZooR napisał/a:
AAA... I JESZCZE JEDNO PYTANIE.. CZY JA W TYM AUCIE ZMIESZCZ? PSA RASY ALASKAN MALAMOUTE??? bo z tego co widzia?em na tylnym siedzeniu to rasowe coupe :jezyk: :badcrack:


Stary --- dojrzaly pies tej rasy (samiec) to jest niesamowite bydle. W eclipsie z tylu to sie ledwie laski mieszcza (te wyzszy z reguly musza zakladac kierowcy nogi na szyje) co dopiero malamut :)

pozdro,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12