Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rorząd - ustawienie
Autor Wiadomość
Zgredzio
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-23, 22:41   Rorząd - ustawienie

Witam serdecznie. Posiadam Eclipsa z 94r. 2.0 16 V. po zakupie okaza?o sie ?e nie r?wno chodzi na biegu ja?owym ale my?la?em ze to kable lub swieczki. wymienilem kable i swiece ale niewiele to pomog?o nadal kula?. mechanik stwiedzi? ze moze miec przestawiony rozrz?d wiec zacz?? go sprawdza?. i okaza?o sie ?e nie by? na fabrycznych znakach. po przestawieniu na orginalne znaki zaczal chodzic r?wno na biegu ja?owym ale na wyzszych obrotach wpada? w straszne wibracje jak by mia?o cos zaraz odpa??. kombinuj?c z ustawieniem wa?ka balansuj?cego na g??wnym pasku doszlismy do kompromisu. i teraz w miare chodzi na biegu ja?owym i wpada tylko w lekkie wibracje podczas jazdy. Jaka moze byc przyczyna ze nie chce chodzic na fabrycznych znakach ??? moze cos jest z tym wa?kiem balansujacym ??? prosze o pomoc moze ktos mia? podobny przypadek. Z g?ry dzieki i pozdrawiam !!!!!
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-04-21, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-23, 22:48   

mimo wszystko wciaz zle ustawiony rozrzad... lub ktos wczesniej za bardzo splanowal glowice i masz lipe... sprawdz kompresje (byl taki przpadek na starym mekp, pamietacie kompresje 16?)
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-23, 23:27   

taaaaa.... ja mia?em 15 w turbo :hahaha:
http://www.vfaq.com/mods/timingbelt-1G.html powinno si? mechaniorowi przyda?.
zobacz sobie Figure 13. Musi ci wej?c w jedn? dziur? ?rubokr?t jak jest dobrze ustawiony balans. Druga sprawa to pompa oleju, bo mo?e by? w dw?ch po?o?eniach na znaku i tylko jedno jest dobre. Jak ustawisz znacznikiem pionowo i zacznie przekr?ca? si? na lewo bodajrze to jest dobrze a jak na prawo to ?le i nale?y wykonac obr?t. ale przeczytaj sobie vfag bo dawno nie robi?em i zapomnia?o mi si
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2007-08-24, 19:56   

Samel niez?a instrukcja :D jak bym to mial wtedy jak mi pseudo mechanik nie potrafil dobrze ustawic rozrzadu to bym to moze sam zrobi?.
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-24, 20:58   

wbrew pozorom nie jest to takie a? prost?. co z tego ?e wiesz ?e masz tak i tak ustawi? znaczniki skoro nie wiem co zrobi? aby wszsytko na swoich znacznikach zosta?o, ?e nale?y przytrzyma? wa?ki przy zdejmowaniu paska bo mo?na skrzywi? zawory itd itp ;)
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
Rolek 
gruba ryba



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 301
Skąd: Z?cieniec\Szczecin
Wysłany: 2007-08-24, 22:34   

No i teraz juz straci?em wiare w siebie :( ( dzieki
_________________
GG:1500324
mail: Rolek1984@go2.pl
_________________

 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-24, 22:39   

pierwszy raz jest zawsze cieszko tak ze na nastepny raz prowadz do dobrego mechanika i lepiej zaplacic wicej niz ma cos byc nie tak.To wyglada na proste ale takie nie jest mozna latwo sie pomylic i cos naprawde spier... pozdrawiam :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13